Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že letošní Blizzcon mě opravdu zklamal... Žádné nové info o D3/D4, Warcraft.

    Starcraft bude Free 2 play? Ok proč ne, ale jako odměnu, za to, že mám SC+oba datadisky by mohli dát jako dárek aspoň možnost odemknout si zdarma jednoho generála do Co-op misí...

    Njn jde vidět, že hlavní zdroj příjmů už nejsou prodeje her, ale mikro-transakce ve hrách... *13*
  • Takže Alianci teď vládne Brad Pitt? Není divu, že má Horda problém :D
  • Todle DLC by mohlo být prolog k Warcraftu 4 ne? Co se pochlapit Blizzarde a ukončit to rejžování prachů z WoWka?
    • Jistě zruší svůj hlavní příjem, pro tvé přání, ještě k tomu blizzard :-)))
  • Vemte někdo nůžky a zastřihněte to dlouhé obočí *15*
  • Nic moc... nechápu, proč jednotky aliance vypadají jak ze StarCraftu. Je to jedna velká slátanina.
  • Druhý nejhorší wow trailer těsně po pandě.
    • Neboj, jednou do nej mozna dorostes.
      • Upřímně, taky se mi moc nelíbí. Mě se nejvíc líbily trailery vanilly, tbc a cata. Hlavně třeba TBC trailer sám o sobě má skoro moc navnadit člověka aby se k tomu vrátil ... tenhle, legion a pandy se mi třeba nelíbily skoro vůbec ...
  • Khanemis
    Achjo, po téhlé povedené animačce mě o to více mrzí, že Blizzard pořád ne a ne udělat WarCraft 4...protože tohle byla čirá nostalgie, včetně té hudby ze trojky. Nicméně pěkné, pěkné...
  • Rejsek
    Kéž by udělali nějaké rozmáchlé příběhové SP RPG ze světa Warcraftu. Filmečky jsou boží a Blizz v nich nemá moc konkurenci, ale k čemu to, když ve hře je to jen stupidní grind. A to říkám jako hráč, který má mmorpg v oblibě.
  • Hlavně už žádné classhally a garrisony, tématicky to nejde vybrat jednotně a z hlediska RP to vždy pro některé rasy působí až komicky. Hraju za Undead huntera a classhall mám v elfském domečku v hezkém lesíku :facepalm:!
    • System pryc nedaj, neb je to pro mnoho lidi zpusob jak si vydelavat na tokeny.
    • už samotnej undead hunter je facepalm z hlediska RP, takže tvoje chyba
      • Undead hunter má v lore již své místo díky postavě: Nathanos Blightcaller *3*
        • Blightcaller... to zní jak z nějakýho generátoru fantasy jmen.
  • Na dnešní dobu je ta hra už fakt stará a satanžel ve všem zaostává graficky, fyzikou, efektama, soubojákem....do Liche to ještě byla celkem paráda, ale doba se posunula a tahle hra nic moc nepřinesla. Velká škoda třeba se jednou dočkáme W4.
    • Nezaostava nic. Drzi si to svuj styl s plnym vyuzitim modernich technik.
      • Kompost
        ty uz tu okenu nepi, mozno ti potom nebude pripadat ze 13 rokov stara hra ma "plne vyuzitie modernych technik". na tej hre je letitost citit jak z 80 rocnej cat lady.
      • Moderních technik :D to je dobrej vtípek. Netvrdim, že v tý hře nejsou možnosti a neni to uplná nuda, jen prostě konstatuju její stav pro člověka, který ji hrál od vanily. Ta hra recykluje sama sebe a to, že občas implemetujou nějakej novej herní mechanismus nebo pozmění zony, to opravdu nezachrání, ale nic proti tobě, když tě to baví jedině dobře. Škoda jen, že to baví třeba ještě dalších 6 mega hráčů, kdyby ne, vývojáři by se museli opravdu zamyslet a skutečně by museli využít moderních technik....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit