Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to už to rovnou mohli pojmenovat hanebný pancharti: video-hra
  • Podle videa to nevypada spatne, ale ja sem serii BiA nedotcen, mozna to pude tim.. Ale pane Polacek, vy ste asi placen od poctu pismenek co napisete ze? Celej clanek by se dal napsat na jeden odstavec + video, v kterem je vse podstatne.
  • nemozem si pomoct ale co bolo take uzasne na povodnych bia? uplne zbytocne rozdavanie rozkazov ktore neskor len otravovali a v poslednom diele sa dala hra prejst aj solo si zahrajte ptm h&d kde to vsetko malo aj zmysel a ziadne solovanie sa na poslednych obtiaznostiach nekonalo...toto mi pride ako dobry krok a az to nepokaslu tak to moze byt slusna hra
    • Cajk
      asi to bylo na tvůj mozek moc složitý:))
      • to ty jsi nepochopil, to co napsal ;)
    • Tato serie měla svoje fanoušky a tohle je pro ně veliké zklamání :- (
  • Vím že spousta lidí se mnou nebude souhlasit, ale myslím si že je to super nápad než stereotipní válečné hry typu : běž do bunkru, zabij generála, předej rozkazy.... Jen bych tomu dal jiný název než BiA. Už se na to těším, protože jak už jsem říkal CoD, MoH atd. už mě nebaví (je to pořád to stejné jenom někde jinde). A přiznejme si to tomahawk, motorovka a paralizátor ještě v žádné válečné hře nebyli ! :)
    • Cajk
      tak tohle je trochu smutnej komentář..
    • Bez do bunkru, zabij generala....hral si vubec nejakej dil BiA? A jak to vubec muzes srovnavat s CoD?
      • Tohle nemá smysl komentovat,určitě to přiláká nové a mladší publikum ale ten kdo hrál předchozí díly tak musí cítit vztek že to takhle prasej.Jinak nic proti Tarantinovejm Hanebním Dementům ale tohle už je druhý film kterej mě od režiséra težce nesednul.
  • idi***i musej vždycky dobrej titul po**at jedním kouskem.
  • Ono už predošlý diel Hells Highway bol silne nezvládnutý, takže ďalší úpadok série sa dal len očakávať
    • Cajk
      Nechápu, Hell's Highway určitě nebyl žádnej průšvih a příběh měl rozhodně nejlíp vyprávěnej.
      • No, s tím příběhem bych si nebyl moc jistý: ty ustavičné flashbacky (spoiler: když na začátku jakože "zabijí" Bakera, ale pak je z toho flashback, tak to je scénaristická demence) mě neuvěřitelně vytáčely. O originalitě minizápletek raději pomlčet.
    • Myslíš třetí díl, který byl nejlepší v dosavadní sérii díky mnohem lepšímu vyprávění příběhu a taktice?
  • Cajk
    Každému co jeho jest.. ale některý cutscény viz. přechod vodou v rojnici(!!) uff, to bylo něco. Líbily se mi i ty konflikty mezi jednotlivejma vojákama, pěkně to ukazovalo, jak s nima ty hrůzy co ve válce viděli cvičej.. Nehledě na naprosto výborný přeludy, slyšiny apod.. Sakra, je to super, asi to zase nastartuju po letech.. - viz reakce na Kowalski
    • Určitě souhlasím Hell Higway rozhodně nebyl tak taktický jak předchozí díly ale do série zapadal nejlépe,příběh byl výborný,atmosféra taky skvělá,např. útěk z hořícího Eidhovenu které právě bombarduje německá Luftwaffe a v kterém kde jme se dočkali několika horových výjevů to vše prostě mělo dobrou atmosféru a já se vážně moc těšil na Ardeny leč bouhžel někdo jse prostě zbláznil, tenhle krok vážně nechápu.
  • a proc to vubec delaji i pro pc?? maji to udelat jenom pro chudacky s konzolema, jejichz nejvetsi sexualni zazitek bylo, kdyz sliseli jak to mama dela se strejdou ze sve strany
    • A ty jsi evidentne vysledek tohoto snazeni *1*
  • keby to nemalo v nazve brothers in arms tak nad tym len mavnem rukou ze dalsia tupa coop strielacka... ale oni si tuto sracku nazvu brothers in arms... *plesk na celo*
    • ty jsi tupa hlava akorat:D coop stříleček je jako šafránu a čím víc jich bude tím líp. Navíc od Gearboxu kteří mají za sebou nej coop hru Borderlands si tohle určitě rád zahraju. A i takové ty tupé střílečky jako L4D a killing floor mají daleko lepší zážitek i bez příběhu než většina SP kampaní.
  • BiA jsem bohužel nehrál ale odreagovací řezačku ve stylu L4D beru ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit