Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako jestly chcete nic se děla nemusí,budtě trpjelivý fakt ještě chvíli budete muset čekat :) Děkujem za Pochopení Společnost:Gearbox
  • Off-topic, nevite kde se flaka recenze Eschalon III, kdyz uz vysel o vikendu?
  • to je ta kravina s kreslenou grafikou? ...nikoliv, nechci diky
    • dungeoncreeper to je ten blb s trapnými komentáři? ...nechci díky (tvůj a tenhle komentář mají asi tak stejnou hodnotu)
  • Remaster obou Homeworldů - gimme gimme GIMME! :)
    • seš de6il, homeworldy nepotrebuji remaster. spíš multiplayer lobby a oficialni podporu tvurcu complex modu
      • Spis to vypada, ze jsi moula. Misto toho, aby jsi napr. vysvetlil, co obsahuje complex mod, ktery vsichni nehrali, tak prijdes s tim, ze remasterovanou edici nikdo nepotrebuje (ackoliv sam nevis co bude obsahovat) a sproste nadavas.
        • pridava nove jednotky a uplne novej tech tree pro každou rasu a taky nove mapy
        • chalan ma proste komplexy z toho ze neni hned kazdy odvareny z nejakeho complex modu
          • Ou máj gáááádd, Ou mááj gááááád Compléééx mooooood bud chceš nebo seš de6il *8*
            • Jack1947
              Sakra, jeste dele a budou z vas mit i ostatni radne KOMPLEXY! *16* *12*
      • Já si zahraju remasterované hry... a ty se vztekem zadusíš. To je dobrý obchod. *4*
        • kompl ti to nerozjede
          • Když nerozjede, koupím si novej. Vždyť to dneska stojí pár korun.
            • 2drasťa

              to je pravda na mp je to na dlouho
            • Complex je to fakt peknej a je na tom videt poradnej kus prace. Do SP by se mi takovej system fakt libil. Skoda ze se s tim neda hrat kampan.

              Na MP mi to prijde trochu moc na dlouho.
            • hral jsi vubec complex? pak bys o nejakou vanilu i když v lepší grafice nestál
  • deridon
    Borderlands 3 pche.. určitě dělají na Half-Life 3 spolu s Valve! (Opposing Force)
    • Vtípky.. *1*
  • BoB.2
    Přiznám se ani jeden díl jsem nedohrál ,strašně dlouhá hra mě ke konci přestala bavit. *7*
    • Jack1947
      Me to prislo zase zbytecne... vzdyt to bylo furt neco... bez konce.
    • Já jedničku sice zvládl, ale říkáš to správně! Je to mooooc rozmáchlé,zábavné to je možná s partou přátel, ale na by to chtělo více koncentrovaný zážitek. Bohužel konec to nemá nijak zapamatovatelný a i když jem tam dal 80 hodin, tak mi základní hra vůbec nic nedala, což mě osobně mrzí, protože pak si člověk říká 80 hodin života pryč. Velmi světlý bod bylo DLC Zombie Island of Dr. Ned. Díky tomu jsem si B2 nepořídil.
      • pro jedenoho nuda, pro coop 2-4 parádní porce zábavy i na stovky hodin, jinak dlouhé to není, když nebudete dělat všecky questy (což ani není potřeba) dáte to za pár hodin
  • matt
    Dělat nový Borderlands? Pff, na co? Vždyť je přece snazší a výnosnější udělat 3000 DLCček *1* Jak jde o prachy, zájmy hráčů jdou stranou..
  • Jediné, co mě od Gearboxu zajímá je, kdy vyjde Homeworld: Shipbrakers a plnohodnotní Brothers in Arms 4 (NE Furious!). Remake obou původních Homeworldů nezmiňuji, protože ty už jsou na spadnutí :-)
  • no jeste aby stihali,kdyz k borderlands 2 vysly dlc v hodnote 3x puvodni cena hry...
  • Jack1947
    Prve by se nad sebou meli zamyslet to ze nestiha je nanejvys zjevne... ( nezvlada vit posledni DLC Borderlands2)

    Budou radi ze udelaji , konecne nejakou poradnou parbu.

    “Myslím, že jsme se tak nějak rozhodli, že Brothers in Arms si zaslouží opravdovou Brothers in Arms hru a tak na ní...
    No to si zaslouzi... zadne Furious a o to vic sem rad ze s touto paradni 2sv hrou to nebude mit nic spolecneho.

    Jo, Borderlands3 at klidne dela nekdo jinej, treba do te doby nakonec (propadnu) 2 borderlandum... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit