Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm super, 4 týpci co vypadají jak kovbojové z USA masakrujou stovky nácků *9* *9* prostě hra pro debily *9* *9* akorát všude hektolitry krve atd....., mě tohle fakt nic neříká takové hry jsou o ničem, doufám že autoři krachnou *10*
  • nemozem si pomoct ale co bolo take uzasne na povodnych bia? uplne zbytocne rozdavanie rozkazov ktore neskor len otravovali a v poslednom diele sa dala hra prejst aj solo si zahrajte ptm h&d kde to vsetko malo aj zmysel a ziadne solovanie sa na poslednych obtiaznostiach nekonalo...toto mi pride ako dobry krok a az to nepokaslu tak to moze byt slusna hra
    • Cajk
      asi to bylo na tvůj mozek moc složitý:))
      • to ty jsi nepochopil, to co napsal ;)
    • Tato serie měla svoje fanoušky a tohle je pro ně veliké zklamání :- (
  • Podle videa to nevypada spatne, ale ja sem serii BiA nedotcen, mozna to pude tim.. Ale pane Polacek, vy ste asi placen od poctu pismenek co napisete ze? Celej clanek by se dal napsat na jeden odstavec + video, v kterem je vse podstatne.
  • A já už chtěl bouchnout šampáňo na oslavu novýho BIAčka a doufal že to bude zase 2. sv a pak se dozvim,že to je něco úplně jiného.Doufám že se to změní,nebo budu mít na tom šampáňu plíseň
    • Prečo si nespokojný? 2 svetová to predsa je *1*
      • Hej no a ten bossik ma helmu z prvej svetovej ked ne este starsiu z 19.st :D
  • BiA jsem bohužel nehrál ale odreagovací řezačku ve stylu L4D beru ;)
  • Cosi
    Ono to má mít příběh a kampaň? *1*
  • zx_spektrum
    Já třeba trochu nechápu ty výkřiky plné paniky, není to další díl v sérii BiA, je to prostě jen odbočka a teoreticky paralelní série. Je to sice vzhledem k síle (nebo spíše jejímu nedostatku) značky BiA docela zajímavý marketingový kousek, ale proč ne? BiA tím nekončí, dejte tomu rok či dva a bude BiA4...
    • Cosi
      Tohle znamené, že se už těžko vrátí k původním taktickým hrám z Brothers in Arms série. A v článku to bylo jasně napsáno.
      • zx_spektrum
        A proč by nemohli? Nikdo z nás nemůže s jistotou říct, že po vydání této hry nemůžou vydat normální BiA... Mluvit o zabití značky je naprosto přehnané ze strany autora článku...
    • lenže to už je úplne niečo iné ako BiA tak na kerú p**** sa to volá BiA?! fakt debilizmus
  • teda takhle pos*at sérii Brothers in arms...víc pos*at to snad už ani nemohly :(((((
    P.S. sorry za ty slova ale jinak to nejde
    • jnsCZ
      Nemohly? Ony to programujou holky? ;)
  • keby to nemalo v nazve brothers in arms tak nad tym len mavnem rukou ze dalsia tupa coop strielacka... ale oni si tuto sracku nazvu brothers in arms... *plesk na celo*
    • ty jsi tupa hlava akorat:D coop stříleček je jako šafránu a čím víc jich bude tím líp. Navíc od Gearboxu kteří mají za sebou nej coop hru Borderlands si tohle určitě rád zahraju. A i takové ty tupé střílečky jako L4D a killing floor mají daleko lepší zážitek i bez příběhu než většina SP kampaní.
  • Pravá chvíle, aby se začal dělat další Hidden & Dangerous! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit