Přejít na výpis diskuzí

Brněnský Madfinger přichází s mobilní 5v5 střílečkou Shadowgun War Games

14.2.2020 23:56
Šárka Tmějová   15 příspěvků

České studio Madfinger Games můžete znát díky jejich úspěšné mobilní střílečce Shadowgun Legends, která má mimo jiné také charitativní rozměr – pomáhá dětem žijícím v oblastech zasaženými válkou. I jejich nová hra je akcí pro mobilní telefony, tentokrát čistě PvP pět na pět. S plejádou hrdinou se na...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

Upřímně je to hnus ....jak ten posun týmové akce od Unreal Tournamentu a Quake Arena  tak to kam dokáže degradovat původní  Shadowgun . :( .....

Vývojáře chápu , ale dnešní hráče asi už ne . Jedna hra přijde s novým konceptem a druhá se sveze se vším všade Fortnite ; Overwatch ; DOTA ....To vše jsou hry které prostě jsou mimo .Jako odrostlejšího hráče mne neoslovují .

• ja_nic_nevim

Nový UT už je mrtvý? Co Titanfall 2, má už také prázdné servery? 

Budu se po ste opakovat. Jsou tu projekty jako Squad, Post scriptum, Let hell lose, Escape from tarkov, Word war 3... zajímavé hry vychází pořád... a dobré hry. 

Jen z games. cz se stal hrozný "mainstream" 

• Derp_1337

Ty hry, které jsi tu vyjmenoval nejsou zrovna žádné terno když 4 z 5 jsou ve fázi Early Access a spousta mechanik je nedodělaná.

A konkrétně World War 3 prý není nic extra. Dokonce to prý tvůrci zkazili silnou monetizací od nějakého patche minulý rok.

Jediná hra z nezávislých studií, která mě minulý rok nadchla, je Mordhau. Příjemná středověká rubanice.

• ja_nic_nevim

Hrál si je vůbec? Spíš vaříš z vody. Squad i Post scriptum strčí battlefieldy do kapsy. I když jsou stále v EA. Project reality byl v EA deset let a přitom nabídl to, co do té doby vyjma army žádná jiná hra. Pro tebe je to jen nápis, pro jiného znamení, že se na těch hrách dělá kontinuálně a mají stálou komunitu. Ne jako Acitivision-Blizzard, EA... vydat co nedřív polotovar a za rok druhý díl a za rok další...

• Derp_1337

To je různý úhel pohledu na "early access". Ty optimisticky říkáš "znamení, že se na těch hrách dělá kontinuálně", já realisticky (pesimisticky?) říkám "nědodělané".

Rozdíl asi bude v tom, že už jsem zažil dost titulů, které byly nekonečně dlouho ve fázi Early Access a nikdy nebyly dotáhnuty do úspěšného vydání.

Vývojáři obvykle rozdávali sliby vlevo-vpravo, občas vydali nějaký (menší) update, ale hlavně že se jim sypali peníze od nadšenců. Když pak ale hráčům začalo docházet nadšení a už se nedali tolik podojit, tak vývojáři najednou zmizeli a hra zůstala nedodělaná.

Tak nějak nemám chuť si to opakovat. Raději počkám na "hotovou" hru. Samozřejmě ti nijak nebudu rozmlouvat tvé hraní, tak dlouho dokud tě to baví, tak prosím. Jenom člověk nikdy nesmí zapomenout, že Early Access je nejistá sázka.

• ja_nic_nevim

Takže jsi je nehrál, ale soudis je.... já nechci komentovat World war 3, ale ostatní komerční AAA tituly vychází v daleko horším stavu. 

Tak jen nám pověz, co je nefunkčního třeba na Tarkovu, nebo Squadu.... jsem zvědavý. 

Nemáš ani páru o tom, jaký je jejich obsah a stav... tak proč máš potřebu se k tomu vyjadřovat? 

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

Můj 1. příspěvek okomentoval fakt, že 4 z 5 vyjmenovaných her jsou ve fázi Early Access a následně jsem zdělil svůj všeobecný názor na Early Access hry a že jsem se jim začal vyhýbat. Kromě pochybného stav World War 3 jsem tady nic konkrétního nekritizoval.

Takže proč tady pláčeš?? Nikde ti neberu tvůj názor, že by to mohli být zajímavé hry. Já prostě Early Access hry hrát nechci. Fascinuje mě, jak velké z toho máš trauma, že jsem do diskuze napsal svůj názor na Early Access hry.

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

Ale já na rozdíl od tebe komentoval hry které jsem zmínil a se kterými mám zkušenost. Tvůj osobní všeobecný nazor je ***** platnej. Zapoj příště to, co ti vyrostlo na ramenou. 

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

Neplač. Občas prostě ostatní lidé můžou mít jiný názor než ty.

Tak dlouho dokud ti nikdo ty názory nevnucuje, tak máš prostě možnost to přejít a dál to už neřešit. Je to prostě jenom názor, není to žádná mylná informace, která by potřebovala upřesnit. Čím více ale budeš ten názor rozebírat, tím více ten názor pronikne do tvé mysli a tím větší z toho budeš mít trauma.

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

Já se tu vyjádřil ke konkrétním hrám, které mají každý večer narvane servery. Svoje osobní názory tu prezentujes jenom ty, ani do huby si nevidíš. 

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

Jestli se ti můj názor nelíbí, tak se běž vyplakat do polštáře.

Mě osobně se zase nelíbí tvůj zkreslený názor na ty "plné servery", ale já narozdíl od tebe tady hned kvůli tomu nepláču, že mi tvůj názor skazil den.

PS:

Jinak k těm "plným serverům", jak jsi napsal. World War 3 měla v prosinci MAXIMUM současně hrajících hráčů 159 !!! Přičemž průměrně hrálo 54 hráčů. Máš opravdu divnou představu o "plných serverech". Jak jsi trefně poznamenal "nevidíš si do h*by".

• clovicekO

Já např. hrál ten nový UT a byla to katastrofa. Kromě toho, že to teda v době, kdy jsem to testoval (cca 2 roky dozadu?) bylo z poloviny nedodělané (a tak to myslím zůstalo), věci, které tam už byly ničím nepřipomínaly původní UTčka. Ok, třeba doublejump je tam pořád, ale je cítit jinak. Ok, zbraně mají stejné názvy a stejně fungují, ale je to prostě jiné. Jiné ve smyslu nezábavné. Už UT III byl odpad, po skvělém 2004 to byl krok dozadu absolutně ve všem. Zábava na nule. Oproti tomu třeba Overwatch mi přišel jako perfektní gamesa v době vydání, Blizz tehdy našel fakt díru na trhu a definoval nový žánr, ale ta hra umřela na trollech, kteří schválně otravovali hru ostatním, nebo hráli furt za stejné hrdiny, takže mi to taky nevydrželo. Ano, vychází poslední dobou spousta her, ale nemají takovou tu "duši".

Let Hell Loose bude snad hit. 

• ja_nic_nevim

U mně je to víc než dva roky co jsem "nové" UT zkoušel, ale přišlo mi to hratelnostně stejné, jako původní Tournament. Ale zase tak moc hodin jsem tomu nedal, už mě lákají jiné žánry. 

To jsou tu potom dále R6Siege, Insurgency 2 ... já bych řekl, že je pořád z čeho vybírat dle chuti. 

Ale nebudu lhát, že na takový UT2004 v novém grafickém kabátku bych chuť neměl...

• Derp_1337

Nechápu jak DOTA zapadá do tvé myšlenky "jedna hra přijde s novým konceptem a druhá se sveze se vším všudy". Právě že DotA byla ta hra s novou myšlenkou, to vše co následovalo byly její klony (LoL, HoN, HotS, Smite, atd.)

• patr

Nemyslim si.  Kazda hra je niecim typicka a ma svoje herne tempo.  Ci je to Call of duty, CS alebo R6S.  Ak ta nebavia fantasy a scifi a hry na hrdinov tak je na vyber napr Call of duty ktore je nieco medzitym.   Vzdy je z coho vyberat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit