Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně je to jedno. Já tuhle sérii vůbec neznám. *2*
    • Chlapci nehádejte se tu. *3*
    • Pravda. Kašlu na přispívání komentářů. Za to blbče ti řeknu že si blbec ty. *3*
      • SkillJam
        Těšilo mě *4*
    • ŠKODA ŽE SE NEDAJ VYMAZAT PŘÍSPĚVKY.
      • SkillJam
        Ale ne, to je dobře, pak by sme mi, co na to reagujeme vypadali jako blbci, takhle tak vypadáš jen ty *1*
    • Dlaha
      Je od tebe vážně pěkný, že jsi se s náma o tuhle informaci podělil, ale jinak vůbec nechápu, proč sem píšeš *1*
  • Ono se i jednu dobu tradovalo že to bude v FPS pohledu.........to už doufám padlo,ne? *7*
    • Jasne, nebude to zadna akcni FPS jak nejaky investigativni novinar usoudil a nevahal to hned zverejnit. :-)
  • mne sa pacili vsetky Silenty. od jednotky az po Homecoming, ktorý je podľa mna omnoho lepší ako The room. Ale najlepší diel bol pre mňa 3. Dostalo ma previazanosť s jednotkou, to bolo super. No a samozrejme 2. Pri rozuzlení som vtedy pochopil, že hry sú skutočným umením:)
  • Musim rict, ze prednasky Briana Gomeze a Vatry obecne byly super!! Jen tak dal...
    • SkillJam
      Jo, kéž bych taky měl to štěstí tam být :(
  • "(jen aby to nedopadlojako s Mafia II, že..)" - tak Vatra a potazmo serie SH, snad neni zadnym zpusobem propojena s 2k nebo Activision, aby hru rozpitvali na predrazene a obsahem komicke DLC...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit