Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono se i jednu dobu tradovalo že to bude v FPS pohledu.........to už doufám padlo,ne? *7*
    • Jasne, nebude to zadna akcni FPS jak nejaky investigativni novinar usoudil a nevahal to hned zverejnit. :-)
  • Musim rict, ze prednasky Briana Gomeze a Vatry obecne byly super!! Jen tak dal...
    • SkillJam
      Jo, kéž bych taky měl to štěstí tam být :(
  • mne sa pacili vsetky Silenty. od jednotky az po Homecoming, ktorý je podľa mna omnoho lepší ako The room. Ale najlepší diel bol pre mňa 3. Dostalo ma previazanosť s jednotkou, to bolo super. No a samozrejme 2. Pri rozuzlení som vtedy pochopil, že hry sú skutočným umením:)
  • Mně je to jedno. Já tuhle sérii vůbec neznám. *2*
    • Chlapci nehádejte se tu. *3*
    • Pravda. Kašlu na přispívání komentářů. Za to blbče ti řeknu že si blbec ty. *3*
      • SkillJam
        Těšilo mě *4*
    • ŠKODA ŽE SE NEDAJ VYMAZAT PŘÍSPĚVKY.
      • SkillJam
        Ale ne, to je dobře, pak by sme mi, co na to reagujeme vypadali jako blbci, takhle tak vypadáš jen ty *1*
    • Dlaha
      Je od tebe vážně pěkný, že jsi se s náma o tuhle informaci podělil, ale jinak vůbec nechápu, proč sem píšeš *1*
  • Pro mě nejlepší hororová pecka je Resident evil 2, ale Silent Hill 1 a 2 byla taky geniální.
  • Dvojka byla ale uplne nejvetsi psycho, ne ani tak kvuli nepratelum, jako spis kvuli pribehu a atmosfere. Co me dostalo je fakt, ze kdyz jsem to hral, videl jsem tu hru jakoby ocima hlavniho hrdiny, tj absolutne jsem netusil ktera bije a co se v tom silenem meste deje, co je vlastne Silent Hill zac a jen valil oci stejne jako hlavni protagonista co se tam octnul, citil jsem se jak se rika "v jeho kuzi".. a ze se vam SH dokaze rychle dostat pod kuzi :)

    No a pak jsem si zjistil vic o pribehu a zjistil ze ta hra ma jeste druhou psychologickou stranku, mozna jeste vic promakanou nez tu prvni hororvou.. genialni! :)
  • Tak jako tak, tomu měli dát buď nějakej název typu "Silent Hill : Redemption" *1* *1* a nebo prostě 5 protože ta oficiálně ještě nebyla. Ale takhle švihnout osmičku *7* .
    • sleepless
      Tak podtitul ještě neoznámili, i když už nějaký mají, takže ani varianta s Redemption není vyloučená :) Osmička na konci nezůstane stoprocentně...
      • Jo tak já myslel že je to definitivní *1* . No jenom teda doufejme že dají nějaký originální podtitul *2.
  • Pamatuju si jak mi u 1 dílu nakočila husí kůže když z ničeho nic začala houkat siréna.
    :D
    Jo na serii SH mám hezký vzpomínky až na homecoming .
  • Harry Mason z prvniho dilu skutecne jel do Silent Hillu na dovolenou, dokonce to tam nekolikrat opakuje :D
  • To je fakt SH origins a Shattered memories....Ty mi uplne vypadly....i když je otázka, jestli se to dá považovat za plnohodnotné díly *1*
    • Shattered memories (hrál jsem wii verzi), je podle mého názoru lepší, než 3 poslední "plnohodnotné" díly dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit