Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy byude recenze na fallout 4. ta hra je takovej fail, odpad roku
  • Prosím už další díl nevydávejte 1/10.
    • Prosím, už další díl nehraj.
  • že zrovna Lukášek řeší opice *15*
  • Komu se to nelíbí,ať si hraje se svým camprdlikem a ta herní doba bude ještě kratší než má Black Ops 3.
    • Ale výborná znovuhrateľnosť
      • Lukass
        A co teprve kdyz mas i DLC zdarma v podobe zastupce opacnyho pohlavi. :-)
        • To není nikdy zdarma *1*
          • Začíná to mikrotransakcema a končí plnohodnotným předplatným.
            • Lukass
              LV: No vono to nekdy nejde poznat, koho sis vlastne vybral :-D
            • Lukass
              Jo, to mate vlastne pravdu :-D
  • Jsem rád že jsem to nekoupil
  • Lukass
    Nejlepsi je zbran co sama zameruje. To mluvi za vse, se divim ze sme jeste nikde necetli: Prvni simpanz dokazal dohral Call of Duty za 5 hodin :-)
    • Draken69CZ
      Si to kup a dohraj článku se jistě brzo dočkáme *15*
      • Lukass
        TY ses nemocnej? Uz jednou sem ti psal at na me neragujes ale ty musis stejne u kazdyho myho prispevku zvracet radoby chytry reci.... Fakt nevim, je to tak tezky???
        • On je trošku opožděný, všímám že tu s ním má problém víc lidí. Už aby tu zavedli ignoraci uživatelů.
    • PreidaQ
      Ty jsi asi nikdy nehrál stará FPSka Aliens vs. Predator, co?
      • I se smartgunem jsi v AvP mohl dostat od Alienů pěkně naprdel a hlavně tam ta zbraň měla svůj účel, narozdíl od tupého CoD, kde podobný kousek pleskli, jen aby to bylo co nejvíc kůůůůl.
  • Prvy krat som hral cod. Singl som ani nezapol ani ma nezaujímajú veci ktore prejdem za 10 20 hod. Mp je super a viac mi netreba. Kto chce singel nech si kúpi MGS. Naj fps multak na ps4. Ja by som chcel len multak v takej kvalite ale vacsi rozsah máp. Singel nech si daju osobitne. Skoda ze to spájajú potom to dostáva zle hodnotenia.
    • Jack1947
      I když když jsem ho viděl v Replay tak mně docela nalákalo i ty zombíci celkem ujdou hmm... ale ta ooppmtilizace zmršená se odpustit jen tak nedá kde bysme pak byli. *3*
  • Jack1947
    Minule to bylo např lepší protože se jednalo o codaře ale tentokrát to zas měli patlalové takže to tak i dopadlo. 10gb ram málo lol. *7* *15*

    No vyšel další patch kteý asi sotva opraví zmršenou neoptimilizaci.
    • Můžeš svoji myšlenku nějak rozvést?
      • iw vs naka banda namezdnych delniku kodu
        • Jack1947
          ASi tak no... *7*
      • Jack1947
        Střídají se každé 2roky dva týmy (resopk rok) jedni jsou mrviči a druzí to myslí víc vážně letos to dostali mrviči co na tom mám víc rozvádět?

        Hamba všem kdo tohle koupily a nechají si tak sráát dobrovolně na květák.
        • Týmy jsou tři - Infinity Ward, Sledgehammer Games a Treyarch a vývojový cyklus je tříletý. Minule (Advanced Warfare) to žádní CoDaři nedělali, byl to první díl, který v Sledgehammer Games dělali sami, Treyarch dělá CoD už 10 let a každý díl je lepší, jak ten předchozí, naproti tomu poslední dva díly od IW stály za pendrek.
          • B.o.b
            Taky dobrý vědět je že Infinity Ward, který dělali Call of Duty 1,2 a Modern Warfare 1,2 nejsou stejní lidi co dělali Modern Warfare 3 a Ghosts.
            • Taky ty 4 díly od Infinity Ward jsou jediné které mě Vždycky v té době co vyšly dostaly a byly fakt dobré myslím po singl stránce.
            • Pravda.
  • IGN 9,2 amazing *15*
    • Dívej se na hodnocení od čtenářů - 7, Ale i tohle je v tomto případě stále přestřelené.:D
    • Recenze pro PC stále v nedohlednu. Podotýkám, že nevěřím tomu, že tam probíhají nějaké přímé platby. Je otázka, jak kvalifikovat nepřímá plnění typu pozvání na gamesplaye před vydáním, objednávky inzerce apod., ale do toho se pouštět nebudu, protože bych spekuloval. Ale že se záměrně zdržují recenze na PC verzi Call of Duty: Black Ops III. je úplně očividné, stejně jako je očividné, že je to kvůli tomu, že hra byla vydána v otřesném technickém stavu, a než by recenzenti spotřebitelům podali pravdivou informaci o tom, co vydavatel vyvrhl na trh, tak jim raději nedají žádnou. A lidi to tím pádem kupujou, protože, duh, kdyby s tou hrou bylo něco v nepořádku, tak by jim lidi, na které spoléhají, přeci dali včas echo.

      Ne, nedali.
      • To je uplně jednoduchý, recenzenti obdrželi převážně PS4 verzi. PC verze nebyla k dispozici, zmiňoval to autor myslím na doupě. Kdo chce recenzovat na PC si hru musí obstarat sám.
        Ten kdo v dnešní době kupuje hry v launchi dělá to na vlastní riziko a pokud budou lidi stále slepě předobjednávat budou s.ačky vycházet vesele dál. *6*
        • A kdo už jinej než recenzenti by to riziko měl podstupovat? Zvláště u podobných AAA her, které se prodávají za vysokou cenu a jejichž PR kampaně stojí desítky milionů dolarů? Boha jeho, to je přece jasný, že rozdávali jen PS4, proč by taky rozdávali něco, co je rozbitý? Tam je naopak zájem na tom, aby bylo ticho po pěšině a lidi to kupovali naslepo.

          S předobjednávkama zcela souhlasím. To je mor největší.
      • on ješte dneska nekdo hraje na pc? *8* *1* *7*
        • Počítám že po letošním dílů bude PC hráčů CoD zase o něco míň, za mě by to na PC mohli v klidu odpískat. Technická stránka hry naprosto tristní, ratata bum prásk MP, singl výsměch. No možná ten zombie mod?! Takový herní potrat, no. *6*
        • Přesně tak, 30 FPS filmovému zážitku na konzolích se nic nevyrovná.
  • Codpad.
    • Ty vole si ma dostal do KOLIEN :D
      Ďakujem za zlepsienia Dňa :D

      že: - cODPAD

      :D :D
      • Není zač, taky mě to pobavilo, když mě to napadlo, tak jsem to sem musel napsat :) Ještě mě napadlo něco, co se rýmuje s jedním slovem končícím na "pad", ale cenzura tiscali by zuřila :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit