Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    C&C: General vyšlo v roku 2003, nie v 2005.

    P.S. Na IGN Bioware potvrdili, že hra je vo vývoji len pre PC.
  • jindra.veliky
    mel jsem s tim pravdu no tak jako tesim se
    • minusko jen z principu :-)
  • "AK-47 for everyone!"

    Název mi dělá radost, ale ten Frostbite mi na strategii moc nesedí, i když by to mohl zvládat. Přidat tam okolní destrukci alespoň budov, případně jemně terénu, aspoň něco nového by to přineslo.
    A jak už bylo zmíněno...strategie? sen, to by se na konzolích neprodávalo (pochybuju, že víc jak 3% majitelů konzolí vlastní myšítko)...nějaký FPS bastl? pravděpodobnější *10*

    Ale nechám se překvapit, zůstanu na chvíli positivní... *5*
    • C&C už dlouho vvchází i na konzole....
  • Tak serii Tiberium doku*vily 4. dílem...Red Alert 3 se odepsal absolutní přeplácaností nesmyslama...zkazit se dá už jen Generals...
    • No jo, když už nemáme Weestwood. Jinak nepatřím mezi mainstream hráče a vůbec se mi nelíbi, že se do toho montuje Bioware. I když už ani oni nemaj na to, aby vytvořili něco tak perfektního, jako byl BG2, Neverwinter nights (podle mě hry, které si skutečně zasloužili 10/10).
      • Já si zahraju to co mě baví...jestli je to mainstream nebo ne, je to poslední co u mě rozhoduje...když to vyjde i na konzole tak bych to viděl jako to tiberium 4...grupa jednotek který ovládáš a konec...
        • V čase 0:19 je docela pškný výhled na základnu s opevněním (mám dojem, že je tam i jeřáb jak z Tiberium Wars). Jen aby si to mohl hráč všchno sám postavit.
  • Poláček a Starman si můžou lhát jak chtěj, ale já byl u toho, když EA přebralo Origin, Westwood, Bullfrog a jedno je jistý: " EA KURVÍ hry!!!"
    • MrSanta
      I prd velebnosti, velký prachy ku*ví hry. Dřív se dala udělat dobrá hra "na koleně", dneska se bez velkých peněz neobejdeš a holt to někdy někoho schramstne. EA vydala spoustu zajímavých her a vykřikovat, že ku*ví hry je pitomost. To už se mi zdá přesnější výkřik "warez ku*ví hry".
      • Hairy_Ass
        Zase díky warezu se nemusíš otravovat se všemi těmi tzv. "protipirátskými ochranami", které jsou tak akorát pro zlost, ale nic neřeší. *3*
        • MrSanta
          Nojo, jenže tupouni si myslí, že DRMkou něčeho dosáhnou. A používají DRMky jako boj proti warezu. A někteří warezáci se obhajují bojem proti tupé DRMce. Prostě tak trochu začarovaný kruh. Problém je, že kravaťáci neřeší, jestli si ten warez stáhlo 100k lidí aby si zrušili DRMku u své originálky. Vidí 100k warez kopií a nedělá mu to dobře.
          Upřímně, mě by to taky nedělalo dobře. Strávit třeba 1,5 roku prací na hře, abych pak viděl jak to vesele hrajou nevycválanci zadarmo a ještě poslouchat jejich "odbornou" kritiku na kvalitu hry.
    • Já chci zpátky NODY:(
    • Amen bratře. To už volá po svaté válce, takové rouhání.
  • A co ze to bude? Akcni sragora nebo regulerni strategie (byt prznena konzolemi)?
  • Generalsy boli kedysi moja srdcovka....tak som zvedavy
  • Bioware tak už nadobro propadlo akčním arkádám ....
  • to to trvalo. a jeste bude...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit