Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak si bezte zastrilet do MW3.... BF3 je proste krutarna... a ty bugy vas z 90% rozesmejou nijak neprekazej
  • Arma je uplne trapna hra nechapu proc to hrajete
    *8*
  • V tom muzes simulovat pechotu?
  • http://www.digitalcombatsimulator.com/en/series/combined_arms/

    A všetko DCS, ale nič pre bežného hráča, radšej ostante pri mainstreame aka BF a ARMA :P
  • Stačí s tím trochu umět a nikdo letadlo nesestřelí... Zatímco s tankem můžu umět jak chci a stejně mě sundá kdekdo ve vrtulníku či v letadlu.
    Já bych bral velké čistě tankové bitvy a znám spoustu hráčů, kteří by se mnou souhlasili. Letadla prostě kazí herní dojem a vždycky tomu tak bylo. Totéž platí o vrtulnících, které jsou sice trošku slabší jak v BF2, pořád ale jsou příliš silné.
    Tím neříkám, že bych ze hry úplně odstranil letadla. Jen říkám, že je nemusí Dice cpát do každé velké mapy. Že by byla fajn nějaká velká výhradně tanková mapa.
  • kennyB
    Konečně zimní mapa. Hurá.
  • Když se bavíme o hrách pro běžné uživatele a ne o vojenských simulátorech za nejméně 200 000,- , tak mi teda řekni, co je podle tebe simulace *1*
  • Ale A.C.E a Project reality mod už jo
  • me to teda nevadi :)
  • Toliko k blbostech v BF3 a to není jediná
  • lipkozzi
    Takehoto odbornika http://9gag.com/gag/4798776 ? :)
  • ARMA 2 urcite neni extremní simulace
  • Ale AA me moc bavilo daval jsem zabrat i hodne dobrej letcum. A ted koukam ze rakety uz opravdu fungujou!
  • Hral jsem na nemeckejch serverech a s pingem jsem problem nikdy nemel. Ve vrtulniku mam 4k a vim ze pred CQ vubec nemelo na letadlo cenu strilet rakety. Ne kvuli svetlicim, raketa proste bouchala 20m za letadlem. V AA mam pres tisic a je to stejnej pribeh.
  • luke.skywalker
    je to i o pingu
  • smejki
    ah so!
  • Tak tak. Bez varování, se 100% přesností a jeden zásah konec, výbuch.
  • Nevím s čím si se přesně setkal, ale to s tou rychlostí je nesmysl. Mám v jetu nazabíjeno kolem 3500 ubožáků a s klidným svědomím ti můžu říct, že ať na to šlápnu jak chci, tak mě raketa prostě zasáhne. Vzácně se nechá oblbnout, pokud letíš nízko že kolama sekáš trávu a raketa si škrtne o zem a bouchne. Mám naučenej jeden manévr, kterej když provedu ve správný rychlosti aby mi letadlo dostatečně prudce změnilo směr, dokáže občas taky pomoc, ale opět je to celkem hazard. Nejlepší zbraň proti stíhačce je opět stíhačka.

    Jestli DICE něco totálně nezvládli, pak je to respawn. Když chci bejt parchant, klidně dokážu lítat se stíhačkou hodinovej match a nikdo mi ji nevyfoukne. A to je chyba (to, že je podle DICE zcela v pořádku respawnovat člověka přímo před hlaveň nepřátelskýho tanku je taky kapitola sama pro sebe). Jak se k tomu dostane nějakej masomlejnek co má nalítáno přes 300 hodin, tak si dost často nikdo jinej ani neškrtne. I tak se dá s těmahle bláznama poradit. Hlavní je se s AA zašít tak, aby na tebe nemohl pálit z bůh ví jaký dálky a nepoužívat rakety. Než zaměříš, tak jsi na měděru, pak vypustí světlice a dál už neexistuješ, protože tě dodělá. Klasicky protiletadlovej kulomet a většinou jsou bez šance. Holt ego dělá svý a než si uvědomí, co se děje, tak je tuhej. Ale i tak je to z části o štěstí
  • eR Ý Té eM Ó, dnes je dovolené všeckoooo..... *1*
  • Problem je v tom ze zadny navadeny AA rakety nefungujou ne proto ze by raketa minula. Ona zasahne, vidis explozi ale letadlo neumre. To samy je s TV missile. Je tam proste bug ze rychle letici stihacka takhle zasahnou nejde. Stinger jsem v ruce v zivote nemel ja jsem byl spis na AA, heli a kdyz nebylo zbyti tak tank...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit