Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj nevíte někdo jak prepnout na cestinu v arme?
    • Option, hra a tam by to někde mělo být
  • Do balíčku byly přidány další dvě položky Fish Fillets 2 a ARMA: Cold War Assault. Mají to i ti, co mají zakoupeno v původní podobě.
  • duris.marek
    Zdravim...zakoupil jsem a ted mam malicko problem s DayZ...mohl by mi nekdo z vas poradit jak je to s verzema hry atd.. Podarilo se mi nekam pripojit vseho vsudy jedinkrat a to jsem se naspwnoval jako havran ci jina poletucha....v lobby mi to casto hlasi ze nemam potrebnou verzi...ja ani nevim jakou vlastne mam. Preden dekuju a za pomoc a komentare typu...jak se na to muzes ptat nebo tak se neptej kdyz nevis si prosim vas nechte...vsem ostatnim dekuju.
    Marek
    • spook.y
      Nainstaluj si DayZ Commander... http://www.dayzcommander.com/ nebo PlaywithSIX... http://play.withsix.com/. (pokud chceš hrát hlavně DayZ tak je asi lepší DayZ Commander)
      V těchto programech je snadné nainstalovat nejnovější patche jak na DayZ tak k Armě II.
      • duris.marek
        Diky moc a preju pekny den.
        Marek
  • Horst_Fuchs
    Teda ten Take on Helicopters je krapet náročnější, lépe řečeno takovej extrém jsem ještě neviděl. Crysis 3 proti tomu šlape jak hodinky. *5*
    • to je divný, podle mě je to maximalně stejně náročný, protože obě hry mi na kompu dou ok, a to je to Phenom II nejrychlejsi, 8gb ram a HD6770. Crysis je jen koridor btw. Prozkoušej víc variant nastavení grafiky, třeba tam máš nějakou věc zapolu, co to neúměrně zatěžuje na tvym configu
  • ARMA I a II + Flashpoint jsem si koupil nedávno na Steamu. Původní Flashpoint mám ještě v kolekci Klasika - bohužel ale nefunguje na W7. A uvažuju, že si ho někdy pořídím i přes GOG, protože ve Steamové verzi je nějaký bug, co mi neukončí misi, i když ji splním.

    Jinak výborný balíček. Flashpoint netrpí takovou přemírou tlačítek (u ARMY se to dá pochopit, je to zkrátka simulace), přesto začátečník měl začít právě Flashpointem :)
  • jonatan.hanzlik
    Krása, koupím to za 120 korun, mám radost že podpořím českého výrobce a ještě dostanu DayZ Mod...to se mi líbí :-)

    Také doufám (jako mnozí zde) že updatovaná verze Carrier Commandu bude stát za to!
    • eStar
      Tak pro mě byla hlavním tahákem ARMA II + datadisk a UFO:Afterlight, už jen kvůli tomu jsem to koupil. I kdyby Carrier Command stál za houby tak mi to bude asi jedno.
    • celoush
      S tím DayZ mám trochu obavu, kolik lidí si myslí, že dostane DayZ Standalone...
      • XorxoxTalarius
        Tak je tam napsane ze se jedna o modifikaci, mozna v navalu euforie chapu ze se nekdo splete, ale jinak snad predpokladame ze lide nejsou uplne blby :)
        • celoush
          kéž by
  • XorxoxTalarius
    Koupeno a vse poslano Bohemce, tak ted jeste dokoupit Armu 3, DayZ Stand Alone a Iron Front a jsem spokojeny :)
    • Na Iron Front bych se vykašlal. Jednak je to nepovedený a jednak to nedělala Bohemka (ta byla jen vydavatelem a běží to na jejím enginu).
      • XorxoxTalarius
        No Iron Front je uz ve velmi dobre kondici. Navic vzhledem ke zpetne kompatibilite se da spustit pod Armou III. Tedy v novem kabatku.
        Plus do toho stale vznika novy obsah.
  • reklama vpravo vedle clanku pobavi "Take on Helicopters za 395 Kč" :P
  • hmm co tu nekdo psal o tom zabugovani tak koukam, ze mel pravdu jsem to poridil v noci a zkousim si arma taktics natesenej pustim prvni tutorialovou misi protoze nic jineho nejde a pak mam vylecit spolubojovnika a ejhle at delam co delam pan Ian jaksi neukaze ikonku pro leceni.. hmm takze tim padem nemohu postoupit dal.. dobre.. tak jsem v hlavnim menu nalezl ze se daji jednotky vybavovat fajn.. tak koupim pro Iana nejake medkity i kdyz kupovat neco do tutorialu me prijde trapne.. zkousim znova a stale nic.. hopsam prakticky po zranenem a cekam kdy se objevi ikonka lekarskeho krizku jak pise tutorial a ona se neobjevi ani pri kliknuti na Iana nic nikde.. no docela se bojim stahovat neco dalsiho z toho bundlu... jak se asi daji vratit penize kdyz to nefunguje?
    • Ten bug tam vážně je, už je opravenej v developer branch - přepni ve vlastnostech hry na steamu - betas - development branch.

      Edit: podle všeho už vydali i quick fix pro normální verzi
    • celoush
      Tak tutorial jsem tehdy proletěl tak rychle, že si ani nepamatuju, že tam bylo nějaké léčení... ale podle tohoto videa nejde o žádnou vědu: https://www.youtube.com/watch?v=sftAHeidDZg#t=306
    • XorxoxTalarius
      It's not a bug, it's feature
    • tak si nedas jednu kofolu a mas penize zpatky
      • raci si koupim kure
    • *tactics
  • Kedaro
    Půl mega $ za den, to jde :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit