Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi je vzit zbran jit si zastrilet do zivyho *1*
  • walltar
    No většina z nás to má problém přečíst ..... já sem si zavolal odborníka na japonštinu až mě to přeloží tak na to potom možná zareaguju.
  • Video vypada skvele ale pokud tam stale hodlaj nechat ty same bugy tak se s nakupem vubec nebudu obtezovat. Fakt nemam nervy na jejich neznicitelne soflamy a nesmrtelna letadla....
  • Hanzales
    Co? Nic? Nikdo se nechytá? to nakrkne co? :)
  • Protože s perkem "pod radarem" (let nízko) je tě nemožné zaměřit? :)

    Ono zase se stíhačkou se vysoko lítají dogfighty, jinak je to jen zdání (v traileru lítaj nízko, aby to nějak vypadalo :D), ale když děláš nálety, tak je v celku jasné, že musíš letět níže :)

    S vrtulníky je to tak nějak normální, zkušený pilot si to líta podobně jako Johny English ve 2jce *3*
    Ale zase je to riskatní, že ho nějaký hodně skill přesný hráč trefí RPGčkem nebo Tankem :)
  • Tak to právě v BF2 PR se jinak, než náletama z výšky víc jak 200m útočit nedá, protože pozemní AA by helinu hned vyřídily. Člověk nastoupá, počká až nějaký squadleader označí určitou nepřátelskou jednotku laserem, nebo alespon určí polohu na mapě a pak následuje hloubkový nálet a rychlý návrat na invazní lod...

    to by ale pro standartní hráče BF3 bylo moc náročný

    Ono ale ani v BF2 se nelítalo tak pitomě, jako v BF3
  • ty vole to bylo první co mě napadlo když sem to přeluštil *15* *15* *15*
  • je škoda se připravovat o všecky zbraně, vozidla a questy co jsou v DLC, ja mam treba BtK jen kvuli tomu, ale mapy nehraju protže se mi sekaj :-D...ikdyž ted už mám premium, za 1000 a mam jistotu že dostanu všecko co ta hra nabídne... hra samotná mě při vydání stala 400, takže celková suma je pro mě 1400, stejně mě stalo i Diablo 3... a myslim že to BF je ještě na dele než D3
  • Skoda že i presto je to momentálně nejlepe udělaná hra... :-) jediné co mě za tu dobu co od vydání hraju vadí je "umrtí za texturou" kdy člověk doběhne za roh a skape až tam, když do něj někdo v tom běhu kropil, ale prej to mělo každe BF a u každeho trvala oprava dlouho, u BF3 by to už bodlo...
  • Vždyť je to GAMEPLAY trailer...
  • kdyz nemas zadny kamose a vyrovnavas se s tim tady tak se nediv =)
  • ja tiez namam moc velke mapy rad radsej tie mensie...ale obcas si zahram aj tie rozsiahle takze i toto dlc potesi :) len skoda ze nieje free :D...ale to uz je sen a valve kde dostanes bonusovy obsah free :)
  • ja vela krat...staci ked ste 3-4 kamosi a idete zahrat...dokonca aj s uplne cudzimi som siel v skupine a drtili sme supera
  • Skoda, ze hru neumeji udelat tak pekne jako ten trailer.
  • nick hovori za vsetko...
  • A ja jsem treba chtel mit vsechny, tak jsem si koupil premium ;) Jeste za nakupku :D
  • Jediný DLC co si asi koupím *4*. Lepší koupit DLC která se vám líbit a né platit za pitomý premium.
  • mam dojem, ze se nam snazi neco sdelit.
  • doma je všetko v pohode ?
  • NEvite coje lepsi pc bo konzole opravdu killzone 3 vypada lepe ako vsechny crysis dohromady ? A proc vsude ctu jak pc brzdi vyvoj je jasne ze gk ako 680 v hodnote 10k+ taky bf3 zvladaji na max nastaveni jen neco na 80fps? coz nei moc zatu cenu ze xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit