Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zjevne trhaji i rekordy v naprosto mizerne optimalizaci na PC :l coz mety zajima vice nez kolik to hralo soubezne nastvanych hracu lelz. 

    • i7-4770k, GTX 770, 16 GB RAM, Medium details, stabilních 16 FPS bez viditelný dropů, proč lidi šíří takové dezinformace jako ty, netuším, platí vás butthurt steam, nebo jak to máte?

      • Veskoslav

        Stabilních 16 fps? To je co? 

      • Kámo tak jestli ty nejsi trol tak ted jsi mě tak rozesmál že se přestanu řezat nejdřív zítra :D:D:D: 

        stabilních 16 FPS jsem naposledy ve Wolf3d v pětašedesátým :D:D:D:D .... vážně doufám že si dělás srandu. A jestli ne přeji příjemné epileptické záchvaty.

        • jo 60... uff.. no to je naprosté minimum, alespon stabilne .)

  • Ilusiveman

    Lol, 5.2 Metacritic.


    Zkusím se objektivně trefit do gejmsího hodnocení. Hádám 7. Equilibrium pro sice těžce opakující se, ale v jadru stále funkční mixku. 

  • Je zvláštní, že takovéto oslavné dozajista pravdivé informace říká každá společnost, jejíž hra vyjde exkluzivně na Epicu. Ten Epic Store ale musí být něco, když to má takovou hráčkou základnu, která očividně hraje všechny hry co na něm vyjdou. Když je to tak úspěšné toto už asi nemusí vycházet ani na Steamu ani na jiných platformách...

    • MalyZeli

      Stejne tak oslava prodeju Metra... a za 2 tydny uz to bylo v predplatnem Xbox Game Pass i na PC.

    • twicer

      Velká část hráčské základny spíš hlavně vůbec neřeší na jaké platformě to vyjde.

  • Veny

    Randy je takový ten důvěryhodný manažer... :D

  • axell1990

    A hele oni Randyho nakonec nezavřeli no to jsou věci.

  • Marines
    Proč když slyším rekordy a ve spojení s čínskou mocí, nedokážu věřit ani pozdrav, natož udávaným číslům! No, ale co, přeji hráčům, aby jim to alespoň jelo na 25FPS a nebylo to zatíženo pády samotné hry a dalšími porodními bolestmi, což dříve, či později nějaký hráč, či recenzent zveřejní. Já si počkám na STEAM a svojí exkluzivitku, a´t si EPIC strčí kams...
    • twicer

      Tak epic store už ovlivňuje i framerate XD A pak že jsem už viděl všechno.

  • Spokojení hráči hrají a zapšklí anti-epic ubožáci si ulevují na fórech a sociálních sítích. Tak to má být :-)

    • Veskoslav

      Ano. Proto si hráči Xbox One X stěžuji na neustále pády FPS, PS4 řeší to, že to neudrží ani stabilních 30 FPS, ale jo, ti všichni nakupují na Epicu...

      • Mluvíme o PC verzi a Epic storu, takže nechápu pointu tvého příspěvku.

        • NA PC to jede aktualne udajne naprosto nehratelne. Just FYI. Kazdy druhy koment na meta je ohledne performance.. 

          • Hraju na 5 let starém PC, i7-4770k, GTX 770, 16 GB RAM, stabilně 60 fps, žádný pozorovatelný drop.

      • Kravicka

        a PC hracum to udajne maze savy :)

  • jo vyborna hodnoceni od recenzentu, kteri byli milostive vybrani, ze muzou napsat recenzi z nejake upravene verze hry...nejvic hrajicich hracu, ale bez cisel lol...tomu rikam ,,Epic,, prohlaseni

    • TheSuffering

      Kolik tam máš nahráno chytrolíne?🤮

      • Veskoslav

        Počkej. Takže recenzenti mají upravenou verzi hry, která rozhodně nejde hráčům první den prodeje a ty se jich ještě zastáváš nebo co?

        • TheSuffering

          To ne, Randy je podle mě pitomec už od pohledu a styl, jakým to předložili novinářům, samozřejmě nechápu. Ale já hraju od pátku, tedy od té doby, co to vyšlo a nenarazil jsem na jediný závažný problém technického ani jiného rázu, včera jsme dorazili první průchod a bez problémů. Neříkám ale, že to je bez chyb. Zrovna třeba kamarád s tím problém má, na 2060 má podivné propady snímků a občas mu to dost lagovalo. Během jednoho příběhové questu jsme museli restartovat hru, protože se nám zaseklo NPC, nějaké občasné propady do textur atd., takové ty běžné záležitosti, nad kterými už se ani nepozastavuji, byť se mi nelíbí. V podstatě jediné, co mi vadí, že nebyli schopni odstranit problémy s doskakujícími texturami, které jsou v Borderlands snad od prvního dílu. Jestli je to prostě věc enginu? Nevím.

          • Veskoslav

            Engine ne, to by museli mít něco od ID, takto je to upravený UE.

  • uzivatel1982

    Borderlands chci na pc, ale nechci to z Epic Storu, takže si jeste budu muset par mesicu pockat. Podle všeho je to prostě další díl Borderlands, coz je pro coop uplně super.

    • Hrozne bych si pral resit v zivote veci typu na kterym klientu jede ktera hra a jeste kdyz me zanr bavi a neni co hrat kvuli tomu cekat.............(too many facepalms) :D:DD:D: megalol proste.


      • uzivatel1982

        Já si uvědomuji, že ty řešíš jen ty nejduležitější a nejpalčivější otázky lidské existence, ale mě je třeba docela nepříjemné mít rozdrobený software mezi různé digitalní distribuce. Už jen tím, že je to další místo kam člověk musí zadat platební udaje, řešit klienta kvuli multiplayeru a kdo z přátel to má kde. Nemluvě o nějaký kultuře v organizaci toho co mám nainstalováný ve svým PC.  A jak píše Salem. Pořídím pak už opatchovanou verzi s DLC a budu to mít v knihovně ve které mám vše ostatní.

    • SalemCZ

      taky, ke štěstí že tam je jenom půlroční exkluzivita. Tak si to člověk bude moc koupit rovnou s DLC a bez chyb, snad.

  • Veskoslav

    Dostává výborné hodnocení. Ale jenom od recenzentů...A hráči to taky dávají B3 sežrat. Jinak Randy Pitchford patří mezi největší lháře a podvodníky. Těm tweetům věří snad on sám, protože Epic mu dal tolik prachů, že se v tom může koupat. Jsou to nic neříkající bláboly, které nejsou ani podrtženy čísly či statistikou. Nebo Epic má někde zabudovaný kolik hráčů naráz hraje, aby se jeho tvrzení dalo ověřit?


    A že se nechlubí katastrofální optimalizací na Xboxu One a klasické PS4? 

    • Dneska bych asi nic od Pitchforda a Gearboxu v prvni vlne nevzal, a i kdyz to BL3 dostavaji od hracu vyzrat, tak bych uvazil moznost, ze to dostavaji vic vyzrat za epic, nez za hru samotnou... Za mne je mi to jedno, budu pocitat s tim, ze si to mozna jednou koupim v akci. Mozna..

      • TheSuffering

        Viděl bych to stejně ohledně toho Epicu, protože když člověk mrkne na oficiální fórum, hráči si to víceméně chválí, žádný hate se nekoná. Takže bych řekl, že řvou nejvíc ti, kteří si to nekoupí jen proto, že Epic... A hru neviděli ani z rychlíku.

        • Veskoslav

          Až na to, že na oficiálním fóru se to všechno negativní maže. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit