Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je sice hezké že tam bude nějaké pozadí tudíš to nejsou jen nonname panáci ale nevím no, k čemu se ztotožnovoat s panáčky když beztak budou hrát jejich příběhy až druhé housle.
    • jaké příběhy????
  • filmeček klasicky na blizzard kvalitní, emotivní. jen doufám že tahle oda na nasili nedostane pegi 13, když už se tady nedavno rozebíral vlyv her deti.
    Treba jak v tom traileru jen tak zavraždí nejakeho stražce aby se mohl poklonit meči, lituje smrt sveho bratra pritom sam jen v tomhle traileru zabil nekolik nevinnych lidi. achjo
    • Kdyť zabil jen toho robota a buh vi jestli ho zabil (spojíš drátky a pojede dál) a "nekolik "nevynnych" lidi" to byli urco nejakdy mafiani a znova opakuji zabil jen toho robota ne nekolik lidi. Já teda čekal, že nahulí toho jak utíkal s tim mobilem, ale nic trefil mobil a on pak naboural do zvonu.
      • jj, už jsem se opravil, špatne jsem se na to koukal. nicmene v jinych trailerech ta zrzava blbka strili ostrymi po lidech, takže je to porad nasilna hra
    • p.s.
      a jo takže to byl jen nejakej robot takže je to v poradku
    • Veskoslav
      Maxíčku, jdi hajat.
  • klasickej hype building. a lidi to samozrejme sezerou. coz neznamena ze to bude spatna hra, ale dost velke procento si ji koupi jen diky hype trainu.
    • Veskoslav
      Měl jsi 5 dní na to, aby sis hru vyzkoušel. Pokud jsi s prominutím hlupák a rozhoduješ se na základě HYPE, tak to prosím nevztahuj i na ostatní.
      • já měl půl roku a ikdyž všechny Blizardí hry jsou skvělé a rád je hraju tak Overwatch je vyjímka *11* primitivní střílěčka bez krve ať to má rating 13 *10*
        • sama seš primitivní štřilěčka
      • *8* *8* *8* *11*
        nevim kde jsi vzal, ze se rozhoduju na zaklade hypu. pouze tvrdim, ze velke procento to tak dela s cimz by snad nesouhlasil prave jen ten hlupak.
        • na veskoslava nereagovat, je to jako bys mluvil do latríny
    • Co to meleš? Tu hru sis mohl skoro tyden vyzkoušet v téměř finální podobě, takže víš co kupuješ...
      • asi mame jinou definici hypu, jinak nevim... imho hype a open beta se nevylucuje.
  • TheGGG
    za to zprznění japonské kultůry by je měl na kusy rozsekat sám Oda Nobunaga... fakt netuším, kolik copánků musí mít člověk na hlavě, kolik dioptrií musí nosit, jak moc zarostlou bradu a krk musí mít, aby se mu tadle nevkusná obludnost líbila...
    a než mě cenzor smaže, tak ať si vpomene, jak neaktivní byl proti trollům v diskuzi u uncharted 4...
    • blizzardu se da vyčítat leccos, ale stylizace určite ne. tam patri jejich hry mezi špičku
      • TheGGG
        ale maxi, tobě to přeci doktor už vysvětloval, když jsi byl malý, spadnul jsi na hlavu a ztratil smysl pro vkus, tudiž tvůj názor je zcela nepodstatný...
        • ty zas trpíš samomluvou, tak pšt
    • Já zase musím podotknout, že nechápu proč jsou lidi tak vydřený z Uncharted 4.
      • TheGGG
        to nechápeš protože nemáš ps4...
        • Díky BOHU!
          • TheGGG
            jen si dál hraj svoje p2w omalovánky...
        • Ale má to logiku. Mít kus zastaralého předraženého HW a na tom jednu slušnější hru, taky bych taky byl vydřenej, ještě aby ne. Nějak si tu nevýhodnou koupi ospravedlnit. *15*
        • nema ps4 protoze to nechape ;]
    • Bylo by fajn, kdyby udělali film Overwatch v podobné stylizaci, až budou mít úspěch s Warcraft filmem
      • TheGGG
        ano, dneska v kinech letí kdejaká h*vadina...
        • jo jo nevzdávej to třeba se jednou prosadíš i ty
    • Veskoslav
      Ty jsi jako Ordinace v růžové zahradě. Pravidelná dávka emocí u všech her od Blizzardu....
  • Jak jeden streamer řekl, "klasický Blizzard, šípem prostřelí robota, ale na člověka už nevystřelí, nebo ho netrefí".
    • Toto neni o Blizzardu ale otom nedavat do hry zbytecne nasili ktere by tomu zvedlo vekovy rating.
    • V čem lidi nesouhlasí? Vždyť je to pravda. Se na to podívejte jestli mě mínuskujete a ani nevíte proč.
  • Kozy
    No musim říct, že tohle u mě vzbudilo zájem o Overwatch a to to doteď šlo mimo mě. Dobrá práce.
  • XorxoxTalarius
    Borec to trefil :) Dokonce bych rekl ze jeho trailer je i lepsi :D
    https://www.youtube.com/watch?v=RnNOa1cQgBc
  • Škoda, že nemá takový ty plíny jako samurajové ve filmech od Kurosawy *1*
  • Někdo má recenzi Dooma, někdo má filmeček k Overwatchi...
    • alladjex
      Nezlob se na mě ale:
      * First day (možná i frist hour) recenzí je na internetu tři ... takže pokud chce někdo recenzi může číst třeba tejden o jedný hře.
      * Pokud čteš Games, tak víš, že kluci tohle nedělají a snaží se publikovat recenze her, které alespoň důkladněji odehráli.
      * Pokud si na hru totálně natěšenej, nejsem si jistej, pravděpodobně budeš mít předobjednávku. Nebo si ji koupiš téměř okamžitě a žádná recenze, která by nevyšla hned po vypuštění hry by tě svou ryclostí stejně neuspokojila.
      * A pokud to naopak nehrotí a chceš ti přečíst porádnou recenzi, tak tě moc nerozhodí, jestli vyjde dnes nebo za týden.

      Jestli mi něco z těhle úvah uniká, napiš. Rád si rozšířím pohled o pohled jiných gamesáků.
      • Já si jen myslím že mít recenzi na hru jako je Doom je věc prestiže. Ale možná se pletu. Dokonce bych si počkal na DOBŘE napsanou recenzi, ale to už vím že to tady dávno nehrozí. Ani aktuálnost, ani kvalita. Vlastně mám takový dojem, že kluci z Games dělají hlavně reklamu.

        Už jsem si přečetl recenzi na RPS...
        • alladjex
          Ok, tohle můžu pochopit, ale s těmi recenzemi mi to není jasný. Pokud máš pocit, že tu nejsou dobrý recenze tak proč ten web navštěvuješ? Mě přijde, že tu jsou dobrý, normální i horší recenze. Subjektivně k mému vlastnímu apetitu. Ale to je snad na všech webech, v časopisech. Samozřejmě jde o poměr, zda mi připadá, jestli je víc textů, které mi za to stojí číst. Pokud přijdu 10x a nic se mi nelíbí tak na ten web nechodím. Já tě nevyháním, ale chtěl bych pochopit lidi, kteří píšou do diskuzí, že to tu za moc nestojí a zaroveň sem chodí a píšou do diskuzí. Mě to prostě nedává žádný smysl *5*
          • Protože i přes tu bídu je tohle vlastně "nejlepší český herní web," takže sem stále chodím. Stejně jako si stále kupuji Level protože tam píše Vávra, Rybka, Pavlovský a ti tři mi za stovku stojí. Games jsou zdarma a velmi zřídka tu ještě něco zaujme.

            A nakonec zaujmout může i nově dosažený stupeň nekvality...
            • alladjex
              Vidíš, třeba zrovna Vávrovy poslední texty v Levelu mi přijdou jako naprostý bláboly. Což je přesně to, že každýmu sedí něco jiného. Každopádně masochismus čtením nekvalitního webu ... to mě nenapadlo *15* (no offense ;] )
        • Veskoslav
          Tím chceš říct, že takový PC GAMER není kvalitní, protože nemá recenzi na DOOM?
          • Máš ten dojem že tohle chci říct?
    • Sic je DOOM postaven jako obyčejná střílečka, ale nabití dojmů pro recenzi chvíli trvá. Shlédnout filmeček, ne.
  • Blizzard sype penízky jak zběsilej:) Asi nechce opravdu nechat nic náhodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit