Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Achich, ted nevim jakto mam brat to "pozdrzene" vydani dnesnich her + ci minus, prestava se mi to libit pac neverim ze by hra nebyla hotova drive a par chyb z toho by se preci svet nezboril ne.
  • Lol ten titulek je je ftipnej. Mě pobavil. *15*
  • http://youtu.be/XLBPhWiRu9Y
    Mužete kouknout pokud se zalíbí taky like odběr:) budu rád
  • JohnyTheZik
    "Bungie vydání rozmáchlou akci Destiny v září 2014" ..
    O.o coze?
  • daj si práci s optimalizací na starý konzole a na kompa to nechtěj dát!!!
    • Už tet mají co dělat se čtyřma verzema (PS3,PS4,X360,Xone)
      A vynechat starou generaci by byla myslím velká chyba protože ne každej hned kupuje PS4,Xone a nepochybuju že se na starých konzolích vydělají vic než na PC
  • michelangelocz
    Tak ja se konecne zbavil Jacka v diskuzich, ale podle nazvu tohoto clanku to vypada, ze se nakonec na GAMES vypracoval az na redaktora a nove pise pod identitou "Petr Polacek" ,)
    • kostejnesmrtelny
      Jak jsi se prosimtě zbavil Jacka v diskuzích? *8*
      • michelangelocz
        Paklize pouzivas firefox, tak staci nainstalovat addon Greasemonkey, pokud mas chrome pouzij Tampermonkeya. Pak uz jen pridej tento skript (autorem je UCHO) – jiank kdyz se na skript podivas, tak pridavani a odebirani blokovanych nicku je naprosto jednoduchy.
        • kostejnesmrtelny
          OMG, funguje to!!
          Jsem tvým velikým dlužníkem. *14*
      • možna nejakej filtr
    • Poslední dobou těch překlepů začíná být fakt už přespříliš. I LEVEL je toho plnej. Myslím, že by se na to redakce měla zaměřit a být důslednější. Chápu, že člověk není stroj. Ale ty překlepy jsou skoro v každým článku a to je už minimálně na zamyšlení.
  • zvědavý ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit