Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janun
    Co to je zas za prehrávač? Na celou obrazovku to jde dát jen prez pravé tlačítko... ta ikona nejak nefunguje... A ta reklamní kostka na HP je taky fakt váááážne super...
  • Jack1947
    Vlastne, jsem se prvne zle vyjadril. Ani za vyzkouseni by mi to nestalo - a uz vubec ne jako "kickstarter" projekt. Vic bych vsazel, kdyby mi nic jineho nezbylo asi na provarenejsi Oculus Rift. *4*
  • Nejak mi neni jasny, jak to funguje, kdyz sedi 2 lidi proti sobe a obrazy z jejich projektoru se prekryvaji... to snad nemuze fungovat aby oba videli spravnej obraz... *7*
  • no myslienka je to zaujimava ale realne pouzitie bude asi zo zaciatku rozpacite. Jednak za denneho svetla to bude nepouzitelne. Vzhladom na rozmery to vyzera ze pouzili ako zdroj svetla na tie miniprojektory nejake ledky, tazko bude mat niekto na hlave xeonovu ziarovku a ventilator. Ostatne by ma zaujimalo ci to nejak moc nezahrieva a aku zivotnost maju tie ledky. Tak isto ake bude rozlisenie tych dlp cipov a tym aj celeho obrazu. Druhy problem ktory v tom vidim je ze clovek potrebuje nejaku rovnu plochu, najlepsie asi bielu, respektive dost sa bude menit zazitok z toho na co sa divam od povrchu na ktory sa mi ten obraz premieta. Ine to bude na tmavom stole a ine na bielej stene, to bude pre vyvojarov aplikaci celkom vyzva, hlavne korekcia obrazu. Zasa fajne vyzera ta moznost nasadenie klipu a mam z toho full virtualnu realitu. No uvidime aky bude vysledny produkt.
    • ukazujou tam, ze misto platna a projektoru to funguje i s beznym monitorem ... tolik k miniprojektorum a potrebe mit platno/plochu ...
      • no jednak v jednej casti ukazky kde sa zobrazuje ten obraz na monitore je to len koli tomu aby ukzali na co sa ten clovek pozera, lebo ked si vsimnete tak ma na tych okuliaroch prave nasadeny ten clip, takze to je len cisto pre prezentaciu. Co sa tyka samotneho zobrazenia na monitore tak potom jasi sa straca to plus samotneho castAR, to uz potom lacnejsie vyde kupit si klasicke 3d okuliare. Ostatne ono to vyzera ze aj tie okuliare su samo osebe 3d okuliare (boh vie ci polarizacne alebo stmievaju) akurat ze obraz sa premieta prave pomocou tych projektorov.
  • GlaDOS
    Zajímavé. Mám takový pocit, že ty miniprojektory v denním světle moc silný obraz neudělají. Pro některé to asi bude užitečné, ale můj plán koupit zákaznickou verzi Oculus Rift to nezmění.
    • no vzhladom na to ze to ma clovek na hlave, respektive na okuliaroch tak to asi budu ledky a niesu aktivne chladene tak odhadujem vykon max na 20-30 ANSI Lm a to som mozno aj prehnal. Takze za denneho svetla s tym clovek asi nic neuvidi, jedine v zatemnenej miestnosti.
  • kickasl
    to je jak s 3D filmy... mozna pekny na effekt a nekde se to urcite hodi, ale jenom proto, ze je to 3D to neni lepsi a vetsina filmu si vystaci bez nej....
  • sice ji misty nerozumim, ale stejne ji zeru, ani mi nevadi, ze je krapitek starsi *5*
    • ten macek vedle ni je taky k nakousnuti
      • ja myslel spis tohle http://www.youtube.com/watch?v=cc2NQVQK69A
        • no mne se az tak nelibi ale kazdy ma jinej vkus
          • asi nikdo netvrdi, ze je to naka bohyne, ale na 39 vypada fajn a kdyz neco popisuje, tak to tak roztomile proziva *5*
    • pekna, mila, inteligentna, so zapalenim pre vec, vzdelana, sikovna, neboji sa zobrat zvaracku do ruky, co si vezne k sopke lopatu aby mohla stouchat do lavy ... no proste 10/10 <3
      V sobotu vecer miesto v nakom trapnom bare doma pajet plosaky *14*
      tfw no elektrotechnik gf
      • axell1990
        Hmm já ti nevim, ale když slyšim někoho jak je "super nadšený" ze své práce a jak je vše úžasný a skvělý, tak si začínám řikat co se mi to bude snažit vnutit (velhat). Pokud je pak taková věc ve vývojovém stádiu pak jsou ty pochyby dvojnásobné, protože ve vývoji nikdy nejde nic jak si člověk naplánuje.
  • Jack1947
    Neverim dokud nevyzkousim, i tak budu nejspise na pochybach. *7*
  • Zatim to pusobi hrozne nerdovsky ... jako koncept ze zacatku 90. let. Uz chapu proc byla slecna odejita. Virtualni D&D na desce stolu? LOL
    • mein gott, je to tech demo...
    • Proste vymyslela pi*ovinu, Gaben sundal sve ruzove bryle, a sla od valu.
  • no takovy vyhled z kokpitu by nemusel byt spatny, kdyby to promitalo predemnou na zed

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit