Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako jestly chcete nic se děla nemusí,budtě trpjelivý fakt ještě chvíli budete muset čekat :) Děkujem za Pochopení Společnost:Gearbox
  • pridava nove jednotky a uplne novej tech tree pro každou rasu a taky nove mapy
  • Off-topic, nevite kde se flaka recenze Eschalon III, kdyz uz vysel o vikendu?
  • 2drasťa

    to je pravda na mp je to na dlouho
  • Jack1947
    Sakra, jeste dele a budou z vas mit i ostatni radne KOMPLEXY! *16* *12*
  • Ou máj gáááádd, Ou mááj gááááád Compléééx mooooood bud chceš nebo seš de6il *8*
  • chalan ma proste komplexy z toho ze neni hned kazdy odvareny z nejakeho complex modu
  • dungeoncreeper to je ten blb s trapnými komentáři? ...nechci díky (tvůj a tenhle komentář mají asi tak stejnou hodnotu)
  • Complex je to fakt peknej a je na tom videt poradnej kus prace. Do SP by se mi takovej system fakt libil. Skoda ze se s tim neda hrat kampan.

    Na MP mi to prijde trochu moc na dlouho.
  • Spis to vypada, ze jsi moula. Misto toho, aby jsi napr. vysvetlil, co obsahuje complex mod, ktery vsichni nehrali, tak prijdes s tim, ze remasterovanou edici nikdo nepotrebuje (ackoliv sam nevis co bude obsahovat) a sproste nadavas.
  • to je ta kravina s kreslenou grafikou? ...nikoliv, nechci diky
  • hral jsi vubec complex? pak bys o nejakou vanilu i když v lepší grafice nestál
  • Jack1947
    Me to prislo zase zbytecne... vzdyt to bylo furt neco... bez konce.
  • Když nerozjede, koupím si novej. Vždyť to dneska stojí pár korun.
  • kompl ti to nerozjede
  • Já si zahraju remasterované hry... a ty se vztekem zadusíš. To je dobrý obchod. *4*
  • seš de6il, homeworldy nepotrebuji remaster. spíš multiplayer lobby a oficialni podporu tvurcu complex modu
  • pro jedenoho nuda, pro coop 2-4 parádní porce zábavy i na stovky hodin, jinak dlouhé to není, když nebudete dělat všecky questy (což ani není potřeba) dáte to za pár hodin
  • Remaster obou Homeworldů - gimme gimme GIMME! :)
  • Vtípky.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit