Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V dějinách série... Máte pravdu, není nad dějiny jednodílné série.
    • kostejnesmrtelny
      Taky jsem se uchechtl *2*
      Mě by zajímalo, na koho tyhle přepálený marketingový blitky doopravdy fungujou. Co mě se týče, tak jestli něco, aktivně mě to odpuzuje.
      • No podle toho co člověk vidí v běžném životě tak fungují na naprostou většinu :)
  • bukrr
    Je Destiny porovnatelné s Borderlands?
    • Borderlands je zabavnejsi. Destiny je onlinovka, budou ti nerfovat oblibeny veci, budou te nutit grindovat, budou te nutit u toho sedet co nejdyl a co nejvic ti hrani zneprijemnovat abys musel platit.
      Borderlands je singlplayer resp. coop. Nema duvod te nutit sedet u toho 24/7 a bude ti servirovat zabavu, misto nudneho grindu.
      • Borderlands je hratelnostně úplně stejný grind, jenom se mu daří skrývat tu rutinu za neustálé vtipy a odkazy.
      • bukrr
        A co hratelnost? Z toho co jsem viděl je to to samý... ?
  • Počítám že Activision si z battle.net udělá svojí vlastní digitální distribuční platformu. Má vyspělou funkci hraní při stahování, klient nemá špatnou reputaci (jako Origin) kde věřím, že mezi fandy Blizzu dokonce velice kladnou a obsahuje miliony hráčů prověřený matchmaking z Overwatche. Activision vlastně přišel k hotovému s kompletní infrastrukturou, jen tam začít strkat všechno od Activision. Teď už jen opatrně změnit jméno klienta aby to více korespondovalo (i když battle.net jde i ke všem CoD) a fůze bude hotova.
    • "klient nemá špatnou reputaci" dobry pokus o vtip *1* Infrastruktura online serverov Blizzardu je asi tak 10 rokov pozadu za konkurenciou, stale opakujuce sa problemy s maintenance, absolutne nepochopitelny region lock, nedokonceny voice chat, platby za kazdu vec dokonca aj zmenu nicku atd atd. Zlaty Valve...
      • Od dob TeamSpeaku nemám vůbec potřebu kamkoli chodit...
      • Ronox
        Nevím, kdy jsi naposledy zkoušel voice chat, ale od velkého updatu klienta už nechodíme jinam. Kvalitou a rozpoznáním je oproti Steamu úplně jinde. Údržby někomu vadí? Steam naopak neumí zprovoznit hru při stahování, šíleně dlouho si dělá rádoby zápis do složky a často stahuje poškozený soubory. Tak ti nevím, ale obě mají své pro a proti, ale rozhodně se za poslední dobu battle.net posunul mnohem lepším směrem, než steam.
  • Sak ale Activision vlastni Blizzardov, to znamena, že vlastní aj Battle.net....môžu si tam dat čo chcú. Alebo sa mýlim ?
    • co to koupil Activision je to Bližidzard jen prachy prachy prachy
      • Zatímco všichni ostatní do dělají z lásky... Sis spletl dobu chlapče.
      • Blizzard byl na prachy i před koupí Activisionem vzpomeň na placený transfery atp .. nechápu proč se dělá kolem umístěný jiný hry do launcheru takovej humbuk je to jen další řádek s ikonkou. Kdo to nebude chtít hrát tak to nebude ani instalovat. Stejně každej v launcheru tráví max pár vteřin než spustí tu svojí hru.
  • Nemozem si pomoct, ale mne 2 pride ako 1 cez kopirak, akurat tam len pridali par malickych featuriek, ktore mali byt uz v 1 od dna vydania.
  • Co je to destiny vlastne za hru? Myslel jsem, ze je to MMO, ale to asi neni pravda ne. To je jakoze first person scifi RPG, kde si muzu mise zahrat v co-op? Co jsem koukal na videa z prvniho dilu, tak to vzdy vypadalo jen na nejaky pvp v male arene. Bude to mit teda nejakej otevrenej svet, vubec si to nedokazu predstavit - sice ukazovali nejakou mapu, ale aby to zase nebylo tak, ze kliknu na ikonku a pustim instanci. Ono to bude asi spis jako borderlands ne? Muze mi to nekdo popsat - dik.
    • Je to coop střílečka s RPG prvky, sociálním hubem a velkými, ale oddělenými levely. Prakticky kopírka Warframe s vyšším rozpočtem.
  • A proc rovnou druhy dil a ne update toho prvniho? To dostane novy engine nebo co? World of warcraft je s nami taky uz deset let a hezky nam zraje jako vino.
    • očividně moc nechápeš dnešní business okolo her
    • jj, akorat to vino nekdo otevrel, nac*cal do nej a zase ho dal zrat.
  • Tak damy a panove, a homolové, blizard je oficielne u koncu sve existence, pustit konzolovou hovadinu na battlenet, kterej mimochodem uz je blizzard app, a pisou to jako na battle net, je oficielni tecka za existenci teto spolecnosti.
    Uz jen activision, zadnej blizzard.
    Cest jeho pamatce.

    Dalsi muzeme ocekavat call of duty a podobny zhovadilosti, z battlene...blizzard app se stane origin 2 ala activisioin a šmitec, padla.
    • Meleš hovadiny. Je to jenom pitomej launcher. Vůbec ničemu neuškodí když tak přibude jakákoliv jiná hra ať už od Blizzardu nebo od kohokoliv jinýho.
  • vindalooo
    Battle.net už neexistuje. Aplikace se jmenuje: Blizzard
    • Jenže pro nás tj. pro všechny hráče WoW a D3 to byl, je a bude pořád a stále jen battle.net ty šašku. *3*
    • Toto není pravda. Pleteš si desktopovou aplikaci s platformou battle.net. http://eu.battle.net/en/
    • keby si pozeral vcera live stream na twitchi tak by si videl riaditela blizzardu - morhaina ako povedal ze destiny bude na battlenete. kazdy to tak stale vola vratane vedenia blizzardu.....
      • Battle.net je neco jiného nez Blizzard App... to je jen klient/launcher a ten opravdu prejmenovali
    • Je to tak, ale to by páni redaktoři z games.cz nesměli jen tupě přebírat informace ze zahraničních webů.
      • promin,ale ja na tom byl vcera jako ty.. kdyz CEO Blizzardu rekl,ze to bude na Battle.netu.. pak mne bylo vysvětleno,ze služba je nadále Battle.net,ale aplikace již ne.. takze tentokrát hejt mimo.. sorry.. pwned
      • Overwatch
        Ale no tak. No tááák :).

        http://eu.blizzard.com/en-gb/news/?d=2017-5#181803
        • Omlouvám se, také jsem si popletl pojmy, všude totiž u toho ohlášení ukazovali obrázky té aplikace.
  • vindalooo
    Že v tom mají bordel, za to já nemůžu. U několika jejich update se píše o přejmenování služby. Např:
    https://worldofwarcraft.com/en-us/news/20297652/battlenet-update-9-21-2016

    Toto si pamatuju, protože battle.net je mnohem lepší, než "blizzard"
    • Blizz ale určítě nemůže za tvojí indolenci v anglickém jazyce ani za neschopnost správně analyzovat získaná data. Zkus si to za pár let přečíst znova, třeba už si to dokážeš přeložit a vyložit správně.
      • Když si dáš z offi stránek stahovat blizzard app, tak se ti do pc bude ukládat jako battle.net app. Jen tak pro zajímavost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit