Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Jako člověk, kterej i v součastnosti hraje staré klasické pecky, nad kterými dnešní hráčská obec ohrnuje rypáky *12* tleskám každému podobnému počinu. Paráda!
    • Když tak čtu tvůj komentář, mám hned chuť znovu rozehrát X-Com :)
    • To jo, vzpomínám jak jsem ještě jako malý hrával postarší hry, který bych si stejně dneska s chutí zahrál. Takovej Desert Storm, Prince of persia, prvního Splinter Cell nebo ty klasický hry ktery ani nebyly extra slozity, ale bylo to proste fajn ...

      A řekl bych že ty starý hry do roku 2002 no možná 2003 byly fakt nejlepší, ty dnešní si taky rád zahraju ale není to prostě ono... *4*
    • a já tleskam games.cz, že se o takovéhle hry zajímá, píše o nich články a recenze
    • Felczar
      Ohrnuje nos... spíš o takových hrách vůbec neví, reklamy bývají na mainstream, ne na takové fan-hry.
    • prudislav
      připomnělo mi to doby kdy jsem hrával na gameboyi pokémony(taky skvělý RPG ale příšernej seríál) :-D
      • Ba naopak skvělej seriál.
        Jen pseudointelektuálové z csfd nad nim ohrnujou nos a neuvědumujou si pro jakou věkovou kategorii to je určený.
        • XXDarthVaderXX
          Já ten seriál pro děti rád neměl ani jako mladší, ale co se týče CSFD, tak i za ty mínusy mi to stojí...

          CSFD nemá s kvalitou zhola nic společného a držet se průměrného hodnocení které je tam...
          Co by mělo být špatné, je dobré a co je fakt super?...tak je průměr nebo totální béčko. Nad některými borci tam rozum stojí...400+ filmů a všechny si pamatují a ví o čem byly, tak je hodnotí nebo že by to bylo tím, že si potřebují zvednou své ego? *14*

          Dodatek...ano člověk ty filmy může vidět, ale aby dal hodocení pro všechny do 14 dnů?...hm hm
          • Tak určitě se to nelíbilo každýmu(někdo koukal na želvy ninji,hrom kočky,spidermana apod.) ale u dětí kolem 11-13 let to bylo populární .
            Většina lidí to prostě hodtnotí jako by ten seriál byl pro dospělý a dávaj tomu odpad už jen z principu páč to je zrovna in, nebo tomu vyčítaj infantilnost apod. což mi přijde u seriálu pro děti ujetý a navíc bych tak mohl hanit(infantilní kýč) spoustu serošů pro děti který tam sou ale kupodivu v nadpruměrnym hodnocení.
            • XXDarthVaderXX
              Ono stačí si přečíst...
              Sice jsem ten film, seriál neviděl do konce nebo něco na ten způsob, ale podle jednoho dílu z 20, prvních 10 minut si dovolím hodnotit film...a dám tomu přece odpad ne? *14*
  • Core
    Nemůžu nevzpomenout levitující lebky, věčně ironického parchantíka Morteho z (podle mě nejdokonalejší RPG záležitosti a absolutní srdcovky) Planescape: Torment. Obecně tito netradiční hrdinové jsou ohromně fajn! Nebyl by dle mého soudu marný článek třeba zde na Games, který by se soustředil na ty největší extrémy v podobě netradičních hlavních postav ve hrách.

    Nějací favorité? U mě jednoznačně partička v Planescape... *14*
    • Piggsy
      Mým největším favoritem je Piggsy z Manhunta *1* No a partička z Planescape samozřejmě taky *4*
  • Bez urazky,ale recenze k nicemu. O hre jsem se nedozvedek nic,krome toho ze je vtipna. Trochu mali,ne?
    • Omluva za preklepy. Psani na mobilu je des *13*
      • Souhlas, docetl sem na konec a říkám si ... to je vše? Kde je recenze ... *1*
  • Předpokládám že název paroduje Breath of Fire?:D
  • Právě hraju Cthulhu saves the world a je to paráda, tohle přijde na řadu hned po něm *14*
  • Díky za ty recenze, koupila jsem si díky nim Cthullu spolu s Breath of Death a strašlivě si to užívám :)
  • Jakmile dojedu Cthullu, vrhnu se na tohle.. doufam, ze si to udrzi podobny styl i humor ;-)
  • Ahoj, nemohli byste nekam davat prehlednou informaci o orientacni cene? Nebo alespon ci je to budgetovka anebo 'draha' hra...? Me by to dost pomohlo, radsi si koupim 8kovou hru za 7 euro nez-li devitkovou za 50 euro. Takhle vzdycky musim jeste koukat na steam, ze kolik za to vlastne vyrobce chce.
    (OK, je to volovina, ale potesilo by to ;])
  • Za 2€ spolu s Cthullu saves the world? Kúpené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit