Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    čo si pamätám, tak byzancia mala v Medieval II skvelú kampaň. vedela "potrápiť" do pomerne neskorej časti hry. atillu som poriadne nehral, ale pamätám si to trápenie v rome II, kde v barbarian invasion obnova rímskej ríše dala zabrať. pri mojej vtedajšej hre by "byzancia" nedostala ani šancu vzniknúť :D

    v CKII som sa s byzanciou snáď ani nestretol... určite som za ňu nehral a nevybavujem si, žeby som s ňou prišil do priameho kontaktu.

  • Marines

    Byzanc byla v Medievalu TW jako zjevení, řekl bych, že měla asi nejlepší stavební i vojenskou frontu ve hře, v Medievalu II TW už byla silně oslabena, ale dalo se s ní zase dobře to nandat Turkům a pak i Egyptským muslimům, ale měla to komplikovaný křížovými výpravami, bylo to hodně muziky a odehraných hodin v této hře. Občas si je stále zahraji, jsou podle mne lepší, než mnoho dnešních her....

  • Stephano


    Opět skvělý článek. Jinak teď zkouším Do CK III nejlepší konverze. The Fallen Eagle je skvělý. Nechybí ani Markomani. :) Začal jsem jako císař ZŘ a teď jsem pro změnu VŘ. Ale opět to sjednotím. :) Když odejdete z Británie,  dostanete za to 5000 zlata, což se hodí. :) Já jsem se s Byzancí v CK III spojil a v podstatě jsme měli napůl celou Evropu (já měl celou Ibérii, Francii, Německo, Polsko, České země, Anglii a sever Afriky a Byzanc měla Apeniny, Balkán, Maďarsko, Turecko a něco v Asii. Myslím, že by Muslimové neměli dále šanci. Papež patřil do mého rodu. :)

    https://gamerant.com/crusader-kings-3-best-total-conversion-mods/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit