Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle Traierů a Gameplayů si myslím, že Království Anterie(nebo jak to přeloží) nebude mít na VII: Cesta ke Koruně. Hra se mi zdá až moc přeplácaná... VII je jednoduše a chytře udělaná... VP systém je originální způsob jak vyhrát. Grafika byla taky jistým způsobem jednoduchá a veselá, což se o ,,VIII" říct nedá....
  • O více než rok později... tududududu. Nic. *16* *1*
  • snad opusti victory-points pristup ;-) (byt to neni nic neprekonatelneho)
  • Kolik dlc zase vydaji?Posledni sedmicka byla zajimava az po roce a neco za 250kc ze vsemi dlc.Takze sem zvedavej ale pockam si
  • na konci jsem cekal jestli se neukaze jeste nejaky drak :) trailer teda nic moc, hra samotna snad bude lepsi, nez predchozi dily plne social novinek. posledni dil settleru, ktery me bavill byl 10th anniversary
  • Colby.Sawyer
    WOW to jsem rád že Blue Byte dělá nové Settlery i když nevím podle traileru co si myslet. Doufám že udělají i nové ANNO protože tohle jsou mé dvě nejoblíbenější strategie.
    • Anno miluji,ale Settleri me nikdy nechytli. Sam nevim proc.
      • možna proto že nemas vkus
      • Colby.Sawyer
        ANNO se dají budovat větší města a tak vůbec settleři jsou v tomhle ohledu skromější a taky nevyužívají moře.
  • Proč se tomu říká trailer, když tam není nic ze skutečného obsahu hry?
  • Kedaro
    Ano musí nacpat fantasy i do Settlers, jinak by se to neprodalo. Jak hra nemá alespoň jednoho draka, tak to není hra.
  • Tak nějak mi do Settlers to válčení nepasuje, raději bych, kdyby se více zaměřili na management ekonomiky jako v Anno - na jedné straně pohádkově retardovaný příběh a na druhé zas neustále zbrojení se mi v kombinaci fakt nelíbí.
  • Už jsem koukal do kalendáře jestli není Apríl ale na konci traileru se mi ulevilo že to opravdu Settlers nejsou *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit