Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopil jsm dobře, že při těch přestřelkách neovládám pohyb postavy ale pouze vystřílím lokaci a automaticky se posunu do další?
    • tvrdy.mar
      Při přestřelce se dá trochu pohybovat kvůli změny pozice, ale ano, v principu jde jen o zamíření a střelbu. Střelecká část je jen takový doplněk, aby byla nějaká akční vložka.
      • Škoda, čekal jsem něco na styl Alana Wakea.
  • tvrdy.mar
    Lokalizace Blues and Bullets by se měla dostat i na XboxOne a stát se tak asi první fanouškovskou neplacenou lokalizací oficiálně na konzolích. Držte palce, ať to vyjde.

    Překlad zajistil profesionální překladatel Jakub Mařík a korekturu udělala zkušená Tereza Nováková. Já (Marek Tvrdý) jsem napsal mail tvůrcům hry a vše s nimi dohodl a pak řídil lokalizaci a následně ji otestoval.
    • Super.diky moc.pokud ti na xone klapne,jdu dotoho
  • Cosi
    -
  • Podívejte se na L.A. Noire a pak na tuto hru, znovu se podívejte na L. A. Noire a pak znovu na tuto hru... Pro jistotu, pro kontrolu, se ještě jukněte na The Vanishing of Ethan Carter a třeba na Sherlock Holmes: Crimes and Punishments a následně si udělejte vlastní hodnocení...
  • MickeyMutant
    Philip Marlowe, děda Maxe Paynea, ve svém baloňáku odešel do Sin City. Zapomněl klobouk a bourbon.
  • Jenom důležitá poznámka: Ala Caponeho nakonec nedostal za mříže Eliot Ness, který se spíš snažil předvádět před novináři jako dobrodruh bojující s mafií, ale pečlivá práce nerozdíl od Nesse zapomenutých úředníků z daňového úřadu. Capone totiž nikdy nebyl usvědčen z ničeho jiného než z neplacení daní
    • MickeyMutant
      Smrt a berňák jsou jediné životní jistoty.
  • TheGGG
    Kdybych byl milovník napětí, tak si koupím těsný trenky. Musím, ale uznat, že to vypadá slušně. Možná by to za koupi i stálo. Každopádně to "arto hipster wet dream" z toho číší až moc.
    • Já bych řek spíš low budget small studio. Wet dreams máš možná jen ty.
  • fallanga
    Zdá se mi to nebo hlavní postavu dabuje Doug Cockle?
    • MickeyMutant
      Nezdá, má monopol v jižní a východní Evropě (Zaklínač, Victor Vran, B&B).
  • Když se hrdinovy myšlenky otisknou na obrazovku tak velkým písmem, že se za nimi zabarikádují jeho nepřátelé, je to důkaz, že originalita ve hrách ještě nezemřela.
    _____
    ty vle co to je za souvětí? Co tím chtěl básník říci? *1*
    • MickeyMutant
      Představ si tu nepravděpodobnou situaci, že tě napadne myšlenka, co se dá vyjádřit slovem a to slovo se před tebou zhmotní v podobě textu z gigantických písmen, za nimiž se protivníci dokážou krýt. Hustý, co, vole?!
      • ..a to má bejt důkaz, že originalita ve hrách nevymřela? *13* Asi málo hulim vole.
        • MickeyMutant
          Těžko říct, ve zhulenym stavu bys to fakt asi hodnotil jinak. Takže bejt tebou, zahulím a pak sem třeba poreferuju, jak to vidím.
      • TheGGG
        swag jak drak, ale řekl bych, že jsem to už viděl v nějakým anime, takže to moc originální není.
  • zase cernobílocervena hra? Ty blaho to je stylovy jak prase *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit