Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta bude přeci taky.
  • Veskoslav
    Pokračování nebo rýžování prachů na jméně her? Já jsem se spálil s posledním dílem Resident Evil. Survival horor se přeměnil na zběsilou střílející, nesmyslně myslící TPS.....
  • Cypri
    souhlas.
    Ale nešpiňme než to vyšlo.
  • Cypri
    Prosím ne. Za mě opravdu ne. BiA radší zruště v týhle podobě jak ho chcete vydat. Uděláte líp.
    Jo pardon, já zapoměl. Čím větší blbost=tím víc prodeje.
    Jako manažer tuhle rovnici chápu, a jen bych ji podporoval. Rád lidem dám hovadinu za velký prachy aby mi za to eště tleskali. Jako spotřebitel co si o hrách myslí trošku víc, než jen o mlácení do klávesnice o tom říkám: "This is it? Really? Do you think I am stupid? No thanks."
  • ZvacA
    Každý se selským rozumem, zejména ti, kteří jsou s BiA obeznámeni moc dobře, případně ti, kteří se alespoň trochu orientují v herní sféře, do hry určitě nepůjdou kvůli jménu, u tohoto titulu tomu nevěřím. Kdo si oblíbil BiA od začátku, je mu jasný co za " pokračování " se připravuje a tomu zbytku to bude vesměs jedno, protože nějaká návaznost/nenávaznost na regulérní díly je netankuje a pokud o BiA sérii neměli doposud zájem, F4 to nevytrhne.

    Návrat k původnímu dění už slíbený byl a teprve tehdy bude o BiA znovu zvýšený zájem. Dovolím si říct, že v tomhle fandové Bratrů ve zbrani, nejen tady samozřejmě, docela drží za jedno a obecně je F4 odsouzeným dílkem.
  • Tudle hru bych něchtěl ani zadarmo .. kde je dobrá stará BiA?
  • Zde můžete podpořit nový Rainbow Six: http://www.kickstarter.com/projects/670743543/ground-branch
  • spook.y
    Ať si to klidně dělají ale nedávají tomu jméno Brothers in Arms a ještě jako pokračování. To je zase tah že si to lidi koupí jen protože to má jméno. Co potom lidi budou říkat je jim jedno protože prachy už budou mít. Další díl budou slibovat návrat k původní předloze a lidi si to koupí zase. Oni to mají vymyšlené.
  • ZvacA
    Tak Vegas jsem měl taky možnost hrát v kooperaci, takže v tomhle směru o zábavu a hratelnost bylo postaráno a nepopírám, že by to byla špatná záležitost, ovšem Patriots se jeví jako jedna velká zběsilá akce sranda, která bude mít taktiku možná tak na oko a skriptovaně v daných sekvencích, aby se neřeklo.
  • Xcomik
    Tak R6 Vegas 2 je si myslím solidní hra která mě celkem chytla ikdyž jsem pamětník co pamatuje staré taktické dily Vegas 2 zkrátka špatný rozhodně nebyl a celkový koncept se mi líbil hlavně pokud šlo o kooperativní režim celého příběhu byla tu znovuhratelnost a člověk se opravdu bavil čili nevadilo by mi kdyby v tomto trendu klidně pokračovali
  • ZvacA
    Naprosto výstižný jak pro BiA, tak i Duhovou šestku. :)
  • já chci pokračování původní série!
  • Danny28
    To je špatný.Já už myslel že dostali rozum a řekli si že Furious four je fakt skok vedle...Tak nic :/ blbouni
  • Něco mi říká, že nový prince bude startovní titul pro nové konzole. Je to silná značka a takové budou potřeba. Proto bych se nedivil, že nechtějí veřejnosti nic ze hry ukázat, dokud nepřijde čas. Taky assassin má začít vycházet obrok. Takže nejspíš letos vyjde třetí díl, který uzavře desmondovu linku na současné generaci a příští rok tu máme futuristické watch dogs s historickým princem. Co udělají s assassinem, to je otázka let budoucích.
  • Mato1987
    no dúfam že rainbox six nedoondia tak ako ondia teraz brothers in arms.
  • No tak slava :D
  • ZvacA
    BiA: Furious 4 opravdu pokračuje? ..... a sakra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit