Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, černoši na lancastru? :D No, proč ne, ale co na to řeknou eskymáci?
  • Lukyz
    Tohle mě docela zamrzlelo. Mechaniky se mi líbí, grafiku bych díky tomu jakž takž kousl, ale ten "styl" hry mi přijde vyloženě nevkusný. Růžový polepy bombardéru, na to mrskněte králíčky atd. *11*
  • Nekde jsem cetl (snad na steam review?), ze v pripade kdyz v pozdejsi fazi hry prijdete o nalevlenou posadku a dostanete bandu zelenacu tak jsou stejne k dispozici jenom "tezke" mise kde si bazanti neskrtnou a hra se tak dostane do slepe ulicky. Je tu nekdo kdo to hral vic a mel by k tomu vic info? Je pak treba zacit novou hru nebo se z toho da nejak vyhrabat? Jinak vypada to velmi zajimave, to jo :).
    • Upravili to patchem, teď už dostáváš rekruty na nějakém vyšším levelu, stejně jako nový bombardér už má nějaké upgrady.
  • má to multi?
  • Na túto hru poškulujem už dlhšie, ale tá grafika ma odrádza....
    • Tak si běž spočítat polygony do Crysis a nebreč tady prosimtě.
      • Ty si mentalne zaostaly?
  • Mám koupeno a je to naprostá paráda :) .. A to, že po neúspěšné misi neexistuje LOAD a jakoby se nic nestalo tomu dodává na napětí :) .. Fakt výborná hra ;)
  • Mno me mozna vadi prave ta tematicka druhé svetove. Vesmir byl fajn, a když ne vesmir tak klidne vodni svet. Valecne lode idealne drevene, plachetnice, fregaty aj. Tam se taky da resit nejaka obrana, uhyby, kanonáda a nalodovani.
  • rohlos
    Ježíš, to vypada parádně. A ještě s Lancasterem.
    Jak přijdu domů z práce, tak hned zkuším. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit