Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzivatel1982

    Já si uvědomuji, že ty řešíš jen ty nejduležitější a nejpalčivější otázky lidské existence, ale mě je třeba docela nepříjemné mít rozdrobený software mezi různé digitalní distribuce. Už jen tím, že je to další místo kam člověk musí zadat platební udaje, řešit klienta kvuli multiplayeru a kdo z přátel to má kde. Nemluvě o nějaký kultuře v organizaci toho co mám nainstalováný ve svým PC.  A jak píše Salem. Pořídím pak už opatchovanou verzi s DLC a budu to mít v knihovně ve které mám vše ostatní.

  • Veskoslav

    Engine ne, to by museli mít něco od ID, takto je to upravený UE.

  • Veskoslav

    Stabilních 16 fps? To je co? 

  • jo 60... uff.. no to je naprosté minimum, alespon stabilne .)

  • Kámo tak jestli ty nejsi trol tak ted jsi mě tak rozesmál že se přestanu řezat nejdřív zítra :D:D:D: 

    stabilních 16 FPS jsem naposledy ve Wolf3d v pětašedesátým :D:D:D:D .... vážně doufám že si dělás srandu. A jestli ne přeji příjemné epileptické záchvaty.

  • i7-4770k, GTX 770, 16 GB RAM, Medium details, stabilních 16 FPS bez viditelný dropů, proč lidi šíří takové dezinformace jako ty, netuším, platí vás butthurt steam, nebo jak to máte?

  • Hraju na 5 let starém PC, i7-4770k, GTX 770, 16 GB RAM, stabilně 60 fps, žádný pozorovatelný drop.

  • Hrozne bych si pral resit v zivote veci typu na kterym klientu jede ktera hra a jeste kdyz me zanr bavi a neni co hrat kvuli tomu cekat.............(too many facepalms) :D:DD:D: megalol proste.


  • NA PC to jede aktualne udajne naprosto nehratelne. Just FYI. Kazdy druhy koment na meta je ohledne performance.. 

  • Zjevne trhaji i rekordy v naprosto mizerne optimalizaci na PC :l coz mety zajima vice nez kolik to hralo soubezne nastvanych hracu lelz. 

  • MalyZeli

    Stejne tak oslava prodeju Metra... a za 2 tydny uz to bylo v predplatnem Xbox Game Pass i na PC.

  • Ilusiveman

    Lol, 5.2 Metacritic.


    Zkusím se objektivně trefit do gejmsího hodnocení. Hádám 7. Equilibrium pro sice těžce opakující se, ale v jadru stále funkční mixku. 

  • Mluvíme o PC verzi a Epic storu, takže nechápu pointu tvého příspěvku.

  • Veskoslav

    Až na to, že na oficiálním fóru se to všechno negativní maže. 

  • twicer

    Tak epic store už ovlivňuje i framerate XD A pak že jsem už viděl všechno.

  • twicer

    Velká část hráčské základny spíš hlavně vůbec neřeší na jaké platformě to vyjde.

  • TheSuffering

    Viděl bych to stejně ohledně toho Epicu, protože když člověk mrkne na oficiální fórum, hráči si to víceméně chválí, žádný hate se nekoná. Takže bych řekl, že řvou nejvíc ti, kteří si to nekoupí jen proto, že Epic... A hru neviděli ani z rychlíku.

  • TheSuffering

    To ne, Randy je podle mě pitomec už od pohledu a styl, jakým to předložili novinářům, samozřejmě nechápu. Ale já hraju od pátku, tedy od té doby, co to vyšlo a nenarazil jsem na jediný závažný problém technického ani jiného rázu, včera jsme dorazili první průchod a bez problémů. Neříkám ale, že to je bez chyb. Zrovna třeba kamarád s tím problém má, na 2060 má podivné propady snímků a občas mu to dost lagovalo. Během jednoho příběhové questu jsme museli restartovat hru, protože se nám zaseklo NPC, nějaké občasné propady do textur atd., takové ty běžné záležitosti, nad kterými už se ani nepozastavuji, byť se mi nelíbí. V podstatě jediné, co mi vadí, že nebyli schopni odstranit problémy s doskakujícími texturami, které jsou v Borderlands snad od prvního dílu. Jestli je to prostě věc enginu? Nevím.

  • Je zvláštní, že takovéto oslavné dozajista pravdivé informace říká každá společnost, jejíž hra vyjde exkluzivně na Epicu. Ten Epic Store ale musí být něco, když to má takovou hráčkou základnu, která očividně hraje všechny hry co na něm vyjdou. Když je to tak úspěšné toto už asi nemusí vycházet ani na Steamu ani na jiných platformách...

  • Kravicka

    a PC hracum to udajne maze savy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit