Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak něco takového mohou pojmenovat brothers in arms !
  • Jak blbec jsem věřil že si tahle série udrží kvalitu a další díl bude pokračování příběhu Matta Bakera...když jsme viděl trailer na E3 chtělo se mi normálně brečet :-/
  • Pravá chvíle, aby se začal dělat další Hidden & Dangerous! :)
  • Presto ze to muze byt zabavny a zajimavy kousek nelibi se ze to nese znacku BiA, podobne jako se jinym nelibi ze akradovky od Codemasters nesou znacku OFP. Zcela zbytecna degradace zavedene znacky.
  • Pi-Čo-Vi-Na
  • Normálně mi na jménu nesejde, ale zrovna u Brothers in Arms je to przění série na entou. Fujtajbl, co ti kravaťáci nevymyslí.
  • Hm super, 4 týpci co vypadají jak kovbojové z USA masakrujou stovky nácků *9* *9* prostě hra pro debily *9* *9* akorát všude hektolitry krve atd....., mě tohle fakt nic neříká takové hry jsou o ničem, doufám že autoři krachnou *10*
  • Čisty odpad.
  • no nechci to srovnávat s jinýma hrama ale to ja jako kdyby se CODka najednou dali na závodění ...
  • Cajk
    Já jsem hlavně zvědav, jak se tahle hra s tímhle jménem bude prodávat.
    • Když to bude zábava, tak je mi jedno, jestli to vyjde pod značkou BiA nebo třeba Monkey Islandu... To je to poslední na čem bude záležet.
    • Doufám, že špatně. Třeba se pak autoři proberou a udělají to po čem všichni touží!!!
    • dobře....minimálně u náctiletých FPSkařů který viděli Inglorious Bastards....čekám že to bude stejná historicky megapřesná sra*ka..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit