Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera Evropská i Americká verze jela už v pohodě. Je jedno kterou máte, servery jsou stejný, pouze účet je jiný.
    Máte někdotip na kterym serveru je, nebo se chystá nějaká česká komunita?
    • to by mě taky zajímalo *4*
  • Pro ty kdo stáhli US klienta ze steamu a zalozili si ucet na EU strankach a nejde se jim prihlasit - najdete si ve slozce steamu se hrou soubor "launchpad.ini" otevrit a dopiste radek "environment=psg" (bez uvozovek), a prihlaste se =). neni treba stahovat EU klienta.
  • Tak hrál jsem krátce betu a dnes stahl ze steamu... Tahle hra se mi hodně líbí, sice je to občas chaos, ale když se člověk připojí k lidem co mají trochu toho taktického uvažování a neběhají po bojišti rambo stylem, je to pecka. Jdu pokračovat v boji *3*
  • Pete.palis
    já jsem si stáhl hru přes steam, zaregistroval u ofic.stránky planetside 2 a dal playgame...při spuštění mi najede autoupadate...při prvním spuštění či registraci se mě to ptalo, zdali chci (v levo USA), a nebo v pravo (EU) servry...dal jsem EU...normálně se připojim , ale v rohu vidim že jsem napojen na USA servr....ale jede to bez problemu...tak nevim, zda-li při opravě mě to automaticky přepne na EU...nevíte někdo?
  • momentalne enhratelne cekacku bych prezil ale ty lagy boze, jedine kdy s to da hrat je ve 2 rano. jako dobra rezba uvidime casem.mel sem cekacku asi 30minut
  • Po hodně dlouhý době kvůli tomuhle přemýšlim o upgradu HW...i když doufám, že to snad ještě utáhne E8600
  • Tři servery na západním , tři servery na východním pobřeží a EU se mrcasí se dvěma permanentně přetíženýma ...ajajaj
  • nejde mi login, delal sem registrací jak na US tak na EU
  • Takže teď jsem pařil v kuse asi hodinu a super hra, mám tady návod, který mi fungoval na 100 %, zaregistrujte se do úplně jiné hry na http://www.dcuniverseonline.com (hlavně tam nechte oblast United States, vytvoří vám to americký účet, který použijete pak do planetside) , tam si vytvořte účet, doporučuji odinstalovat PlanetSide 2 ze steamu (pokud vás hra v minulosti už přihlásila a odsouhlasili jste podmínky) , znovu stáhněte a nainstalujte hru na steamu, přihlašte se americkým účtem, který jste si vytvořili podle mého návodu, a hra jede, ani se to neseká a je to nářez, pěkné mega bitvy.
    • jasně hru s 8 giga :D smazat a stahovat znova, ani mě nenapadne
      • Pokud někdo stáhl US verzi a vložil tam data ze svého regnutého EU accountu, tam mu to bude při spuštění jen načítat a pak to spadne(tak jsem to měl já),a nevím,jak se dá změnit nastavení,aby tam člověk mohl zadat data z US accountu,prostě cílem je do hry použít přihlašovací jméno a heslo z US účtu,co si hráč vytvoří podle mého návodu.
        • jak si na steamu nasatvíš, aby to stahovalo z jinýho serveru (třeba ten US), než ten, který to bere defaultně?
          • Já jsem nic nenastavoval,prostě defaultně ti to stáhne US verzi,problém je,že do ní nepasovalo přihlašovací jméno a heslo z EU serveru,takže to házelo hlášku "špatné jméno a heslo",objevil se návod-přepsat launchpad.ini a z US verze udělat EU verzi,pak to uživatele přihlásí,jenže EU servery byly přetížené a hra nejela,takže se objevila 100% funkční finta-regnout se do jiné hry od sony,stáhnout defaultní verzi ze steamu a do ní zadat údaje z US accountu a hra jede,dnes jsem to hrál asi 3 hodiny vkuse.A hra je hodně dobrá.
      • No jo ona vlastně FUP není co ? :DDDD
  • Včera večer jsem to stáhl, kolem desáté zapnull, logl se na přetížené EU servery a... zlo. Díky haldě hráčů mi razantně klesla FPSka, bylo to prakticky nehratelné (cca 15 fps, i ta beta mi chodila lépe). Odinstaloval jsem to a nainstaloval Tribes: Ascend.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit