Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sme celý čas vedeli... Treyarch bol vždy majster multiplayeru, a dôkazom toho je to že všetky ich hry sú ešte živé a plné hráčov, narozdiel od Infinity Wardu ktorých hry sú mŕtve a plné hackerov/modderov.
  • myslim ze last gen verze nemaji ceho litovat. Nedostali singleplayer ( jestli se ten soubor misi da tak nazvat )
  • Hlavně si můžete všimnout podplacených recenzentů na metacritic :D 81? Really?
    • Jack1947
      Ne, možná jen to jsou ty uživatelé kdo hodnotí (že by jim někdo platil ? hmm..).
  • Tak to respawnování v singleplayeru, to je naprosté dno.
  • Ja se zaprisahal ze po AW si tenhle dil nekoupim ale vymekl jsem a opet jako kazdy rok cod poridil *1* Musim rict ze multiplayer je opravdu zabava a urcite se radi k tomu lepsimu z posledni doby. Single jsem u cod dohral naposled u MW2 a nelituju. Skoncil jsem v nejlepsim. Grafika neurazi ale vytknul bych hodne velkej pokles grafiky pri hrani s kamarady ve splitscreenu(alespon na xone tomu tak je). To je pokles kvality ze to svet nevidel.
  • Hmm...PC verze technicky špatná? Z čeho usuzujete? Mě pouze při prvních dvou spustěních haluzilo rozlišení a hra se spustila v okně místo fullscreen, ale nic co by nevyřešil restart hry nebo kombinace alt+enter . Mě spíš přijde že už ani PCčkáři neví, jak obsluhovat jejich PC. Odehráno na GTX970 kde jsem musel nastavit nějaké "normální" vyhlazování, jinak stabilních 60FPS na Ultra při FHD. Na GTX960 se muselo snižovat víc, ale na grafice je většina fičur stejně poznat dost málo.
    Jinak jsem za cca 3-4h neměl jediný technický problém. Problém byla jedině hratelnost.
  • Asharak
    4/10 would hype again *5*
  • Nový codko je bombastický!!!! Přestaňte hejtovat tuhle super gamesku! Kam se na to hrabe shitfield 4!!! *12* *11*
  • tahle hra je odpad roku
    • to je failout 4
      • Asharak
        Call and Failout: Garbage of the year
      • Jack1947
        Pozor neplést odpad a spad! Dvě rozdílné věci lol.
  • Víte co je na tom nejvíce smutné ? Že se to řádně pořád prodává a to taky neznám nikoho v okolí co nové díly by zajímali...já to prostě nechápu, zřejmě sem chodí těch 5% lidí co to nenávidí :D
    • Zrzzek
      Ono se to spíš prodává západněji od nás... Přece jen je tamější publikum více konzumní a cena pro ně není až tolik rozhodující...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit