Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xykon
    A co obyčejné need/greed?
    • To ale neresi ninja looteri
  • Hm ne diky, zadnou online aukci nechci *11* Ale na borderlandy se docela tesim jednicka byla dobra.
  • rancor1223
    Nevím jestli to správně chápu, ale zní to jako že by jsme měli bojovat o každý předmět který najdeme. Což je blbost, protože by se bojovalo každých pár minut (nebo spíš vteřin *1*). Možná to tak bude u truhel nebo nějakých speciálních zbraní. A ještě se bojím určité nevyváženosti mezi postavami - v prvním Borderlands, jsem na snipera, pokud jsem byl dost rychlý, každýho sundal první ranou do hlavy...
    • Ja daval duel jako Brick proti sniperovi a myslim ze i kdyz me trefil do hlavy tak to nedalo crit. Pak jsem zapl tu specialku a lehl na prvni pest. Balanc tam nebyl snad zadnej *15*
      • Tak to je hodně nepravděpodobný. Buď to byl nějaký low level, nebo měl sh*t vybavení. Mě by stačil revolver a viděl bys jak bys lehnul.
        • Hm *7*
  • Odulin
    "Když je Borderlands vlastně stejně takové FPS Diablo..."...přesně! Aukce by se tam samo taky docela šikla. S tím bojem o vylootované předměty nevim nevim, někomu se to asi bude líbit, ale já bych dal přednost obyčné náhodě.
  • a k aukcii online pass? trvale pripojenie?
    fok of *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit