Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis a Gary Oldman, teď Keanu Reeves. Které hvězdy zazářily ve hrách?

21.6.2019 20:00
Jan Pikous 12 příspěvků

Cyberpunk 2077 na letošní E3 zaujal i díky přítomnosti Keanu Reevese, který s hrou spojil svůj hlas i tvář a následně zazářil na tiskové konferenci. Není zdaleka první ikonou stříbrného plátna, která se upsala hernímu projektu, na druhou stranu ovšem tříáčkových hvězd stále ve světě interaktivní zábavy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Kevin Spacey v Advanced Warfare nejlépe zpzrněnej záporák vůbec!

• Více než Sean Bean mi s Oblivionu utkvěl v paměti Patrick Stewart jako Uriel Septim (Martina otec).

• Gary Oldman se k tomu kdysi někde vyjádřil, že jeho práce spočívala v tom, že 4 dny soustavně hulákal do mikrofonu. Ono dabovat spolubojovníka ve druhé světové asi není žádná legrace :D

• GTA 4:MIKHAIL FAUSTIN-KAREL RODEN
  • uher

Pro mě bylo svého času velký překvapení Udo Kier jako Yuri v Red Alert 2. Jo, možná obecně není považovaný za velkou hvězdu, ale na to já kašlu.

• JohnyTheZik

Chybej tady samozrejme velky jmena, ale rict, ze Ray Liott je velky jmeno a pak nezminit Stevena Ogga v GTA V mi prijde prinejmensim usmevny. To samy Norman Reedus a Mads Mikkelsen v Death Stranding.

• iSpirit

😍escape from butcher bay. 😍 

• honcka

Když je řeč o tomhle, tak mě přijde jako první AAA hra se slavnými herci Wing Commander 3 - Mark Hamill, Malcolm McDowell, John Rhys-Davies

• JamesFaith

Ani zmínka o Omikronu a Davidu Bowiem? 

• Vin Diesel? Nic?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit