Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    tu bych i oželel *2*
  • kde su casy ked som zarovnaval zeleznicou grand kaňon :D
  • Amylee.Anderson
    Joo, kde jsou ty časy, kdy jsem pařila dvojku a měla jsem poblitý celý park :D
  • Amylee.Anderson
    To je jeden proužek x hodnota vesmíru - obvod zeměkoule na třetí
  • Amylee.Anderson
    Ty jsi ale hňup...zapoměl si na MULTIPLAYER!!!
  • Ale stacil by novej Transport tycoon. Proste jen krajinka. Barevny modely ve stylu TT, porouchany vlaky, busy, vozeni kdovi ceho... Docela bych to bral. :) Samozrejme mrizku take nechat. Lip se to stavelo a premyslelo nad vyhybkami, silnicemi atd... Skoro jako piskvorky.
  • Mrizku bych nechal. A nic noveho nepridaval. Uz trojka byla sotva prehledna. Obcas je mene vice. Maximalne bych nektere atrakce ozivil a pridal vice humoru. Grafiku bych akorat oblekl do novejsiho kabatu. Barevnost nechal, pridavala na prehlednosti take. Ale kdo vi. Urcite se tesim. :)
  • A pro 5D mám použít kolik proužků? *1*
  • Anebo taky verbální masturbace, že?! *4*
  • No tentokrate jsem byl nejrychlejsi *1*
  • Drom
    zahraj si transport tycoon deluxe v co-opu jedne spolecnosti a pochopis. Napr. v RCT byto slo, ze jeden se stara o park, udrzuje stacvajici atrakce a resi ekonomiku a druhy stavi a designuje nove atrakce.
  • jak?
  • smejki
    bylo by to vtipné, kdyby mi tohle jednou kdysi jeden monitor nedělal sám od sebe *1*
  • smejki
    [masochismus]
    casuální hratelnost, samostabilizační ekonomický model, quick time eventy, checkpointy, autoheal, jednoduchost, filmovost, infantilní stylizaci, PhysX, 3DVision, DX9, přepálené HDR a kupu nekosmetických pětidolarových DLCček v den vydání.
    [/masochismus]
  • Tak si nalep na monitor cernou lepici pasku a nech tam jenom jeden prouzek pixelu.... neni nic lehciho.
  • Bral bych 4, ale v 1D *1*
  • Presne tak. Ked sa pozries na tu krasnu detialnost v 2D. Nic tomu nechybalo :] Vid ten obrazok co je k clanku. Niekto sa tam riadne "vyřádil" *8*
  • fallout
    Přesně... *3*
  • Drom
    Co-op mod.
  • joooo dik moc ani nws jak dlouho sem to hledal vsude a uz me ztoho mrdalo fakt diiik *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit