Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte kdo vlastní práva k Rollcage? To by byl návrat panečku *5*
  • Teda neznali je piráti, protože na obalech her logo Psygnosis většinou bylo, ale mě šlo o to spojení v článku, že Psygnosis 'tvořili' pro ZX Spectrum, kde bych raději viděl licencovali pro ZX Spectrum.
    Před Psygnosis samozřejmě klobouk dolů, v žádném případě proti nim nic nemám.
  • DangerousDave
    a tak nedopadol iba Psygnosis ale mnoho ďalšich vývojárov ktorí po prelome milénia buď zanikly alebo ich pohltili veľké firmy (ako ubisoft) a ich hry začali upadať.
  • To je zajímavé, protože Barbariana dělali na Spectrum Icon Design a vydali Melbourne Software, Deep Space vydal Kryptronic a Obliterator stejná dvojka, jako Barbariana, tedy ID a MB.
    Netvrdím, že jsem viděl všechny hry na Sinclaira, ale značku Psygnosis jsem tam neviděl nikdy, protože dle mého názoru žádnou hru pro Spectrum přímo nenaprogramovali a jelikož se licence neuváděla (ve hrách byl pouze vydavatel, maximálně tým, jestli se dá teda mluvit o týmu, když to většinou dělal jeden člověk), tak se tam jejich logo vůbec neobjevovalo, tudíž je ve světě Spectra nikdo neznal.
  • ales.smutny
    Protože to bychom těch ultimátních her mohli najít tunu. Sorry, tohle není výčtový seznam :)
  • Od chvile co uz to nebyli Psygnosis, stala tvorba stejne za nic. Ale to jde asi na vrub Sony, ze jo.
  • Koupíte Level, přečtete recenzi od Anastova, pustíte demo cd a tam sovička.

    No, škoda, rollcage byla hra, jejíž upirátěná verze proběhla celou třídou .)
  • DangerousDave
    Ja som hral Rollcage v tom istom čase čo Powersldie a ten ma bavil viac ale rohodne to bola dobrá hra.
  • SixThe9th
    napr. Barbarian, Deep Space ci Obliterator.
  • SixThe9th
    Sbohem Psygnosis, tva tvorba urcila notnou davkou celou jednu etapu meho herniho zivota !
    ----
    Doufam vsak, ze se tvurci zmuzi, zustanou sjednoceni,uvedomi si, ze stale maji potencial a povstanou jako bajna fenixova Sova z popele, abychom je brzy mohli potkat na Kickstarteru (kdyz uz miri k nam do UK) s nejakou tou nezavislou peckou.
  • Jakou hru udělali Psygnosis pro ZX Spectrum?
  • kostejnesmrtelny
    Rollcage, Drakan... *13* *9*
  • Vůbec nechápu, proč není v článku zmiňovaná ultimátní splitscreen řežba Rollcage. Na ty propařené víkendy s kámoši se nedá jen tak zapomenout, stále mám doma plně funkční originálku.
  • Hired Guns..srdcovka *14*
    *4*
  • a uz zadny dalsi rollcage....to by dneska byl MP
  • Colony Wars 1 - nejlepší vesmírná střílečka své doby a na hodně dlouho dopředu (pro mě dodnes)... To co vymáčkli z PSX bylo naprosto neuvěřitelné!!!!
  • Rollcage... moje srdcovka... dvojka pak prinesla unikatni Scramble mod kde clovek sedel dve hodiny u jedny trate a chtel proste ziskat zlatou... co sem se u toho nanadaval... a stejne mne mrzi ze nikdy neprisel treti dil... *9*

    soundtracky z obou dilu posloucham do dnes protoze nestarnou... *5*
  • Nejlepsi byl Rollcage, jedina zavodni hra, kterou jsem dohral na vsechny obtiznosti. Dodnes na ni vzpominam *14* Jak tu nekdo pise o splitscreenu, ja to mel bohuzel tak namakany, ze se mnou nechtel nikdo hrat *1* U Rollcage si pamatuju na soundtrack, taky vyborny *3*
  • Já taktéž. Nicméně Psygnosis stejně kopali dlouhou dobu za Playstation.
  • Kokůtci Sony!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit