Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • faitheater

    "update 1.0.5, který do nastavení přidá několik žádaných funkcí, ať už slider pro FOV, nebo možnost vypnout motion blur."

    Megasupr, věci, které by měly být samozřejmostí při vydání, dostaneme (možná) s 5. patchem...

    Ať jdou s tímhle přístupem někam. Nejen Chinese Room, ale všichni.

  • Neměli tomu dávat název Bloodlines 2. Mohli to zařadit do světa WoD jako Vampire The Masquerade: "cokoliv jiného". Nastavili očekávání hráčů nějakým směrem a hodně vysoko, a pak to takhle zazdili.

  • Bubici

    Předchozí Bloodlines se staly kultovní až po několika letech, jak píše autorka článku. Ta hra v základu byla skvělá sama o sobě, takže opraveno bylo to co nefungovalo + mody komunity samozřejmě. Designéři a scénáristé ale odvedli skvělou práci. Pokračování je ale něco trochu jiného. Rád si ho zahraji, ale až tak za rok, za dva. Bohužel na to jaký to mělo potenciál to asi pořád bude tak na jedno proběhnutí.  Tak aspoň ten zážitek bude stát za to.  

    PS: První  herní "maškaráda" této série pro mě bylo úvodní setkání s Vampire The Masquarade i když jsem o tom již dříve četl ve Score. I tak je to pro mě tragické vyústění série a to jsem laik. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit