Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra bude perfektním důkazem, že i tupou střílečku bez příběhu a logiky lze ještě víc doj*bat.

    Tím, že jí přizpůsobím na konzole...
    • Tak pravil masterrace nerd...
      • Holt sem trosku butthurt....
  • Hanzales
    Já se v betě bavil neskutečně, byla to jen jedna MP mapa a myslím že to mělo ještě i nějaké ty osekané prvky. Je to takové pěkně svižné, akční a brutální. Běží to pěkně a hraje se to parádně. Ten singláč bude podle toho traileru úplné maso, člověk si při tom zabíjení i docela vyhraje :) Šup sem s tym ať už to tu je! Já už to chci řezat, kuchat....
    • residentevilfans
      Myslis alphu MP ne ? Beta pokud vim jeste neni. A mas pravdu ja se kralovsky bavil. Zadny zbytecny kecy cista akce, akce, akce! Stary casy jsou zpet! *5* *14*
      • Hanzales
        Alphu, to co jsem paril cely weekend jak urvany :)
    • ještě že jsou ty hry a takovým jako ty poskytují kanál k odvedení svých násilnických pudů. Kdyby nebylo her, tak by z tebe byl druhý Jack Rozparovač, jak tě tak poslouchám
      • Hanzales
        Gratuluji k analýze :) Ale asi ty hry moc žereš. Jen tak naokraj, násilnické pudy nemám žádné, naopak jsem taková ta pacifistická větvička, která nikdy neměla potřebu někoho opravdu fyzicky praštit. Pavoučky zachraňuju a pokud se čemukoli živému ubližuje, dost těžce to nesu.
        Možná je to tím, že hry beru jako zábavu, vím že jsou to jen textury a trojůhelníky a kuchat monstra na žaludky a střeva mi takto vůbec nevadí, miluju střílečky, ale na nic jiného než papírový terč bych vystřelit nedokázal... moment, když tak hraju už od dob prvního dooma a wolfa, neměl bych být naopak podle analýz zmagořelý násilník?
        • Jop mam to stejne...
  • teda nevim ale ten hellknight ,pinki a coco me prijdou dost jeti...sice mam rad serii doom .ale ten jejich vzhled je fakt tragickej ...zase to nemusi bejt "navrat ke klasice "za kazdou cenu *7*
    • Jako jo, vypadá to místama u nich všelijak, ale zase baron si ze srandovního kozlíka naopak docela polepšil (pokud to měl být teda on). :D
      • já bych chtěl masakrovat normální čerty, to tu ještě nebylo
  • kubi-wan
    LÍBÍ! Už jen to, že se v tý dnešní šedohnědý záplavě "her na vojáčky" objeví něco takovýhleho, je úctyhodnej počin.
  • Vyjde novy DOOM, neviem ako VY, ale MY hrači, budeme mať VELKY SVIATOK...
    • Já nevím jak ty, ale já budu mít pátek 13. května, pak chvílí počkám na opravdové recenze = ne žádný rychlokvašky a pak budu možná kupovat, to že má něco nálepku slavné značky mě nechává chladným, zvlášť potom, co na pokračování dělá jiná firma a New Order mě moc nepřesvědčil
      • Ale na tomhle nedělaj Machine Games, DOOM vyvíjí id Software. I když je fakt, že id Software bude dneska asi úplně jiná firma, než před 20 lety.
    • PreidaQ
      A MY hráči pro změnu ani ne.
  • Tesim se, tesim ... *5*
  • Jediný, kvůli čemu je kolem hry takovej hype je slovo DOOM. Doom byl pojem před 20 lety, dneska chtějí jinou zábavu. Vypadá to jako hrozná slátanina, asi to bude zábavný tak na 15 minut... A nemluvě o tom, že Doom měl úplně jinou atmosféru než tahle hektická-ustřel-ruku-rozšlápni hlavu-hurá akce.
  • to je stylové, na pátek 13 *1*
  • NumberFiveAlive
    my body is ready! btw co je to za tatarskou validaci: "Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK)"? :D fuuu
  • Mě by zajímalo, jestli ta hra nabídne něco zajímavého, kromě oné brutality, kterou se všude tvůrci tak chlubí. Ono řezat někoho motorovkou je sranda tak na půl hodiny, pak člověk začne řešit i jiné věci... které zatím tvůrci neukázali.
    • Spis to z toho traileru vypada ze je tam mozna az moc okamziku kdyz nebudes mit hru ve svych rukou protoze pobezi animace zabijeni.
    • Doom je je proste doomovka a nikto od neho nic ine ani necaka. Viete to vobec niektori pochopit?
      • ne, někteří jedinci todle nechápou, chcou hluboký psychologický příběh plný zvratů :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit