Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To kopí je doopravdy zvláštní. V historii byly dva způsoby boje. Buď jsi kopí hodil, nebo s ním bodnul. Mávání je absolutně nesmyslné a zbraň tím přichází o jedinou výhodu, kterou má proti meči.
    Je to zbraň pro boj v sevřené formaci, nebo jeden na jednoho.

    Ale je to ve filmech, je to cool, tak hergot dáme tomu francouzovi kopí.
    • Veskoslav
      Kopí se nehází. Kopím se bodá. Hází se oštěpem:) Spousta lidí si to plete. Římské legie mely jak kopí zvané hasta (myslím, že mělo něco okolo 2 mětrů), ale pro známější a mylně označované za kopí jsou pillum, což jsou lehké oštěpy. Podle mě zásadní rozdíl mezi kopím a oštěpem je v délce a váze. Pochybuji, že budeš házet 2 metrovým oštěpem jako jsi to viděl ve 300. Protože i Sparťané využívali dlouhá kopí k bodání, k hodu se nehodila.
    • Malleth
      Hledat v Assasins Creed logiku? Kdo tohle ještě dělá.
    • no a kdyby v té době plné paranoie a udavačtsví kdy soused udával souseda za sebemenší drobnost měli náhodou problém Arna, muže s nejnápadnějším oblečením v celé Paříži, najít, stačí říct "blázen s kopím" a hned bude jasno
    • Magister_Peditum
      Tak pokud by to byla halapartna, tak s tou se dá i máchat, ale bohužel tohle není ten případ.

      Jinak kopí bych ještě chápal u nějaké té pařížské lůzy, alespoň měla na co napichovat hlavy šlechticů. *15* Ale o vojclů prostě ne.
  • Škoda, první pohledy na Unity vypadaly více než slibně, poslední trailery naopak ukazují již tradiční tvář UBI, tedy dort ala pejsek a kočička, dáme tam všechno a pro jistotu toho tam dáme ještě víc.
  • Líbilo se mi víc, když na E3 ukazovali poprvé ten kooperativní mód. Protože se víc prezentoval, jako stealth akce, na první dobrou. Tady to jsou jen kooperativní jatka.
    A mimochodem ještě si dovolím rýpnout. Proč by assassini nosili zbraň, která na ně zbytečně upozorňuje a v boji ve stísněních prostorech jsou nepraktické. Já vím, že je to hra, ale i hra by se měla držet v mantinelech, která se sama vytyčila.
    Kdyby ty dva machry viděl Altair, ten by je hnal.
  • To byla ukázka na nové Želví ninja ?
  • Malleth
    Ten trailer je tak tupej a přihřátej až to hezký není...
    • +1 a to jsem ho ani neviděl
    • Mato1987
      A čo čakáš od traileru na hru, ktorá bude vo výsledku nudná coop zlátanina kde budeš držať jedno tlačítko na ovládači a postava ti vymláti tisíc francúzskych vojakov a pri tom vyleze na notre dame a následne zoskočí z veže do senníku a potom ako prestaneš držať to tlačítko tak postava sa konečne zastaví.
      • Mato dneska s tebou musim souhlasit :D
      • Pokud je článek o AC, tak je vždy 100% jistota, že slovenský Maťo tu bude a bude psát o tom, jak ho to nezajímá, jak je to blbé atd.
        • Mato1987
          No zo štatistického hľadiska je to viacmenej silne demagogické tvrdenie, jedna vec je ale viac než sto percentná a to je fakt, že sa nájde aspoň jeden jednobunkovec z davu, ktorý má potrebu poukazovať na národnosť diskutujúceho, nech je jeho názor akýkoľvek. V dnešnej dobe je ale veľkou výhodou, že
          komplexy, v tvojom prípade komplex menejcennosti sa dnes dá pomerne promptne a bezbolestne liečiť formou vsugerovania si, že si jednoducho skvelý. Ale pozor, Einstein pravil, že “Každý je génius, no ak súdite rybu podľa jej schopnosti šplhať sa po stromoch, potom prežije celý svoj život vo viere, že je hlúpa.” Takže všetkého s mierou priateľu.
          • Jaký komplex? Víš, že je tady i anonym Matto, který je Čech? Vzpamatuj se s tím nacionalismem a raději jdi zase psát kydy ke hrám, co tě nezajímaj, ale potřeba se k nim pokaždé vyjádřit je silnější a silnější.
            • Mato1987
              U teba schopnosť pospájať si jednoduché súvislosti očividne absentuje. Nevadí, každý sme iný a predsa všetci sme si rovní. Na druhú stranu som mal pocit, že diskusia k článkom je tu na to aby si tu rôzny ľudia vyjadrili, vymenili a konfrotovali svoje rozličné názory medzi sebou. Ak ale potrebuješ poukazovať na to, že ty si čech a ja som slovák, tak s tebou nemienim ďalej viesť žiadnu diskusiu, dôvod je prostý, nestojíš mi za to.
      • Malleth
        Já už od AC nečekám nic, jen mě překvapuje kolik lidí jim to ještě žere a čeká od unity něco převratnýho
        • Mato1987
          Takým ľudom sa hovorí oddaní fanúšikovia resp. verné ovečky.
          • Tak nám to přej. Bééé
            • Mato1987
              A prečo by som vám to nedoprial, to je rovnako hlúpe tvrdenie ako keby som gamblerovi odoprel hrať sa na výherných automatoch. Mne to nevadí a gambler aj tak príde o prachy :)
  • Magister_Peditum
    Ohánět se sekerou a kopím na konci 18. století mi přijde divné. Ani ne tak u Asásinů (ti tam nezapadají už tuplem ale na to jsem si u AC her už zvykl), jako u těch stráží. V době, kdy každá mušketa má bajonet, je kopí celkem zbytečné. Co bude u nějaké hry dejme tomu z victoriánské Anglie? Se tam vojáci budou ohánět taky kopím? *15*
    • No, záleží jaký typ bajonetu měli. V začátcích se nasazoval přímo do hlavně a logicky pak nešlo střílet.
      Ale myslím, že v té době kdy se to odehrává už ho měli pod hlavní.
      • Magister_Peditum
        Přesně tak, v době revoluční Francie to už dávno bylo vyřešeno jinak. S tím zastrkováním do hlavně měl možná problém ještě Petr Veliký, ale od té doby se to už dávno vyřešilo.
  • BoB.2
    Zrovna dvě zbraně kterým se úplně vyhejbám.
    • takto to mám presne aj ja, kým neprejdem hru a chcem vidieť tie animácie :D
  • KIMCID
    a z hraní?
  • tonnymontana
    Ach jo hra od te necekam ani zachvev hratelnosti ale minulej cgi trailer byl paradni tentokrat ingame se strasne nevhodnym songem:/ nevim kdo to schvaloval ale hned by mel zametat ulice
  • tonnymontana
    a doufam ze ve hre budou zombie bez nich to nebude cool:D straze ala zombie s musketama hmm mnam:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit