Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Na tu hru snad postavily nějaký stroj.Kam zadají základní udaje a ono to vyhodí výsledný produkt a pak jen čumejí a říkají jak na tom makaj :)
    Anebo to jak v simpsonovích to dělá parta opic a jeden člověk to kontroluje :)
    To bylo tuším jak ty opice psali scénář k filmu a ten klaun to kontroloval.
  • Singl bude stejne dlouhej jako to video?
    • Lítání stíhačkou až v DLC.
      • a pokud nemas cod elite,tak jenom na 2 minuty letu *1*
  • Vidlec
    1, Ten engine ždímou už nějak moc. (Je to hnusný)
    2, Větší stupiditu jsem letos neviděl. (Kromě novýho Dirta)
    3, Lidi v tom sále jsou asi postižení. (Stejně jak ty co si to koupí)
    • Souhlas až na tu 2. :D
      • Blaznis? Kdyby udelali novej engine tak to nezvladnou *1* Vzdyt ti kluci jsou schopni akorat nahrat nove mapy, zbrane, vojaky a vymyslet pribeh
        • Vidlec
          "Příběh"

          MW se ještě dalo, tam byly alespoň hutné postavy, ale tohle je už odpad...
  • ani sem to nedokoukal jak to nudilo... další díl co přeskočím...
    • Whoossain
      Taky jsem na celejch těch 11 minut neměl nervy *15*
      • Mne sa zdá 11 minut nejak moc. Nemozu ukazat predsa cely singlpayer v jedom videu *15*
  • Aha, vám to došlo až teď? Mě to vadí už od CoD 2, což byl taky poslední díl, na který jsem šáhl. Ale nebojte, prodávat se to bude, protože pro amíky to je dostatečně nacionalistické, dostatečně jednoduché, dostatečně hloupé a zobrazuje to smrt úhlavního nepřítele (ať už je to, ve světle historie, indián, kolonialista, černoch, komunista, muslim nebo nejnověji myslící člověk)
  • Ja myslim,ze nikdo snad ani nic jineho cekat nemohl.
    Stejny engine,stejny koncept,stejne tupa AI,stejne wow zpomalovacky a vsude same vybuchy.
    Kdyz to nekoho bavi,je to jeho vec.
    Ted jen,kdyby se po nich neopicili jini vyvojari.
    • "Ted jen,kdyby se po nich neopicili jini vyvojari." bohužel si myslím že např. nové MOH bude založeno na stejném koneptu - ale aspoň bude pěkně vypadat *2* ale třeba se mýlim uvídíme *3*
      • Ja myslim,ze se nepletes. *3*
  • To im naozaj nie je trápne vydávať takúto telenovelu ?
    Ale chápem , dojná kr@va :)
  • najsmutnejšie je, že to bude zas lámať rekordy v predaji
  • čím víc výbuchů, tím víc Call of Duty. na druhou stranu u 1.2. a MW1. a 2. jsem se kdysi bavil
  • Dokud to budou lidi kupovat, tak budou dalsi pridavky misi CoD za cenu jedne cele hry... Zbytecne nadavat na vyvojarskou firmu, ta evidentne moc dobre vi, co dela...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit