Přejít na výpis diskuzí

Blues and Bullets - recenze 1. epizody

6.9.2015 16:26
Ondřej Švára 21 příspěvků

Když se hrdinovy myšlenky otisknou na obrazovku tak velkým písmem, že se za nimi zabarikádují jeho nepřátelé, je to důkaz, že originalita ve hrách ještě nezemřela. Blues and Bullets je vůbec plná zajímavých nápadů, postupů a řešení. Především vás ale tato nová epizodická adventura strhne svojí temnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopil jsm dobře, že při těch přestřelkách neovládám pohyb postavy ale pouze vystřílím lokaci a automaticky se posunu do další?
    • tvrdy.mar
      Při přestřelce se dá trochu pohybovat kvůli změny pozice, ale ano, v principu jde jen o zamíření a střelbu. Střelecká část je jen takový doplněk, aby byla nějaká akční vložka.
      • Škoda, čekal jsem něco na styl Alana Wakea.
  • tvrdy.mar
    Lokalizace Blues and Bullets by se měla dostat i na XboxOne a stát se tak asi první fanouškovskou neplacenou lokalizací oficiálně na konzolích. Držte palce, ať to vyjde.

Překlad zajistil profesionální překladatel Jakub Mařík a korekturu udělala zkušená Tereza Nováková. Já (Marek Tvrdý) jsem napsal mail tvůrcům hry a vše s nimi dohodl a pak řídil lokalizaci a následně ji otestoval.
    • Super.diky moc.pokud ti na xone klapne,jdu dotoho
  • Cosi
    -
  • Podívejte se na L.A. Noire a pak na tuto hru, znovu se podívejte na L. A. Noire a pak znovu na tuto hru... Pro jistotu, pro kontrolu, se ještě jukněte na The Vanishing of Ethan Carter a třeba na Sherlock Holmes: Crimes and Punishments a následně si udělejte vlastní hodnocení...
  • MickeyMutant
    Philip Marlowe, děda Maxe Paynea, ve svém baloňáku odešel do Sin City. Zapomněl klobouk a bourbon.
  • Jenom důležitá poznámka: Ala Caponeho nakonec nedostal za mříže Eliot Ness, který se spíš snažil předvádět před novináři jako dobrodruh bojující s mafií, ale pečlivá práce nerozdíl od Nesse zapomenutých úředníků z daňového úřadu. Capone totiž nikdy nebyl usvědčen z ničeho jiného než z neplacení daní
    • MickeyMutant
      Smrt a berňák jsou jediné životní jistoty.
  • TheGGG
    Kdybych byl milovník napětí, tak si koupím těsný trenky. Musím, ale uznat, že to vypadá slušně. Možná by to za koupi i stálo. Každopádně to "arto hipster wet dream" z toho číší až moc.
    • Já bych řek spíš low budget small studio. Wet dreams máš možná jen ty.
  • fallanga
    Zdá se mi to nebo hlavní postavu dabuje Doug Cockle?
    • MickeyMutant
      Nezdá, má monopol v jižní a východní Evropě (Zaklínač, Victor Vran, B&B).
  • Když se hrdinovy myšlenky otisknou na obrazovku tak velkým písmem, že se za nimi zabarikádují jeho nepřátelé, je to důkaz, že originalita ve hrách ještě nezemřela.
    _____
    ty vle co to je za souvětí? Co tím chtěl básník říci? *1*
    • MickeyMutant
      Představ si tu nepravděpodobnou situaci, že tě napadne myšlenka, co se dá vyjádřit slovem a to slovo se před tebou zhmotní v podobě textu z gigantických písmen, za nimiž se protivníci dokážou krýt. Hustý, co, vole?!
      • ..a to má bejt důkaz, že originalita ve hrách nevymřela? *13* Asi málo hulim vole.
        • MickeyMutant
          Těžko říct, ve zhulenym stavu bys to fakt asi hodnotil jinak. Takže bejt tebou, zahulím a pak sem třeba poreferuju, jak to vidím.
      • TheGGG
        swag jak drak, ale řekl bych, že jsem to už viděl v nějakým anime, takže to moc originální není.
  • zase cernobílocervena hra? Ty blaho to je stylovy jak prase *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit