Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to vážně hra, ze které jsem doslova nadskočil ze židle *15* . Má takový svěží, moderní styl a vypadat takto více her, tak je na světě zase o trochu lépe.
  • BoB.2
    Hmm pane jo SUPER jak jsem to viděl napadly mě hned tři hry Assassin's Creed,BioShock a Half-Life 2.
    • hlavně že si to vYděl :) btw prý v tom studiu jsou lidi kteří dělali na bioshocku a někdo kdo pracoval na hl..
      • BoB.2
        opraveno *9*
    • vojtas562
      Přesně ! naprosto stebou souhlasím *1* PS: A jako obvykle naprosto laciné story *16*
  • Bravo (naposledy jsem tak intenzivní chut po hře zažil u Bioshocku)
  • Miserius
    Nedovedu si predstavit, ze takle jednou budou opravdu vypadat hry... Doufam ale, ze budou *14*
  • líbí se mi jak to bylo takový bez keců, žádný zdlouhavý dialogy než ho podříz prostě splnit job a rychle pryč
  • do p**e riesite tu ulpne kktiny uvedomujete si to?
    jebni si noz do chrbta a uvidi kolko ti potecie krvi
  • Masa-san
    Ještě pořád hraji Arx Fatalis a dovolím si říci, že tahle stařičká hra od Arkane Studios strčí mnoho ostatních titulů do kapsy, nehledě na jejich datum vydání.
    Dark Messiah, byl také povedený, trochu jako by hrdina z Arx Fatalis konečně vylezl napovrch, kde záhadně svítí slunce.
    A nyní je tu další 1st personka od těchto chlapíků v mém "plan to play list" *14* no už jen čekám až to vydají :)
    • meatball
      "Dark Messiah, byl také povedený, trochu jako by hrdina z Arx Fatalis konečně vylezl napovrch, kde záhadně svítí slunce."

      Tak to opravdu jenom trochu. Dark Messiah je oproti Arx trestuhodně lineární, krátký, snadný, a vůbec celkově pche.
      • Masa-san
        Mě se líbil i Dark Messiah, byl trochu kratší, ale rozhodně jsem si vyhrál se všemi těmi udělátky jako je vykouzlení ledove plochy před propastí kam nepřítel legračně sklouzl či stealth prvků apod. ( http://www.youtube.com/watch?v=o4uP1YSTovs )
        Arx Fatalis je klasika, těžko ho něco překoná, ale příběh má víceméně také lineární.
        Osobně mě Arx Fatalis možná přijde i lehčí, hraji tam za mága, což je všeobecně označováno za tu těžší variantu, zřejmě kuli gestikulačnímu systému kouzlení, který navíc na dnešních systémech mnohdy nefunguje jak má. Před-čaruji 3 firebally a nepotřebuji lektvary, zbraně, nosim pouze koženou zbroj a nemám problém a nikde jsem nenarazil na tužší odpor, až na bosse samozřejmě, tam často stačí držet si odstup.
        • Pre mna osobne je Dark messiah este stale neprekonana hra. Brilantny bojovy system, dokonale vtiahnute do deja ala half life 2, roznorode prostredie ale hlavne nieco co sa v hrach uz vobec nenachadza a to ukazkovy rewarding system, kde ak je hrac vsimavy najde dychvyrazajuci loot.
          Presiel som to niekolko krat, naposledy som si stiahol zopar modifikacii - silno odporucam hardcore obtiaznost a "cheat" na zpomalenie casu. Bojovy system aky je v Dark messiahovy nenajdete nikde a hrat to na obtiaznosti kedy ta jednym seknutim zabije ktorykolvek ork a ty musis dodgnut naozaj vsetko je uplna parada a moznost/nevyhnutnost spomalit si cas to len umocnuje.
          • Hmm, tak mody na Dark Messiah jsem nezkoušel ale jak tak čtu tvůj příspěvek tak se k tomu asi vrátím, hra to byla dobrá a hlavně ty detaily (nohy, interakce s prostředím atd..) na tuto hru rád vzpomínám a v mé polici ceněných her leží hned mezi HL2 a Thief, ted´ jen čekám až vyjde reedice celé serie Thif, jelikož mi to na W7 nejede, na GOG jsou už k mání první dva díly...
            • Masa-san
              Také plánuji , jakmile dohraji Arx Fatalis, pustím se do Messiahe a pak snad Thiefy, jestli už to půjde na win7. *5*
      • Krátky byl a za zloděje a vraha na největší obtížnost dost špatně hratelný, při konfrontaci s ghulu a upířímy ritíři to bylo skoro nehratelné
  • Ty vole zírám s otevřenou hubou ! Ale připomíná mi to prey 2 ne příběhem nebo prostředím ale stylem jak je podaný ten trailer *3*
    • Ámen! A proto to taktéž nevyjde.
      Udělají pěkný trailer s prvky vyrenderovaného "gameplaye" a všichni jsou z toho paf. Pak řeknou že to nevydají, protože něco se stalo (asi se jim pokazil zdrojový kód, který tvoří přes nějaký vzorec svět)
  • smejki
    Must. Not. Fap!
  • meatball
    Druhá půlka toho traileru mi hodně silně připomněla Sabotéra (kdyby byl z první osoby a se spešl schopnostma). Jestli to bude něco takovýho, tak si smlsnu. ^_^

    A taky moc rád vidím Arkane znovu v akci. Byl nejvyšší čas, aby dostali šanci se vykoupit za Mesiáše. >_>

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit