Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels
    Zní to až moc dobře nato aby to byla pravda :-)
    • jojo takhle nejak jsem si predstavoval world of starcraft, ale blizard za ty miliardy z wowka udelal jen dotu kde jen recykluje to co vytvoril jiz drive a navrhc da jen 3+ fps kopirku team fortress
      • Jak každý tomu Blizzardu závidí *4* .
        • eStar
          Activision Blizzard je bohatá firma a já jim to přeju, ale mě stejně tak jako i ostatní mrzí že ty peníze používají pouze na recyklaci již existujících titulů. Rád bych kdyby se pokusili vytvořit i něco originálnějšího a já bych jim za s radostí zaplatil.
          • Kallessin183
            Já bych řekl, že se Blizzard bojí vydat hru, která by nebyla geniální - už jen proto, že to většina lidí od nich očekává..
            • *zariskovat....ostuda *1*
            • Vždyt oni ale od dob WoW žádnou geniální hru neudělali, tak proc ten ostych? Kvalitu jejich hry porad mají (snad az na posledni WoW datadisky), ale tak nejak preslapují na miste, coz je skoda.
              Finance maji, tak by mohli taky trochu zaryskovat a prijit s necim novym.
  • OK, minecraft s nejpopulárějšími pluginy zabalený do jednoho celku a prodávaný jako novinka...

    -> Dejte mi za dva roky vědět, jak funguje jejich nápad na ekonomiku nebo jak existují světy, kde není více jak 80% půdy zamajákováno někým, kdo hru už dlouho nehraje. Plány mají hezké, ale to aby tam pouštěli jenom určitou sortu lidí, která bude muset projít testem inteligence + podmínku, aby si každý hráč vybral jedno povolání a u dalších akcí aby docházelo k znevýhodnění (aby např. stavitel dokázal stavět dvakrát tak rychle, než zemedělec atp... )
  • Wait. Je to jenom přejmenovaný Oort Online který už je na Steamu hrozně dlouho. *10*
  • Kallessin183
    Pokud to nebude příliš rozbité, rád si hru zahraju...
  • Tahle hra je na steamu už skoro rok. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit