Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před pár dny už vyšel první fix, cpu fix který opravuje zátěž procáku a zamezuje dropům nebo co.. ale těch fixů bude tradičně u Cod víc, hodně asi pomůže ramfix jako u Ghost tenkrát, který taky bral nesmyslně hodně.
  • Chidlink
    No 6/10 se mě zdá nějak moc. Tím chcete říct že je hra lehce nadprůměrná ? 5/10 by jí slušelo více.
  • Multiplayer je super :)
  • Jack1947
    Hehahah ještě že ghráli na PS4 jinak hodnocení překvapilo lol... čekal jsem aspon tu 7! *12*
    • Co to je ghrali?
      • nightborne
        Svatý ghráli?
        • Jack1947
          Joo přesně táák *3*
    • čórka
  • oktavius66
    Zrovna dneska jsem to na PC dohrál a musím říct, že to na těch 6/10 skutečně je. Multiplayer a Zombíci jsou celkem ještě "OK", ale ten Singleplayer... Mě by zajímalo jestli vývojáři znají slovo optimalizace. Nejspíše o ní nikdy neslyšeli. Tak brutální FPS dropy jsem ve hře dlouho neměl. Poslední misi jsem musel hrát 2 hodiny, abych se doslova "prokousal" k titulkům. 10 sekund to jede krásně nad 60 FPS při největší zátěži, jako je prach, všude se střílí, vybuchují auta a warmaschiny a náhle záseky na 3 - 4 sekundy a tak to jelo stále u některých misí dokola. Závidím sám sobě svou trpělivost. A to splňuji všechny doporučené požadavky. Nepomohlo ani snížit nastavení. Pokud to takhle půjde dál, tak Call of Duty skutečně čeká Černá Budoucnost. Stejně jako Motto této hry... No tento rok mě kluci zklamali, tak snad příští rok bude druhá světová a napraví si aspoň trochu reputaci. I přes to všechno...to šlo. Nenudil jsem se. Konec konců 6/10 je nadprůměrná hra.
    • Memory leak. Koridorovka s tuctovou grafikou, nulovou fyzikou a desktrukci dokáže zdecimovat i 16GB RAM a GTX 980Ti k tomu. Treyarch se evidentně rozhodli že v tom Batmana nenechají samotného a vyšlou do světa další sr.goru. V tomhle stavu ani zadarmo. *6*
    • Mám podezření, že to je VRAM. Ta hra neumí pracovat s pamětí grafické karty a občas si musí pomoci RAMkou. Taky tam možná mají nějaký menší memory leak. Jako ve F4. Zkuste tu hru nechat běžet třeba 12 hodin v kuse. Třebas jen v menu. Garantuju, že spadne (Stalo se mi to když jsem ji zapomněl vypnout a šel do práce). Out of memory a nazdar.

      Dneska ty hry to se nedá hrát. Vývojáři naprosto kašlou na jakoukoliv optimalizaci. To je samej framework, balast a člověk aby měl superpočítač.
      • oktavius66
        S nejvyšší pravděpodobností bych to také viděl na paměť. Mám 8 GB RAM a grafika má 3 Gb VRAM, prostě to nestačí... Přitom ta grafika nevypadá nijak extrémně dobře, je to koridor jako prase a málokdy je otevřenější bojiště. Divné je to, že mi to právě v těch otevřených prostorech jelo někdy lépe než v těch uzavřených. Je to sviňárna.
      • jj vypadá to na VRAM, jsem zvědavý kdy se objeví patch
        • To je prostě když lamy vezmou 10 let starý dx9 engine a začnou na to v průběhu let rok co rok patlat další věci, vznikne z toho akorát hrozný a problémový bordel, já to prostě nechápu, to je tak těžký si koupit nebo udělat nový engine? S jejich finančníma možnostma? Jsou to ubožáci, celý podělaný Activision.
          • Jacku ale IW engine, který nyní používají a byl poprvé použit v COD2 a ta je z roku 2005. Z původního ID Techu má jen jádro. Je to jiný engine. :-P
            • No, nebezi na stejne bazi, no.
            • Jack1947
              Běží na stejné bázi to jsou ale mi výmluvy *7*
          • Jack1947
            Predátore ale COD1 je z roku 2002 a má engine z Q3 arena to je z roku 2000 *1*
    • Jack1947
      Ale no ták vždyt to jako správný poslušný fanoušek koupíš, s příslibem "příště bude lépe" jen se nedělej *14* *5*
      • oktavius66
        Opravdu nejsem fanda, ale rád si to zahraji. Stejně jako každý rok. Člověk jako já potřebuje nějakou zběsilou střílečku tohoto typu. Ale máš pravdu - koupím to ve slevě za 10 E za 2 roky z G2A jako každý díl. Chci za to dát tolik, jakou to má skutečně hodnotu. Krom toho... ten singl je taky patlanina všeho dohromady a někdy to ani nedávalo smysl.
        • archie777
          Zajímavá logika. Teď to teda stáhneš a stanovíš si cenu na 10E... :-))) No, nicméně, uznávám že 1700 za CoD je na céčkový akční film příliš.
          • oktavius66
            Pokud chtějí za PS3 verzi 1200, která obsahuje pouze Multiplayer, tak ten Singleplayer asi moc velkou cenu nemá. Takže Nejspíše to asi má fakt nízkou cenu *1* ...
  • Vím, že CoD je kategorie sama pro sebe, ale dát Black Ops III nižší známku jak opravdu příšerným koridorovým Ghosts?! Sérii Black Ops, která se na rozdíl od dílů zbylých dvou studií nebojí inovací a jde hráčům naproti? Nevím, co hrál pan redaktor, ale já se u singlu velmi dobře bavil, nikdy mi nepřišlo, že by mě hra nutila do kooperace s více lidmi, kampaň jsem rozhodně za 5,5 hodiny hotovou neměl (podle HowLongToBeat.com má BO3 snad nejdelší kampaň z celé série), mise jsem nemohl jet v libovolném pořadí, ale stejně jako u všech CoDů lineárně jednu po druhé s možností spustit jednotlivé již odehrané mise, a ani na žádný bug jsem při hře nenarazil. Jinak pan redaktor si možná stěžuje na absurditu příběhu, ale POZOR SPOILER SPOILER SPOILER (já vás varoval), skutečný děj je pouze 1. a snad i 2. mise, zbytek je už pouze "sen" umírajícího hrdiny umocněný DNI. KONEC SPOILERU. Přiznávám, že tuhle "recenzi" jsem dočíst nezvládl, ale podle toho kusu, co jsem tu přetrpěl za sebe mohu dát doporučení, ať si hru raději každý vyzkouší sám a nevěří těm bludům, které se tu pan Kremser snaží šířit.
  • Tak dufam, ze nikto si nekupuje CoD koli singleplayeru.
  • Kozy
    Nejlepší multiplayer tohohle roku. Kampaň je slabota, to beru.
  • rly? 6/10 jen za to že je to cod? ta hra si zaslouží mnohem víc *7*
    • oktavius66
      Nezaslouží. hlavně za tu totálně zprasenou optimalizaci!
      • recenzovana verze je ps4
        • Prostě nechápu, proč se převážně recenzují konzolové verze stříleček u sérií, které vyrostly na PC. Už jen z principu. A ano, ta hra je neoptimalizovaný paskvil (na PC) a za to primárně strhávejte hodnocení. Konzolisté mají ten "svůj" standard za 2 klacky.
          • souhlas bratře..díky konzolím dnešní střílečky jsou furt to samé casual hraní bez výzev..aby si je mohlo zahrát i děcko a aby nepotřebovalo skill v ovládání přes gamepady..
        • oktavius66
          Předpokládám, že tady se spíše shlukují PC hráči. Takže info pro ně.
        • Vojta_Ilavsky
          40 fps
  • 5/10 je reál
    • Neotravuj, nepíchači. Co máte vocasové jako ty furt s těma číslama? Čteš vůbec recenzi jako takovou?
      • já to hraju tak že vím co píšu ty nepíchači
        • Zavři hubu ty zas**nej buze**nte. Ve světě také katastrofy, ale hlavně že ty máš svojí posr**ou hru. Drž už radši den hubu a krok.
          • ale ale, tak uklidníme se, né, tady nějakému Dark Souls playerovi ruply nervy..žádný důvod k nadávkám na někoho, kdo hraje CoD a je schopen jej spravedlivě ohodnotit číselně..trochu nelogicky na něj útočíš kvůli bodovému hodnocení, nejsi ty nějakej lover CoDka? jako jak jinak by jsi si to představoval, hm?
            • Co to meleš, ty potrate? Útočím na něj, protože bodové hodnocení je nesmysl a nevypovídá naprosto o ničem. Příště si přečtil, co píšu, než si otevřeš tlamu. CoD nehraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit