Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Díky za tip. Finální Guardian včera umřel na rozdíl od klávesnice, která kupodivu přežila.
  • Pustte si tohle, hrejte to hodinu, pak to vypnete a zapnete si nejakou 20 let starou plosinovku. Pak pochopite, proc je tolik lidí jako ja zaseknutých v devadesatkach a ty hry hraje do dnes *4*
    • Jack1947
      Nehrál bych ale jestli bych si měl vybrat tohle a ty retro staré hry tak volím jednoznačně je byl tam kus člověku a fandovství - dneska je to jen trapné tahání peněz z kapssy někomu kdo tu dobu bud nezažil nebo jo a je zasažen nostalgiíí tak silně že přes vlčí mlhu nevidí les. Nebo někdo hraje všechny bez rozdílu ( ty jsou nejhorší)
    • kubi-wan
      Já jsem celý loňský Vánoce pařil Duke Nukem 1 a 2 a Bio Menace. Letos si dám na svátky všecky Dangerous Dave hry a když se poštěstí a bude na to čas, spláchnu to Monster Bashem a Cosmo's Cosmic Adventure. Apogee rulez!
    • zase tak staré to být nemusí. Stačí třeba Hidden & Dangerous 2 a k tomu libovolná současná FPS (krom army), tak je krásně vidět, že kromě grafiky a jde vše do kopru.
      • Presne. Tehdy se limitace technologii kompenzovala promyslenosti a tim, co by se dalo oznacit jako "duse" hry, zkratka atmosferou, postavami. Ted se uz vyvojari jen snazi, aby to bylo co nejnablyskanejsi, byly tam co nejvetsi vybuchy, wow efekt ... pritom je to takova skoda!!! Tolik penez se v tom protoci, a nenajde se 0,5% financi navic, aby se zaplatil poradny scenar nejakeho cloveka s predstavivosti. Mam pocit, ze pribeh do her vymysli kolektivne banda buranu, ktera nema o dramatizaci nebo tvorbe promysleneho scenare ani potuchy.
  • Jak je to s variabilitou prostredi? Je to jen v podzemi nebo casem vylezete ven a bude se to odehravat ve meste treba?
    • MickeyMutant
      Slévárna, vojenská základna, džungle, sopka, město, všechny po 4 levelech a finální boss k tomu.
  • Jack1947
    Schválně jsem kliknul i přesto že jsem nějak věděl že to bude chaos plný krve *1*
    No a nezklamalo, pixelart jak se patří *4*
  • vypada to jako abuse..teda styl hry, grafika 20 let staryho abuse vypada o dost lepe. Pixel art mi nevadi, ale tohle fakt vypada hnusne. Nejlepsi plosinovka/strilecka je pro me po vsech tech letech stejne porad Metal slug 1,2... a porad vypada 1000x lip nez tohle *6*
    • Já zase nedám dopustit na Gods.
      • ja na plosinovky moc nejsem, ale dost me bavilo bionic commando: rearmed

        a kdysi turrican II, na skutecny prstolamy jsem nemel dost odolnou psychiku *1*
  • hele nemam nic proti pixel artu ale de to udelat i pekne todle je hnoj
  • Tak zas nic, radši si dám po Xtý Postal 2 a Manhunt, zhruba 13 let stará grafika už je v této době zastaralá, ale oproti tomuhle pixel hnusu to je hudba budoucnosti. Už bych chtěl konečně nějakou hru která by naplnila mé vražedné (herní) choutky, vraždění zombie v DL už mě nějak neuspokojuje, je to jen placebo.
    • Jack1947
      Přesně něco co rozproudí krev pořádně
    • nightborne
      Butcher zvládne ukojit vražedný choutky naprosto v pohodě, ale jako moderně zrovna nevypadá, o tom žádná =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit