Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych třeba o Beta key zažádal hned kdybych věděl, že jste je rozdávali. Chodím sem jen zřídka, příště větší reklamu :). Jinak C&C hraju už nějaký ten den a zatím mě to velice baví, jen mě některé věci lámou hlavu. Doporučuji obzvlášť pokud někoho baví onlineovky typu Travian ale nebaví vás čekat na dobu výstavby (IMO zde je to vynahrazeno cenou upgradů)
  • Origin mít nemusíš, jen origin účet (registrace). Protože jsem hrál sWTOR měsíc, tak jsem ten účet automaticky měl...žádná křeč.

    Ta dnešní generace "hráčů" to jsou hrozní úplakánci.

    Když už, tak konstruktivní kritika. Mě se nelíbí že GDI válčí sama se sebou *4*
  • To musim mit origin abych skusil betu? :) vtipalci a na*rat na celou EA, steam je jen jeden
  • Neni bez duvodu, proc Crytek, nebo ID, presli pod jine spolecnosti. Neni bez duvodu, proc byl ME3 tak uspechany (viz posl. mise na zemi). Jednoduse se dle meho snazi Bioware prezit a jejich pobocce EA nabidlo kseft. Ze to bude jen dalsi C&C? Ale jiste. S poslednimi to zkonili,a pak... obe spolecnosti budou spokojeny. *2*
    • Mimochodem... EA byli odjakziva hrabouni jako svi*e. Za ty roky se nic nezmenilo.

      ps: Neni bez duvodu, proc Riccitiello dela uz jen vykonneho producenta a proc se kvuli jeho (i kdyz vydelecnym) riskum pretrasal rok 2008. Take viz Irrational Games/Maxis a jeho DLC a pod.... *3*
      • pps: a verim tomu, ze by si o ne Levine a celej team neoprel ani Bioshock. *3*
  • je to nudná stupidita, kdyby radši udělal normlaní real time bitvy mezi hracema,tak jak to bylo driv, akorat v prohlizeci :(((((
  • Hru jsem ještě nehrál, ale soudě podle ukázek se ani nedivím že ty klíče nemohli rozdat. Vypadá to fakt něják divně. Možná to bude mít dobrý nápady a bude to promyšlený, ale na první pohled to vypadá silně neatraktivně.
    Třeba takové Age of empire online (nevím jestli je to čistě jen browser hra) vypadá parádně - taky jsem ještě nehrál, ale grafický je to parádní... Kdyby další AoE byla v tomto stylu byl bych rád
  • hrál jsem Betu a je to nehorázně zdlouhavý, nudný, divný, po 14 dnech mě to přestalo bavit. To už Farmville na FB mě bavil víc...
  • Neskutecna blbost
  • Kr.Pa
    Umírá značka ? Zmrvilo značku nějaké studio ? Udělejte to do browseru a F2P !
  • Nemám rád když někdo dělá hru v browseru a nedá tam podporu pro nejznámější prohlížeče, podporu má totiž jen firefox a internet explorer zbytek nic, instalovat je kvůli takové hře nehodlám, tak jsem to rozjel v opeře a FPS sem tam klesna na 1 hlavně u bitev což je dost na pytel, pro info mám hardware i software v pořádku
    • každej normalní človek ma mozzilu *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit