Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve dvojce jsem stravil temer 300 hodin ale trojka me ne a ne chytnout. Prostredi se mi nelibi, neustale se to strida. Zabavnost akce ciste zavisi na tom, jake zbrane jste nasli (to neni nijak odlisne od prvnich dvou dilu) ale ten gunplay proste nema stavu. Pro srovnani, protoze mi to pripadalo divne, jsem nainstaloval dvojku a tam proste ten gunplay uz od zacatku hry je lepsi. V cem to konkretne vezi nevim ale nejvetsi rozdil asi bude v tom, kolik maji nepratele HP. Tady mi prijde, ze kazda bezvyznamna opicka sezere jeden zasobnik z utocne pusky (kdyz budu brat cca 30 naboju v prumeru) a na Badass nepratele vam div naboje nedojdou uplne. Takove Rage 2 sice je chude co do obsahu, ale gunplay je kvalitou uplne nekde jinde.

    • Tohle mě nehorázně štvalo na division. Chápu je to RPG, ale kdyby se to nejmenovalo Tom Clancy a výbava nevypada realisticky, tak bych to asi i chápal, ale někdy od 6 levelu se to zlomilo a na každého nepřítele padnul zásobník z útočné pušky, až jsem musel přejít na LMG se 100 zásobníkem, ale zase to ztratilo kouzlo. Nicméně konec přišel, když jsem potkal nějaký nesmysl v brnění s kulometem, to sežralo několik zásobníků i z kulometu, než se to skácelo a požitek ze hry byl pryč.

    • flash789

      Tak kdyby vsichni vcetne bossu chciply na jednu ci dve rany urcite by to bylo lepsi, ach jo. Ja nevim co porad nekomu vadi ze kdyz narazi na silnejsiho nepritele ze do nej proste musi strilet vic. Borderlands prejimaji hodne z rpg mechanik kde cisla jsou dulezita, takze proto ma zbran dmg XXX a boss ma XXXXX zivotu. Borderlands neni cistokrevna strilecka jako Doom nebo Rage. Po 300 hodinach ve dvojce bys to mohl vedet.

      ,, Maminko pomoooc ja musim dlouho strilet a dochazeji mi naboje, beeee, buuuu ,,


      Jinak borderlands je pomerne zasadni herni znacka ktera dala vzasade vzniknout novemu hernimu zanru a podle me nedela ani trojka ostudu a 7/10 je proste malo. Ackoliv jde jen o vylepsenou dvojku mam dojem ze nejake zasadni zmeny tady nejsou ani zadouci,  nejake hokus pokusy a inovace zasadniho kalibru by z toho udelali neco co to vubec nema byt. Minimalne tech 8/10 a s privrenym jednim okem mozna i tu devitku by to sneslo.

      • triptich

        nie je práve hodnotenie na základe mena série to, čo sa dlhodobo vytýkalo call of duty, či assassinom?

        prečo by mala byť zlepšovaná číselná známka len kvôli značke? proste je to ďalší diel v rade, ktorý nijak výrazne neobohatil sériu. len umne využil to, čo už poznáme a trochu to znásobil. sedmička je teda plne úmerná stavu diela. súhlasím, taká osmička by sedela tiež, treba rátať aj s novými hráčmi, ktorí sériu nepoznajú a B3 ich pravdepodobne očarí. ale to je dobre vysvetlené v texte recenzie, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou známky.

        • flash789

          Dal jsme ti plus, mluvis na zdejsi pomery podezrele rozumne :)

      • TheSuffering

        Ale no tak, v Borderlands 2 všechno chcípalo na dvě rány a to včetně bosů, nemusel si mít zrovna Salvadora. Je pravdou, že nepřátelé jsou oproti dvojce mnohem víc bullet sponge, respektive bych řekl, že je tu mnohem více znát rozdíl levelů tvého equipu a levelů u nepřátel. Zatímco u dvojky jsi klidně mohl mít zbraň řekněme o 5-7 levelů nižší a dalo se to (když se bavíme o nižších obtížnostech), tady mi přijde, že to chce opravdu zbraně +/- na úrovni levelu nepřátel, je to hodně znát. Navíc těžší nepřátelé mají nově dvojí štíty, což ve dvojce nebylo, tam sis navíc mohl později pomoci slagem. Dokonce i elementy nefungují tak, jak by měly a jasně jsem se přesvědčil o tom, že u některých enemáků sundám štíty rychleji fire zbraní místo shockové, ovšem takhle by to fungovat nemělo.

        • flash789

          Možná když si to hrál po pátý, při prvním hraní, obvzlášť začátek rozhodně na dvě rány nic moc nechcipalo.

        • madPav3L

          Také tady jsou zbraně, kdy ti stačí 1-2 rány do hlavy a nepřítel je mrtvý, kromě badass, tam to chce 4-10 ran. Defakto jsem takto prošel celou hru.

          Používal jsem Jakobs pistole + sniperky a potom ve druhé půlce hry i útočné pušky, co měly velké poškození, typicky 2x250 a tam to bylo cca 3-10 ran.


  • Jez3vec

    Bez pochybností je skoro vše ve 3 lepší než ve 2, jen škoda, že se jim nepovedl antagonista, přeci jen příběh ve všech Bordelands byl na prd, ale dvojku parádně podržel Jack.

    • TheSuffering

      Bohužel musím souhlasit, Jack byl osobnost a byl to super záporák, měl motivaci atd., ale tihle dva šašci z trojky mu nesahají po kotníky a musím se přiznat, že v druhém průchodu během jakékoli cut-scény raději odcházím od PC, abych nemusel poslouchat ty dva uječené rádoby streamery. Snad poprvé za celou dobu, co hraju Borderlands, mi vadí, že nejdou přeskočit videa...

  • Není trochu zbytečné mezi platformami uvádět PS4 Pro a Xbox One X? Nikde jinde jsem takový nesmysl neviděl. Zkuste mi uvést jedinou hru, která by fungovala na PS4 Pro a zároveň ne na PS4 (totéž Xbox One X vs Xbox One).

    • vaclav.pechacek

      Hodí se to pro účely recenzí, kde pak můžeme přímo uvést, na jakém konkrétním typu konzole náš redaktor hru hrál.

  • triptich

    ak tomu správne rozumiem, tak ak ma jednotka a dvojka bavila a stále nemám dosť, tak tretí diel borderlands si kľudne môžem hodnotiť na 8-9/10. v prípade, ak som z predošlých dielov unavený a chcel by som nejaké výraznejšie oživenie v sérii, tak mám smolu. dostanem len zabehnutú kvalitu.

    ja už patrím do druhej skupiny, takže môžem veselo B3 obísť a siahnuť po nej až s odstupom času.

  • Autor si nejspis neumí nastavit hru nebo  aktualizovat drivery , hra beží bez problemu ryzen 1700x gtx 1080ti  sem tam nějake glitche bugy ae to sou i po rokach ve dvojce ;) nic co by mě  razantně odradilo , přiběhově slabší ae  Claptrap 10/10

    • TheSuffering

      Ne, neběží. Lagy, propady snímků a micro stuttering tam jsou a ani nové ovladače od Nvidie s tím nic neudělaly. Hraju na 1080ti na 1440p a 60 fps to rozhodně neudrží, když s Fl4kem na obrazovce rozpoutám peklo. A to nemluvím o tom načítání map / textur. Musím se ještě dokopat k tomu vyzkoušet to pod DX12, zda to bude lepší. I přesto je to parádní hra, o tom žádná, ale v porovnání s kompletní verzí Borderlands 2 to prostě zatím neobstojí (příběhově, dějově asi nikdy), uvidíme časem, až dodají další obsah. Zatím je ta známka 7/10 ok.

  • Souza

    Potřeboval bych poradit, prosím. Hraju na PS4 a nezobrazují se mi získané tokeny...prostě v momentě, kdy token naexpím, se nezobrazí. Děkuji za rady:-)

  • Jack1947

    Horší Borderlands 2,5, horší myšleno že je horší optimalizace když se nic neděje ok ale jak tam přibude více nepřátel nějakej vejbuch poskakujou fpska jak nakoplé od berana.

    Jinak herně koho nebavili předcházejicí hry tak tohle ho nebude bavit asi moc taky... i když je pravda že tehdy jsem to moc nehrál protože bylo fůra her, dneska to je trochu jiné.

    Možá 7/10 je až moc kritické přeci jenom moc podobných her není no... Hlavní co mi vadilo u minulách dílů spousta balastu jedna zbran v miliony provedeních kdo se v tom měl vyznat ?!

    Navíc stačilo mít pár a stejně se dalo slušně vyřídit banditi nebo co to bylo, Jinak výběr z postav nic moc radši jsem bral toho robota protože za ženské hrát nechci a ten vyžle byl takovej ne moc sympatickej. + má psa a tten takY funguje dobře.

    Je to hrůza deset let! Klidně to mohlo bejt větší DLC a taky by to šlo.

    • Jack1947

      Aha a já si ryhle vzpoměl proč mě to asi nebavilo tehdy nojo... grind. Takže i tohle asi odložím...

      • J.V.Stalin

        Otázka zní, proč ses do toho vůbec pouštěl? 😂

        • Jack1947

          SLušná schýza tohleto reagovat na... tak starej koment 😮🤨🤔

          čekal jsem že to bude jiné začátek se rozjížděl slibně no a hned první boss to celé pokazil! 😈👿

          • J.V.Stalin

            A co je na tom? Já si ten koment přečetl až teď. Schýzu viděj hlavně schyzouši 😉

            Jinak jestli u třetího dílu čekáš, že to bude jiný než druhej a první díl, tak.... chápu schýza.... 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit