Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikde jsem se zatím nedočetl, jestli půjde hrát ve Split screen CO-OP offline. Snad jo. To by nám bungie neudělali... *3*
    • Veskoslav
      MMO a offline? A suchou vodu znáte?:)
      • o suche vode se budete učit na základce
      • Vy jste ten článek asi hoši nečetli, že? Už jen z jeho názvu jasně vyplývá, že to klasická MMO nebude. Offline hrát půjde. Jde jen o to, jestli umožněj i splitscreen co-op, jako v Halo. A já pevně věřím, že jo... *3*
        • MrSanta
          Citace z článku: "povinné připojení k internetu". Soudě podle toho bych řekl, že to asi off-line hrát nepůjde.
          • off-line to půjde hrát, ale musíě být připojenej k netu :)
            • Jack1947
              Vychazi to i na Xbox, tam to snad bejt pripojeny bejt nebude muset ( pokud jo tak to bude vubec prvni hra ). To ze by to bylo Offline nudnejsi , nebo snad ne takove super to se uvidi.
            • MrSanta
              Tak to potom jo *15*
    • XorxoxTalarius
      Ma to byt MMO, takze silne pochybuju ze to pujde hrat offline
  • No, samozřejmě mě mrzí, že to není na PC, ale co nadělám, kvůli jedné hře si kupovat konzoli asi nemá cenu, tohle bych si fakt zahrál, protože to je styl hry, který já mám rád. Open world, je to sci-fi, ma to dobrej design... Samozřejmě na to ovládání přes gamepad, na který se tady párkrát zanadávalo, bych si musel zvyknout a popravdě bych to zezačátku brutálně lamil bez své myši, která simuluje pohyb hlavy líp, než joysticky, který s postavou otáčí, jakoby to byla turret, ale je to silně o zvyku. Každopádně bych si to rád zahrál na PC a protože Halo je konzolovka (myslím, že jednička je na PC, ale ostatní ne, teď si nejsem jistý), tak pochybuju, že by to kdy bylo prodávaný na PC :-/ Ale naděje umírá poslední :D
    • ringmancz
      http://www.gamespot.com/news/bungie-considering-destiny-pc-version-6408852
    • XorxoxTalarius
      No pokud uciti ze tenhle typ hry na PC neni, tak je mozne ze to tam pusti, ale zase na druhou stranu na PC vznika podobnych titulu stale dost
      • Prosim? Okrem Defiance.. o inej neviem a ty?
        • Jack1947
          Myslim ze mozna naky ty F2p MMO, jinak vazne nic takoveho na pc neni.
  • Doomovka na gamepadu, to je jak závodní hra na myši... tragedie. Nechápu, jak to lidi můžou hrát a asi nikdy nepochopím.

    Vím o čem mluvím, sám jsem pár her na gamepadu dohrál, pak jsem si to znova dal na pc a samozřejmě úplně něco jiného.


    Neví někdo jak se na YT jmenuje to srandovní a výstižné video, kde se ukazují rozdíly v ovládání ? Běží tam myslím Doom a Quake.
    • christianus
      No tohle tema sice smrdi plamenama, ale ovladani fps na gamepadu bude vzdy pomalejsi. Kdyz mozek sam zamiri reflexem, tak ze "skubne" ruka na mysi, nebo palec na kuliccem trackballu o presnou vzdalenost prakticky okamzite, je jasny, ze to bude presnejsi a rychlejsi nez "plavani" na analogu. Proto progamerum tolik zalezi na co nejmensi odezve mysi, protoze reflexshot je zaklad aimskillu. Analog je zase plynulejsi a neni treba snim porad "mrskat" aby se kamera otacela. Kazdy se hold hodi na neco jinyho. Me osobme by nejvic vyhovovalo neco takovyho. :D http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/images/ps3_trackball.jpg
      http://www.trackballer.com/wp-content/gallery/cache/19__440x330_main1.jpg
    • God-of-War
      My nemuzeme za to, ze si extra lempl. Tohle zvlada i muj petiletej synovec.
      • jo byla by fakt legrace rozdat si Counter-Strike...na jedné straně keybord + mouse a na druhé gamepad... *7*
        • God-of-War
          Komu tu cpes cs? Kdyz te to neba na konzoli, tak to nehraj. Nikoho to nezajima.
      • destabilizator
        Synovec ma rad auto-aim stejne jako ty?
      • A zvlada i chapat text? Nebo s tim ma problem jak ty. *15*
        • God-of-War
          Blbej si tu akorat ty, pokud to nechapes. Psat tu, ze FPS na konzoli je tragedie, muze jen blbec. Hraje se to naprosto v pohode a pokud mas problem s gamepadem, tak se do toho nenavazej.
    • jsem na to zvyklej a na gamepadu se mi hraje daleko lépe a pohodlněji než s myší a klávesnicí, a řekl bych, že většina konzolových hráčů to má stejně. Jasně, s myší se ti třeba precizněji zaměřuje, ale zase analogová páčka ti umožňuje lepší ovládání pohybu, nebo třeba někomu víc vyhovuje rozložení tlačítek a ergonomie gamepadu, někomu zase na klávesnici. oba způsoby ovládání mají imho svoje pro i proti, ale třeba mně to vyhovuje víc na gamepadu a preferoval bych to ovládání i u fps na pcčku
      • :D
  • Ta hra bude mít zásadní chyby ..

    1. Není na PC
    2. Souvisí s bodem č.1 - ovládání.. gamepad, really?
    3. Co-op ? Jen to slyším, odpuzuje mě to ...
    • 3. Njn coop bez přátel stojí za prd
    • destabilizator
      Musim souhlasit s 1.) a jen nevericne kroutim hlavou... OK, jednoduse se jim na konzole vyviji, kdyz maji vsichni stejny (zastaraly) hardware a gigantickou televizi s rozlisenim jako 20" monitor.
      Doufam, ze Destiny bude mit uspech a pro PC master race se udela poradna verze, ne jen trapny konzolovy port (ala Darksiders 2).
      • God-of-War
        Meles neskutecny kraviny.
        • destabilizator
          Hlavne, ze tys to vysvetlil...
      • Co má televize společného s vývojem?
        • destabilizator
          Nemusis resit pohon jemneho rozliseni (coz samozrejme doji hardware)?
          • O jak jemném rozlišení se bavíme, je-li televizní Full-HD - tedy 1080p - "hrubé" *3*. WQHD / WQXGA jsou fantastické pracovní formáty třeba pro grafika, ale pro hráče je to zatím jen marketingový žvást. HW zdroje schopné ukrmit průměrně optimalizovanou AAA PC hru v High / Full detailech na tato rozlišení by vyšly na kolik - 70K bez moncku? O něco více / méně? Takovým strojem disponuje < 1% hráčů a vývojáři se tak ani nesnaží své hry nějak optimalizovat na tato rozlišení. Full-HD je zlaté - skvěle vypadá (pokud člověk nemá moncek / telku jako Rolling Stones na svých koncertech), rozdíl od vyšších standartů je při hraní nepatrný a ještě se na něj daj "lidsky" dělat textury.

            Grafika je beztak nafouklá bublina, která hru ještě zdaleka nedělá skvělou.
  • Veskoslav
    No ono zabít bosse, co má skoro 250 miliónů života sám také není žádné terno:-X:)
    • To zní jako Borderlands :D
      • A tam to většinou trvá pár vteřin, takže pohoda. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit