Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysvětlí mi někdo z CoDFans jak je možný že nepoznaj že se CoD od dob MW vůbec nemění - je to pořád úplně to samý (perk/mapu/pistolka neberu). A jak je možný že se novej díl pořád tak moc prodává ???? Mě by to osobně pěkně sr*lo kdyby moje oblíbená hra byla vydávána rok co rok jenom přeskinována. (a pro flamery tento příspěvek se týka jen CoD )
    • Ale oni to pozanjí, jenom je jim to úplně u řiti.
    • Pokud si myslís, že každý kdo se zastane COD má doma kompletní sérii a hraje jednu po druhé a všchny je hltá tak seš mimo. Na tyhle nekonečně stejný kecy nemá cenu ani reagovat.
      Vy si to dokážete vysvetlit v každám příspěvku samy : COD Sra*ka - BF3 bude nejlepsi na svete. - EASY brainZ
      • co sem taháš nějaký BF3 o tom sjem vůbec nemluvil a ani mě nezajímá stejně jako všchny válečný FPS (přesně pro tebe tam byla poslední věta)! Jako já mám taky 2 díly CoD doma(1+UO a MW2) ale chtěl jsem aby mi nikdo vysvětlil co je na tom MW3 tak dobrýho .
  • BF3 sekta :D Tohle už je fakt masová vylízanost. Tohle není diskuze...
    Pan recenzent mohl rovnou nazvat titulek: Pojďme si opět zaflamovat děti.
    • Souhlas. Je to poměrně ubohý a primitivní přístup TG. Tak hlavně že přístupy utěšeně rostou, co bychom pro to neudělali, že?
      • Jn tupé stádíčko umí jen klikat na mínusečky :) Pádný argument - 0%, tupé nadávání na úrovni desetiletého děcka - 100% fook of kidZ.
    • good point - nevsiml sem si, ze by se pod BF novinkama delo neco podobnyho, ale na BF fans pusobi jakakoliv zminka o COD jako cervenej hadr na byka, lets flame kids .... :D
  • No fůj, takový prase škaredý .. to už je mi jasný, proč je to takovej svraštělej čů*ák.
  • Nemôžem z jeho vyrokov. :D
    Musim sa rehotať. :D
    To čo sa udeje tento rok otvori activiSIONu oči a zisti kde sa nachdza v sučasnosti PC .
    A BF3 bude šupa aj na konzolách o tom niet pochýb...
  • jinymi slovy, boji se battlefieldu3 jako prase. Jen bud pekne posranej. BF3 posle vsechny FPS do praveku.
  • Call of Duty: Modern Quake :-D (moje dojmy z MW2 a u tři to vypadá uplne stejně)
  • Možná že vás COD nebaví, ale je tu obovské zázemí hráču které COD opravdu baví a hrajou ho dneně , jako vmém případě i už x let.Je zajímavé že tu hru tak nenávidite ,nikdo vás nenutí ji hrát.Tak fakt nechápu proč oni pořád všude vypisujete debilní komentáře ,jak se vám hra nelíbí .Věřte mi že nikoho kdo COD hraje to vůbec nezajíma jak tady pláčete a píšete ůplné blbiny.Ono kdyby bylo COD tak špatné jak říkáte tak by ho asi opravdu nehrálo 10x více lidí než BF Bad Company1,2 a budoucí BF3 kterému prostě nevěřím že bude taková bomba jak se oněm tvrdí.A důvod? je EA za poslední rok vydali x her a každá měla být ta nejlepší , nejlépe vypadající, s nejlepším MP.Já osobně jsem si koupil větčinu a teď se mi povalujou v prachu zapomění.Ale kdybych na ně zapoměl jen já, ono na ně nějak zapomělo i EA .
    • Rozdíl je asi v tom, že CoD vychází každý rok a opradvu ho hraje víc lidí, ale BF2 je tu už řadu let a je pořád populární. A nemá potřebu vařit z vody každej rok to samý jen s lepší omáčkou.
      A kdo hraje střílečku na konzoli na gamepadu, tak je trotl.

      Sérii CoD mám taky rád, ale styl quakovskýho mulťáku mi nesedí. Radši si dám taktičtější BF2.
      • "A kdo hraje střílečku na konzoli na gamepadu, tak je trotl."

        Ne to jen ty seš sto let za opicema. Není se čemu divit v naší banánové republice. Bohužel zdejší děti nemají rozhled. To jsou opravdu BFfans jen dementi?
        • mě teda spíš fascinuje že CoDfans nevidí že dostávají už 4 rok po sobě jednu a tu samou přeskinovanou hru a pořád jí vesele koupí :-) Já osobně střílečky na gamepadu nemusim ale chápu že to někoho bavit může. Ale jen ať nám necpu na PC auotaim
    • ono obyč BF je něco jinýho než BF:BC což byl v podstatě zcodovatělej battlefield pro konzole kterej byl v 2.díle naportován na PC
    • že by provokace? dle slohu...
  • No mal som orig. BATTla 2 ale bol som sklamany, sama kempa vsade a zazitok bol pre mna 0. Grafika bola super to ano, ale pripadal som si tak tazkopadne ako - keby som mal 200Kg. 3 bude urcite lepsia ako 2 BATTlac. Niejsom zastancom hry COD, ale ta ma zdrzala pri hrani MULTaku podstatne viac! FEAR 3 bude zase naprd - takze bud BATTLAC 3 alebo COD 3 si urcite vyskusam a kupit tu ktora ma bude viac bavit, este ze tam nieje CLOAK ako v CRYSIS 2 - DIK!
    • Já mam BF: BC 2 a zážitek z tý hry mam taky uplně nulovej protože jak řikáš všude kempa takže jsem byl mrtvej aniž bych věděl odkud to přišlo
      • Asi zvyk z bitevních polích o rozměru 5x5 metrů. Nebo nebyl "Kill cam" kterej je v CODu? Vám přijde normální, že pokaždý když chcípnete tak přesně víte proč a odkud? A zrovna v BFBC2 jsou vetšinou sniperi docela v nevýhodě, protože mapy jsou malý...ano, malýýýýýýý.
        • Erien
          A nebo stačí rána z něčeho pořádného a ma po místečku :D. Né že sniper kempí v jednom baráku celou mapu.
  • Pete.palis
    tak něco pro zlepšení nálady;)...Nakoukněte na BF3 Multiplayer z E3:

    http://www.youtube.com/watch?v=d3gYbEuQs0A
    • Prosím opravte mě někdo! Doufám, že jsem blbě viděl, nebo jsem se překouk, ale přišlo mi, že se tam "doplňuje" zdraví. Myslim tim že prostě za chvilku rozdejchá zásahy. Pletu se, že ano, prosím!
  • MrSanta
    Jedno se ale musí Bobbymu nechat - dokáže každý rok prodat budgetovou hru za cenu AAA titulu a ještě mu to lidi kupujou jak housky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit