Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si bezte zastrilet do MW3.... BF3 je proste krutarna... a ty bugy vas z 90% rozesmejou nijak neprekazej
  • kennyB
    Konečně zimní mapa. Hurá.
  • souhlasim, ja teda stahnul jiny mody, ale hrani je na uplne jiny urovni. staci najit nejakej klan a zabava je o par trid vys. nerikam, ze cista arkada taky nema co do sebe, ale bf3 nesaha bf2 ani po kotniky
  • Na takových mapách vyloženě překáží letadla. Ty jsou v BF hrách tradičně nedotknutelná a hráčům v těžké technice jen kazí hru.
    • Navic jsou o to nesmrtelnejsi ze na ne z nejakeho zahadneho duvodu nefungujou rizene strely ani TV missile... ted fungujou ale musi letet hoooodne pomalu.
      • Úplně stačí kombinace javelin + soflam a jsi v rici. Nejen že pak zcela přestanou fungovat světlice i rušička, ale často ještě nejsi ani upozorněn na to, že máš za ocasem dáraček. Okamžitá smrt prvním zásahem samozřejmostí *3* Ale jestli někdo nahání stíhačky se Stingerem v ruce, tak to pak chápu, že je jaksi neúspěšnej. Šikovnej pilot se klasickejm střelám dokáže vyhnout i manévrem, ale je to taky trochu o štěstí...
        • Problem je v tom ze zadny navadeny AA rakety nefungujou ne proto ze by raketa minula. Ona zasahne, vidis explozi ale letadlo neumre. To samy je s TV missile. Je tam proste bug ze rychle letici stihacka takhle zasahnou nejde. Stinger jsem v ruce v zivote nemel ja jsem byl spis na AA, heli a kdyz nebylo zbyti tak tank...
          • Nevím s čím si se přesně setkal, ale to s tou rychlostí je nesmysl. Mám v jetu nazabíjeno kolem 3500 ubožáků a s klidným svědomím ti můžu říct, že ať na to šlápnu jak chci, tak mě raketa prostě zasáhne. Vzácně se nechá oblbnout, pokud letíš nízko že kolama sekáš trávu a raketa si škrtne o zem a bouchne. Mám naučenej jeden manévr, kterej když provedu ve správný rychlosti aby mi letadlo dostatečně prudce změnilo směr, dokáže občas taky pomoc, ale opět je to celkem hazard. Nejlepší zbraň proti stíhačce je opět stíhačka.

            Jestli DICE něco totálně nezvládli, pak je to respawn. Když chci bejt parchant, klidně dokážu lítat se stíhačkou hodinovej match a nikdo mi ji nevyfoukne. A to je chyba (to, že je podle DICE zcela v pořádku respawnovat člověka přímo před hlaveň nepřátelskýho tanku je taky kapitola sama pro sebe). Jak se k tomu dostane nějakej masomlejnek co má nalítáno přes 300 hodin, tak si dost často nikdo jinej ani neškrtne. I tak se dá s těmahle bláznama poradit. Hlavní je se s AA zašít tak, aby na tebe nemohl pálit z bůh ví jaký dálky a nepoužívat rakety. Než zaměříš, tak jsi na měděru, pak vypustí světlice a dál už neexistuješ, protože tě dodělá. Klasicky protiletadlovej kulomet a většinou jsou bez šance. Holt ego dělá svý a než si uvědomí, co se děje, tak je tuhej. Ale i tak je to z části o štěstí
            • Ale AA me moc bavilo daval jsem zabrat i hodne dobrej letcum. A ted koukam ze rakety uz opravdu fungujou!
            • Hral jsem na nemeckejch serverech a s pingem jsem problem nikdy nemel. Ve vrtulniku mam 4k a vim ze pred CQ vubec nemelo na letadlo cenu strilet rakety. Ne kvuli svetlicim, raketa proste bouchala 20m za letadlem. V AA mam pres tisic a je to stejnej pribeh.
            • luke.skywalker
              je to i o pingu
        • smejki
          není javelin náhodou AT? O_o
          • Je, ale po zamereni SOFLAMem s tim muzes sestrelit i vzdusny vehicly =)
            • Toliko k blbostech v BF3 a to není jediná
            • smejki
              ah so!
            • Tak tak. Bez varování, se 100% přesností a jeden zásah konec, výbuch.
    • práveže sú každému na očiach a hneď ich každý zostreluje
      • Stačí s tím trochu umět a nikdo letadlo nesestřelí... Zatímco s tankem můžu umět jak chci a stejně mě sundá kdekdo ve vrtulníku či v letadlu.
        Já bych bral velké čistě tankové bitvy a znám spoustu hráčů, kteří by se mnou souhlasili. Letadla prostě kazí herní dojem a vždycky tomu tak bylo. Totéž platí o vrtulnících, které jsou sice trošku slabší jak v BF2, pořád ale jsou příliš silné.
        Tím neříkám, že bych ze hry úplně odstranil letadla. Jen říkám, že je nemusí Dice cpát do každé velké mapy. Že by byla fajn nějaká velká výhradně tanková mapa.
      • iglou teda rozhodne ne :D
  • nechapu ze jsem na tomhle odehral 608 hodin,diky DayZ jsem cuchnul i k Arma2 a najednou je B3 stejne smesny jako CoD.trailer pekny ale to je asi tak vse
    • Erien
      Srovnáváš úplně odlišné hry, cod je extremní arkáda a arma zase extremní simulace. BF je tak něco mezi do simulátoru střelby má daleko, ale taky v něm nejsou perky apod věci jako třeba v cod. Záleži pak na každým, co se komu libí.
      • ARMA 2 urcite neni extremní simulace
        • Když se bavíme o hrách pro běžné uživatele a ne o vojenských simulátorech za nejméně 200 000,- , tak mi teda řekni, co je podle tebe simulace *1*
          • http://www.digitalcombatsimulator.com/en/series/combined_arms/

            A všetko DCS, ale nič pre bežného hráča, radšej ostante pri mainstreame aka BF a ARMA :P
            • V tom muzes simulovat pechotu?
        • Ale A.C.E a Project reality mod už jo
  • Video vypada skvele ale pokud tam stale hodlaj nechat ty same bugy tak se s nakupem vubec nebudu obtezovat. Fakt nemam nervy na jejich neznicitelne soflamy a nesmrtelna letadla....
  • Skoda, ze hru neumeji udelat tak pekne jako ten trailer.
    • Skoda že i presto je to momentálně nejlepe udělaná hra... :-) jediné co mě za tu dobu co od vydání hraju vadí je "umrtí za texturou" kdy člověk doběhne za roh a skape až tam, když do něj někdo v tom běhu kropil, ale prej to mělo každe BF a u každeho trvala oprava dlouho, u BF3 by to už bodlo...
    • Vždyť je to GAMEPLAY trailer...
      • Nerikej :D Mne slo o to, ze 90% procent situaci v tom traileru ve hre ani nenastane. Navic trailer nezachytil krasu strel, ktere prosli skrz textury / blokovani strel neviditelnou texturou.
        • Nehledejte všude jen chyby panebože. Kdyby jsme hledali ve hrách jenom chyby,tak budu pořád jen nadávat a nic podle vás nebudu hrát. Tak jsou tam chyby no. A ikdyž tady takhle nadáváš, tak si k tomu stejně sedneš :D tak neremcej
          • Jasne ze sednu :), kdyz k tehle hre neni alternativa. Me proste mrzi, kam nas pristup "tak tam jsou chyby, no a co" dostal.
  • Jediný DLC co si asi koupím *4*. Lepší koupit DLC která se vám líbit a né platit za pitomý premium.
    • je škoda se připravovat o všecky zbraně, vozidla a questy co jsou v DLC, ja mam treba BtK jen kvuli tomu, ale mapy nehraju protže se mi sekaj :-D...ikdyž ted už mám premium, za 1000 a mam jistotu že dostanu všecko co ta hra nabídne... hra samotná mě při vydání stala 400, takže celková suma je pro mě 1400, stejně mě stalo i Diablo 3... a myslim že to BF je ještě na dele než D3
    • A ja jsem treba chtel mit vsechny, tak jsem si koupil premium ;) Jeste za nakupku :D
  • NEvite coje lepsi pc bo konzole opravdu killzone 3 vypada lepe ako vsechny crysis dohromady ? A proc vsude ctu jak pc brzdi vyvoj je jasne ze gk ako 680 v hodnote 10k+ taky bf3 zvladaji na max nastaveni jen neco na 80fps? coz nei moc zatu cenu ze xD
    • nejlepsi je vzit zbran jit si zastrilet do zivyho *1*
    • Hanzales
      Co? Nic? Nikdo se nechytá? to nakrkne co? :)
      • walltar
        No většina z nás to má problém přečíst ..... já sem si zavolal odborníka na japonštinu až mě to přeloží tak na to potom možná zareaguju.
        • lipkozzi
          Takehoto odbornika http://9gag.com/gag/4798776 ? :)
        • Hanzales
          To by jsi i tu japonštinu urazil ;o) A já se jen tak "zaradoval" právě, že všichni nad tím jeho špekem ohrnuli nos. Nezačít se přít s takovými "příspěvky" je základ. I když by to napsal někdo, kdo není tak blbý, jak se prezentuje (f.e. xD), pořád nechápu, co tím chtěl vlastně říci ;o)
    • nick hovori za vsetko...
      • eR Ý Té eM Ó, dnes je dovolené všeckoooo..... *1*
      • ty vole to bylo první co mě napadlo když sem to přeluštil *15* *15* *15*
    • mam dojem, ze se nam snazi neco sdelit.
    • doma je všetko v pohode ?
  • obrovských map z druhého ! Battlefield 3 rozšíření ! Armored Kill

    Proč pořád používáte anglický slovosled?
    • me to teda nevadi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit