Přejít na výpis diskuzí

Call of Cthulhu - recenze

30.8.2013 1:44
Redakce Games.cz 4 příspěvky

Tato hororová akční adventura se odehrává ve 20. letech minulého století v příběhu dle díla spisovatele H.P. Lovercrafta, ale nechvalně se proslavila roky odkladů. Jak moc se podepsaly na hratelnosti a temné atmosféře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hram to po veceroch a dost ma to chytilo. Grafika je OK, stara, ale svoj ucel plni. Dolezita je atmosfera, ktora je ozaj hutna. Hudba mi hra, dynamicky sa prisposobuje situacii, ked som v ohrozeni, zvysi sa hlasitost a je dramaticka, po upokojeni stichne, takze hudba tu urcite je.
  Bohuzial bugov je tu dost, niektore su dokonca fatalne a sposobuju pad celej hry a daju sa oklamat len podla navodu na nete (napr. do jednej miestnosti musite namiesto vkrocenia "skocit"). Ale inak vcelku fajn hra, tak 7/10
 • Po odehrání hodnotím takto. Příběh - 8/10.: Zajímavé, z příběhového hlediska chytlavé. Grafika - 5/10.: Vzhledem k roku to není nejhorší ale zase gigant jako Bethesda mohl předvést více. Hratelnost - 3/10.: A to si myslím, že jsem ještě velice stědrý. Z dialogového hlediska žádná sláva, mizející mrtvoly - žádná možnost získání střeliva."Neobratnost" postavy a celkově herních možností absolutně kazí dojem jinak celkem pěkného děje. Opakovat jednu pasáž třikrát jen proto, že je tam něco "nedotažené" mi nepřijde OK. A nakonec těch několik bugů. Hra by zasloužila obří patch, po něm by to mohla být i zábava.
 • Vypadá to že se moje zkušenost od ostatních liší, bugy mě pronásledovaly neustále. naprosto zkazilo atmosféru a radost z hraní až jsem se na to vykašlal.
 • Grafika s plným nastavením v nejvyšším možném rozlišení není špatná. Do takové hry - řekl bych - přímo hodící se!
  Hudba občas hraje.
  Výraznější bugy jsem ještě nezaznamenal. Snad množství pádu do systému by mohlo být menší!
  Atmosféra je ale suprová. Hra, u které se celkem obstojně jde bát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit