Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Colony Wars 1 - nejlepší vesmírná střílečka své doby a na hodně dlouho dopředu (pro mě dodnes)... To co vymáčkli z PSX bylo naprosto neuvěřitelné!!!!
  • Nejlepsi byl Rollcage, jedina zavodni hra, kterou jsem dohral na vsechny obtiznosti. Dodnes na ni vzpominam *14* Jak tu nekdo pise o splitscreenu, ja to mel bohuzel tak namakany, ze se mnou nechtel nikdo hrat *1* U Rollcage si pamatuju na soundtrack, taky vyborny *3*
    • Soundtrack od Fatboy Slima, to už dneska nemají ani ty největší komerční sra*ky.
      • Od fat boy slima tam sou jen dva songy v jednicce... jinak jsou to vesmes veci s z labelu moving shadow ... obzvlaste soundtrack jednicky je povedenej...
    • DangerousDave
      Ja som hral Rollcage v tom istom čase čo Powersldie a ten ma bavil viac ale rohodne to bola dobrá hra.
    • Rollcage... moje srdcovka... dvojka pak prinesla unikatni Scramble mod kde clovek sedel dve hodiny u jedny trate a chtel proste ziskat zlatou... co sem se u toho nanadaval... a stejne mne mrzi ze nikdy neprisel treti dil... *9*

      soundtracky z obou dilu posloucham do dnes protoze nestarnou... *5*
  • Kokůtci Sony!
  • Dekuji puvodnim Psygnosis a ne tem dnesnim. Tu sovu mam vytetovanou na mozku.

    Dekuju PSYGNOSIS
  • Rollcage, nejlepší hra ve splitscreenu ever.
  • jako Amigista ted trpim :-(
    • Já taktéž. Nicméně Psygnosis stejně kopali dlouhou dobu za Playstation.
  • U brilantní hry Rollcage jsem propotil nejedny trenky, takže dnes večer na baru "bojuju" za Psygnosis. R.I.P. Oh Danny boy, the pipes, the pipes are calling ...
  • Legenda: http://www.psygnosis.org/games/drakan/
  • Black_Hand
    oj, sovicka nam zkapala...po pravde jsem ale myslel, ze je mrtva uz delsi dobu :(((((.
  • najkrajsie logo z hernych firiem, legenda na amige. Shadow of the Beast, Agony, Terrorpods a ine
    • Black_Hand
      G-Police, Lemmings...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit