Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bez kampaně jedině zadarmo ....za jakoukoli jinou cenu -ruce pryč
  • Stejně ty kampaně stojí za ho*no. To si radši dojdu do kina na nějakej hollywoodskej biják.
  • Fůůůj že ti huba neupadne....PCčkář neznamená že když máš 8 let PC na Word a Excel.....Což je tvůj případ...Tvrdíš že si PCčkář.....(Ale ten co hraje na tom PC).....a řikáš že napsal blbosti...Má pravdu ve všem....urrčitě jako PCčkář znáš takový program nebo aplikace..hlídač her Steam Playstation má zase Plusko...a to je ten vývoj....Multak ve svetě frčí..má přednost před singláčema...ukázka hry NHL...proč asi na PC je nejnovější NHL09???....Na Konzoli si musíš hry kupovat a na PC což jako PCčkář určitě moc dobře znáš a to je Pirátství jedeš torenty, nebo rary pěkně po partech??? Tudíž hry dělané na Konzole je 100% zisk přitom na PC víš že mužeš i prodělat...A přesně jak píše.....Zaplatit za nic... nebo ty si CoD kupoval pěkně za 1500 kvůli 9-10 hodinové hře...????? Koupíš jí spíš z důvodů že občas dáš mulťaka což ti převede z 10 hodin hraní na hraní celoroční dokud nebude další díl.....což je každý rok...Bud neznáš pořádně CoD...nebo si takový fanoušek že tomu nechceš uvěřit....ale každý PCčkář pozná na hrách změnu...kort když je hraješ od vzniku...kdysi dávno hráli všichni CoD kvůli Singláči...týden si slyšel a i povídal o skvělé Misi:Stalingrad a v 1.Medalu zase Omahu beach..Ted si každý povída o tom že měl skore 81 ku 25......Díky že sem vyrůstal společně Win 95.....pak 98...a poslední XP....Být mladší a začít hrát Mafii od 2 dílu jelikož 1 je 8-10 let mladší...hm nevim nebýt u vzniku her co furt patří mezi nej hry...divný.....Mimochodem CoD hra kterou sem miloval i já sem přestal hrát..... Black Ops1 sem hrál naposled.....Důvod poslední dělaná Čeština....Singláč měl příběh který byl složitý kort když naběhla mise z 2světový se Reznove na Antarktidě u německé základny...kde vám pustí plyn... v což CoD nebylo zvykem mít takový příběh ... a přestal sem sem zajímat nemužu hrát hry který neznám děj a příběh....
  • Jack1947
    Doufám že ne protože takových debilůů, člověk nepotká nikde.
  • No tvl ty si taky umělec....to ti nestačí jak to CoD vypadá teď...a ještě k tomu tvůj úžasný nápad...Bohužel to je případ toho že Každý hraje Multak.....Nevím bud máš konzoly nebo si začal hrát CoD až od Black Ops....Kdysi dávno byli nádherné časy kdy Singl bylo víc než Multak.....Gamepark vzkvétal.. funguje to ještě vůbec ten Gamepark?
  • TheGGG
    já ti ale na trolling kkam džeku, nevidím jediný důvod, proč by člověk nemohl napsat, že má rád CoD
  • Zrzzek
    Jsem PCčkář a to, co jsi napsal, je blbost.
  • Ne, to je realita, smer kterym se hry vyviji zejmena diky konzolim. Zaplatit za nic.
  • číst umím ale doporučená cena je věc čistě teoretická :D
  • Jack1947
    Ne neumíš číst, bude hra zdarma nebo o 10 koláčů méně. *4*
  • Jack1947
    TheGGG ted sis to pokazil no... kdybys nic nenapsal vyznělo by to jako pěkný trolling. Tak snad příště no.
  • no a samozřejmě za plnou cenu :D :D :D
  • RazorProduction
    Nechapu proc radej neudelaji nejake MMo ,neco jak cs:go,stejne kazdej hraje jen multak *7*
  • MrSanta
    Starý konzole utáhnou Destiny, kde mapy nejsou zrovna prťavé, v raidech řádí 6 hráčů a když člověk patroluje, tak taky potká víc jak tři hráče. Hráči jsou s grafikou a plynulostí vesměs spokojeni. To jsem zvědavej jak bude nakonec hra vypadat.
  • tak to je trapny tah, hru bez kampane by som nekupil
  • TheGGG
    ne není, hrál jsem CoD hraji CoD a hrát ho i budu. Asi těžký pochopit
  • Zrzzek
    Názory TheGGG jsou občas provokativní (a ten avatar tomu chtě nechtě přidává), ale tady to Noname teda docela přehnal. TheGGG normálně ironicky okomentoval článek a já s ním souhlasím (pokud to ironie opravdu je *1* ).
  • Jack1947
    No vzhledem k tomu co proveli s aktuálním dílem bych ani nebyl pomalu proti ( nebo aspon jen singl ten by stačil).
  • Tak ja si myslim ze kdyby odstranily i multiplayer a nic nezbylo, tak by to nemuselo vychazet vůbec, coz by mozna bylo ze vseho nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit