Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz

    Mne zas prišli totálne nesympatické postavy v GTA V (všetky tri). Niko a hnedozelená atmosféra Liberty City sú pre mňa stále top, nezabudnuteľný zážitok. S rozbehnutím hry som mal problém pri vydaní, potom už fungovalo všetko bez problémov.

  • romank47

    Když ono GTA 4 nejde koupit ani přímo u Rockstar.

    Jinak GfWL uzavřeli v době, kdy mi konečně začalo pořádně fungovat a líbilo se mi. Na každou hru s ním ale měl vzniknout oficiální patch, který by ho odstranil.

  • Morlang

    Namodovaná GTA IV IMO hravě předčí GTA V. viz https://www.youtube.com/watch?v=GWVtZJo-HqI

  • MartasZLA

    No ano já už si GTA IV nějaký ten rok ze Steamu nezahrál. Proč? Protože se mi hra nespustí a nevím jak to vyřešit.

  • Mart9

    Já jsem to bez problémů odehrál na PC z roku 2010.

  • cumpi3

    Za mě jeden z nejhorších PC portů, jaký kdy vznikl a pro mě i jedna z nejméně sympatických her. I na strojích, kde mi pětka chodí neuvěřitelně plynule skoro v plných detailech, je čtyřka neskutečně pomalá, seká se.  Tedy za předpokladu že mám štěstí a tu hru vůbec spustím. A když jsem se několikrát rozhodl, že chyby technického rázu překonám, dostalo se mi akorát brutálně nesympatických postav, nechutného zlatohnědého filtru, který mi byl proti proti srsti a tak dále. 

  • Kvůli Games For Windows Live dnes nejde nikde koupit PC verze Fable 3...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit