Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem tu jediný, koho netrápila u jejich nových her až tak technologická zastaralost, jako spíše nekvalitní příběh a hodně mizerný gameplay? Jasně, hry od Telltales nejsou úplně o hratelnosti, ale když porovnáte nové kousky s TWD:S1, tak musíte vidět jasné zhoršení. I TWD:S1 byla zaměřená především na příběh, ale rozhodně ještě gameplay měla a byl zpracován dobře. Od té doby to jde do kytek.
    • ucho
      já hrál zatím jen první dva díly TWD, tam to byla celkem pohoda. potom The Wold Among Us, to bylo taky fajn. ten komiksový vzhled těm hrám slušel.
      ke zbytku mám tak trochu odpor. zatím jsem zkusil jen na pět minut Game of Thrones, ale ta grafika mi k tomu vůbec nesedí. proto se celkem děsím, co vyrobí ze Stranger Things. Borderlands a Batmana ještě zahraju, snad letos.
    • Jack1947
      Jo grafiku to chtělo taky i když hratelnost" je důležitější.
    • MalyZeli
      Me velmi bavilo The Wolf Among Us, TWD sem shlidnul na YT, GOT me prestalo bavit behem chvilky, a to sem obri fanousek GOT, a od te doby TT hry nevedu. Premyslel sem o Batmanovi, ale po prvnich recenzich a technickym stavu hry me to hned preslo.
      • Jez3vec
        Nejvíce podceňovanou hrou (také prodejně neúspěšnou), ale za to výbornou je Borderlands. Potěšilo mě jako fanouška tohoto žánru i jako fanouška Borderlands. Bohužel kvůli neúspěšnosti v prodeji to asi nebude mít pokračování což je neskutečná škoda.
        • Inquisitor
          Jo Borderlands je výborná, správně střelený jako originál. Ještě Wolf among us bylo dobrý. Zbytek mě moc nezaujal. Už by to chtělo opravdu velkou změnu, stavající systém je už vydřený na kost.
        • Jack1947
          Borderlands nebylo špatné... ale jak říkáš tohle se z hlediska nízkých prodejů prostě nepovedlo.
          • kuRe
            A tak ty sis to jistě koupil, takže nějaké to euro pro ně :P
          • Carnage666
            Já hrál jen TWD první a bylo to fajn, ale pak přišel Dontnod s LiS a okamžitě mě přešla chuť na cokoliv od TellTale.
  • Derp_1337
    Engine starý 14 let a posledních 5 let v kuse si fanoušci neustále stěžovali... to jim to trvalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit